Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

 

  1. Proponował bym wprowadzić /miute 
  2. Plugin dzięki któremu nie można oślepić fleshem swój team ;d Bardzo przydatne ;)
  3. Można by jeszcze ogarnąć PsychoStats

 

Pozwolę Sobie zacytować Twoją wypowiedź...

1. Dziwie się że tego nie ma, mam nadzieje że to załatwicie :)

2. Zbędne, sprawdzane, już tłumacze, jeśli biegne z Tobą na długą i rzucę Ci flash, to twoje mleko zniknie - bo uruchomi się antyflash. Ewentualnie jak macie tu kogoś kto edytuje plugin.

3. Nic dodać :)

Teraz ode mnie:

Dodać spadochron, jest to niezbędne ... Vipa zrobić troszku słabiej: Wszystko tak jak jest tylko: Zabicie w głowe - +15hp / Zabicie normalne +10 hp, HP może wzrosnąć maksymalnie do 130, potem się nie nabija. Powinniście znaleźć na spokojnie w internecie gotowy taki plugin. Ale co do vipa, leci ankieta w oddzielnym temacie :)

Usunąć napisy "neobans ..." gracze nie muszą tego widzieć + każde takie coś, zabiera FPS, a nie każdy ma "transformersa" zamiast komputera :)

Jutro edytuję post w celu dodania rozwiązania m.in do SB 

 

//edit

Plugin wywalania za liczby w nicku jest bez sensu, chyba że zrobimy tak jak znajomy, edytujemy plugin na liczby i kropki (chyba że jest gotowy plugin). Da się :)

Edytowane przez Destiny :)
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zablysnoles słabiej vipa ? ^^ jast 10 hp za headshot a za zabicie 0 hp, to co pisapisałeś to było przerobione, bezsensowne nabicie posta poza tym neobans ale ja nwm

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadochron był, były też wypowiedzi na jego temat i został usunięty, zresztą bardzo słusznie. 

Vipa niema sensu osłabiać, jest dobrze zrobiony i nie widziałem, aby ktokolwiek inny skarżył się na niego. 

Napisy Neobans, czyli widzisz za co i na ile gracz został zbanowany, wydaje mi się że on jest potrzebny, ponieważ pomaga adminom, mają oni pewność że gracza zbanowali tak jak chcieli.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DD2 nie jest trudną mapą, a jeszcze trudniej się w niej zabić czy obić i to mocno :) ew. spadając z gali do trupa stracisz 5hp. 

Mądrze chodząc po mapie, nie stracisz ani 1hp. Związku z czym spadochron jest wgl nie potrzebny na tej mapie. 

A są też minusy w spadochronie jak zauważyłeś, dużo osób używa jego w sposób 'głupi' i nie myśli przy tym. 

 

Dajmy przykład; Resp TT , start rundy , awp patrzy na środek, a tutaj ci typek zeskakuje ze spadochronem do ciemni, przy czym spadochron ci całość zasłania.. 

I jest wiele takich przykładów jeszcze.

 

VIP daje za HS 15hp, zabójstwo 10hp, zaś maks można mieć 110hp. 

 

I neobans, nie wiem o jaki ci napis chodzi. ten przy wejściu na serwer, czy tam jeżeli chwile grasz taka 'reklama' ci się wyświetla? 

Czy wgl jak się banuje, standardowo w lewym górnym rogu? Ale mimo tego nic z tym się nie da zrobić. 

 

 

Podsumowując ;)

Spadochron, nie

VIP, zostaje bez zmian

Neobans, bez zmian 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy, dla sprostowania VIP daje hp tylko za headshota (10) za normalne zabójstwo nie ma nic :P

no i lepiej, może mi się coś porypało z innymi serwerami.. 

Ale max hp to jest 110, chyba że ktoś mi coś zmienił. 

Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dobrze jak jest mi sie wydaje nic nie bede zmieniał, zawsze było ok i nikt nie narzekał xd jedynie co to jesli bede mial troche czasu moge nad skinami pomyśleć :) 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skiny mogą zmniejszyć fps, sprawdzałam kiedyś te od HARDWELL'A i przy skinie AWP był spadek fps'ów do 40, jeśli roluś znajdziesz jakieś inne i przetestujesz, to w sumie też nie mam nic przeciwko żeby takie skiny zostały dla VIP'ów ;) Poza tym co mają one do gry?, skinem nie zwiększysz skill'a, ale za to ludziom się to podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by jakiś turniej o mistrzostwo ODD2 ?;P jakieś 1v1? :P Turniej by się odbywał co 2-3 miesiące, a nagroda byłby tytuł mistrza ODD2, VIP, czy coś, zależy od opiekuna, cos by się wymyśliło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O a coś takiego że 1vs1 i nagroda przed Nickiem będzie "profiks" ? (Czy jakoś tak) lub vip (torbik dobry pomysł ale 2/3 miech za dlugo co miech lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jaki sposób wyobrażacie sobie ten prefix?

Ktoś sobie ustawi podobny nick i...? Mamy wtedy wielu mistrzów?

Można by dodać na oddzielną flagę prefix przy rozmowie, jak jest u vipa na say: [VIP] ..., ale chcecie pakować kolejne.. bzdury kiedy nie wiecie dlaczego serwer crash'uje?

Czy mówicie o dodaniu rangi na forum dla tego użytkownika..? Co to da, skoro turniej będzie.. wyłącznie dla DD2? Nie łapię tego "dobrego pomysłu".

 

"A ten czas wybuchu bomby nie da rady gdzieś z boku ustawić? bo często nie zauważę, ze tt juz podłożyli:D"

Roloo kiedyś (przepraszam za sformułowanie) jebnął plugin z napisem centralnie na środku ekranu + muzyką i Wam przeszkadzało (z wiadomych zresztą przyczyn), a teraz mówicie że nie widzicie, że paka została zaplantowana?

Nie widzicie komunikatu oraz czasu, który odlicza do wybuchu?

:szok

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do prefixu to tak jak ma vip, ja nie nnapisałem że sobie od tak napiszesz, a jeśli doda się to tą flage no i będzie tak ja S}{aDoW pisał i mają być przez to crashe ? Ostatnio nie widziałem żadnego crasha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prefix jest według mnie nie potrzebny, lecz rangę na forum taką można by dać. Co do "czasu wybuchu bomby" jest dobrze i jakiekolwiek zmiany są moim zdaniem niepotrzebne.

 

@Edit.

Crashe występują ale już nie w takiej ilości jak były.

Edytowane przez UmciaaGumcia <3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie ma limitu 110 :)

Co to kurde piszesz, jest limit. 110 HP max, 10 HS kill 0.

Ostatnio zmieniałem VIP'a , odpadł prywatny czat i przywitanie gdy wchodzi a i komenda /vips. 

Jedno z tych, albo wszystkie prowadziły do crasha serwa, który już nie zaistnieje. 

Ale proponuje abyście nic nie wgrywali na serwer, to co jest najbardziej potrzebne jest na serwerze, będziecie kombinować i znowu będę musiał główkować co tu jest nie tak. 

 

Prefiks? Nie ma mistrza DD2, to idzie jako konkurs, już jeden konkurs macie, top15 / miesiąc, i chyba wystaczy. 

Jak ktoś chce przyszpanować to niech sobie kupi vipa, żadnego mistrza nie zezwalam do wgrania.

Skiny, rolo zważaj na skiny postaci BARDZO podobnych, bo każdy skin o innym wyglądzie i kolorze zmienia znacznie grę. Nawet taki vip już utrudnia, znasz modele klasy zawsze grasz, a tutaj vip i trudniej taką klasę rozpoznać. np w cieniu, a większość z was gra bez 'cl_minmodels "1"' czyli 1 model standard dla CT i TT. 

 

 

A co do czasu paki, jest 35sek i pozostanie, żadnych zmian. Zresztą nie do końca zrozumiałem twoje pytanie. 

Edytowane przez Siwy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie da rady ustawić malutkiego czasu odliczania. (nie takie jak roloo na całym ekranie) Spoko. Czasami sie zdarza, ze nie usłyszę jak ktos juz zaplantowal pake i nikt z ct nie poinformuję o tym, tylko lata po fragi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności