Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy ktoś kogoś zblokuje to co ? WRZASKI I "CO TY KUR** BOCIE ROBISZ !!" Siwy nie raz z taką sytuacją się spotkałem gdy nie było przenikania

 

Pozdro. NexT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłbym tak jak jest do tej pory. Nikt nie narzeka, nikt nie przeklina, nikt nie obraza nikogo za blokowanie.

Co do antyfb, według mnie ułatwi grę aż za bardzo ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłbym tak jak jest do tej pory. Nikt nie narzeka, nikt nie przeklina, nikt nie obraza nikogo za blokowanie.

Co do antyfb, według mnie ułatwi grę aż za bardzo ;)

 

No nie wydaję mi się, że tak nikt nie przeklina xd.  Dalej to jest, co prawda w mniejszym stopniu, ale jednak. Antyfb bezsensowne.. Gra na łatwiznę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wydaję mi się, że tak nikt nie przeklina xd.  Dalej to jest, co prawda w mniejszym stopniu, ale jednak. Antyfb bezsensowne.. Gra na łatwiznę.

Chodziło mi o to, że nikt na nikogo nie przeklina, bo nikt nikogo nie blokuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam do Was takie pytanie, czy zdarzyło Wam się może coś takiego, ze rzucając flasha, wyskakiwało Wam że oslepiliscie swoich kolegów z drużyny, którzy byli gdzieś nawet po drugiej stronie mapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam do Was takie pytanie, czy zdarzyło Wam się może coś takiego, ze rzucając flasha, wyskakiwało Wam że oslepiliscie swoich kolegów z drużyny, którzy byli gdzieś nawet po drugiej stronie mapy?

 

Tak Ebolo, zdarzało się i to bardzo często. Bezsens.. ;x 

Edytowane przez Justynka.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mała aktywność adminów na serwerze. Czym to jest spowodowane?

AntyFB jest niepotrzebny.

 

Nie mam pojęcia czym. Ja osobiście zgłosiłam Karolowi, że będę mniej wchodzić, ale staram się być w czasie określonym w moim podaniu ( w tygodniu 2-3 godziny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mała aktywność adminów na serwerze. Czym to jest spowodowane?

AntyFB jest niepotrzebny.

 

Okres wiosenno-letni, a co za tym idzie kazdy woli spedzic czas poza domem.

Zbliza sie tez koniec roku szkolnego wiec sporo osob nadrabia zaleglosci.

Edytowane przez HARDWELL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż śmiać się chce.. Może następnym razem to zaczniemy dyskusję na 1 temat, a nie 2 bo kolejna osoba nie łapie o co chodziło.. 

 

Ja bym dodał albo komende /roundsounds albo żeby na czacie pisało jaka nuta leci :)

= Nowy plugin na rs, chcecie to coś? 

 

 

No i jeszcze z FB, widziałem plugin na anty bugowanie się smoke, nie widziałem i nie słyszałem o bugowaniu się fb, i również o takim anty-pluginie. 

Nie wiem jakim sposobem wam fb wyleciał z 2 strony mapki i oślepił waszych 'towarzyszy', to jest niemożliwe. 

Może po prostu walicie wg swojego uznania, bez sprawdzenia radaru, i po prostu tak to wyskakuje ze kogoś oślepiłeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niestety tak jest, przedwczoraj bodajże i gadałem nie pamiętam z kim, byliśmy w ct i ja poszedłem B, on mówił że na długą idzie, ja rzucam Flasha do górnego, a mi wyskakuje oslepiles "xxxx" i on po mnie co ja robię i w ogóle... Gadalem z nim i faktycznie byl na długiej, a ja na b, no a takiej siły żeby flasha rzucić na długą to nie mam :_:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem może po prostu waliliście te fb poza tekstury i jakoś się zbugowało, także to nie jest sprawa serwera bo to nie jest niczym spowodowane a też się tego nie da usunąć, unikajcie rzucenia granatów przez teksturki (czyli górą) to nie będzie takich bugów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.cs-classic.pl/topic/32742-propozycje-roundsound/page-3

Post justyny, 

i przy nowej propozycji rs'a wpisz się w tym temacie i podaj gatunek muzyki lub utwór który chciałbyś usłyszeć na serwie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności