Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny jest plugin który odlicza czas do paki, bo też czasami nie usłysze albo nie wiem ile do wybuchu :P
PS. Są takie pluginy w których można ustawić głośność odliczania. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuje wprowadzic polugin, ze w tabeli wynikow dostajemy 2 kille za hs 

;p dobra atrakcja, zawsze czlowiek wtedy stara sie w glowe ubic, przez co cwiczy umiejetnosci, a nie strzelanie na pale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuje wprowadzic polugin, ze w tabeli wynikow dostajemy 2 kille za hs 

;p dobra atrakcja, zawsze czlowiek wtedy stara sie w glowe ubic, przez co cwiczy umiejetnosci, a nie strzelanie na pale :D

Z awp tez mamy strzelać hs? Jak dla mnie odpada. Za duże zamieszanie w tabeli będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuje wprowadzic polugin, ze w tabeli wynikow dostajemy 2 kille za hs 

;p dobra atrakcja, zawsze czlowiek wtedy stara sie w glowe ubic, przez co cwiczy umiejetnosci, a nie strzelanie na pale :D

 

Kazdy szanujacy sie gracz stara sie strzelac glowy, a pocwiczyc to sobie mozna na aim/dm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuje wprowadzic polugin, ze w tabeli wynikow dostajemy 2 kille za hs 

;p dobra atrakcja, zawsze czlowiek wtedy stara sie w glowe ubic, przez co cwiczy umiejetnosci, a nie strzelanie na pale :D

Nie będzie żadnych dziwadeł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycję na wprowadzenie asyst po zbiciu minimum 50hp przeciwnika i dawało by to połowę pieniędzy jak za normalne zabicie ponieważ jest straszny problem bo graczy nie stać na broń i na respie robi się straszny sajgon jak 5 graczy woła "rzuci ktoś coś" strasznie denerwujące a asysty ułatwiły by zarobek na broń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za czymś takim jeżeli już, żeby nigdzie nie było pokazanych tych asyst, żeby na nic nie miały innego wpływu, tylko na to, że jeżeli np wziąłeś komuś 51hp bądź więcej dostajesz przykładowo 100$, ale nic więcej, takie moje zdanie jeżeli już :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

torbik górą ! :D ma rację jak i damian lecz bez asyst tylko hajs za odebranie 51HP

@edit Jockerek nie róbmy z ONLY DD2, FFA

Edytowane przez NexT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

torbik górą ! :D ma rację jak i damian lecz bez asyst tylko hajs za odebranie 51HP

@edit Jockerek nie róbmy z ONLY DD2, FFA

 

Fajne byłoby to, gdyby za asyste dostawało się nie tylko hajs, ale w następnej rundzie np. za 1 asyste 5/10 armora.

Nie łapię związku pomiędzy tą propozycją a serwerem FFA.

 

Jak serwer będzie stał stabilnie.. wtedy można się bawić w asysty.

 

wypowiedź z 11.06 użytkownika: "UmciaaGumcia <3"

"Crashe występują ale już nie w takiej ilości jak były."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat byl poruszany i nie bedzie ;)

Umcia to już zależy bardziej od administracji, nie ciebie. I nawet jeżeli już było zdanie to może ono ulec zmianie. 

 

 

wypowiedź z 11.06 użytkownika: "UmciaaGumcia <3"

"Crashe występują ale już nie w takiej ilości jak były."

Ja nie wiem shadow, kiedy umcia zauważył jakiś crash, teraz serwer nie ma prawa się crashować, więc ja nie wiem jak crashe są. W dodatku słyszę to tylko od ciebie, żadna inna osoba mi o tym nie wspomniała jak wcześniej były takie sprawy. 

 

 

A z tą kasą coś wykombinuję, bo wiem jak to jest. 

Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy odpowiedź, crashe występują tylko w głowie gumci :D I nie podawajcie złych inf, bo potem osoby typu - ja, główkują co jest znowu nie tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe; 

 

c4_menagement.amxx                        ; zarzadzanie paka
kill_money.amxx                           ; zarzadzanie kasa
 
1 to bs limiter 
2 to ten sposób na kase
 
amx_kill_money "350"   
amx_kill_money_hs "450"
 
Mogłem zbyt dużo $ ustawić, opinie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A może na sayu dodać spam "znasz się na grach typu (LOL, GTA, FIFA i inne ) to wpadnij do nas na forum i się zajerestruj to zdobędziesz like and znajomych" ccoś w tym stylu. Nie PISZĘ żże tak ma być podaje PRZYKŁAD ! :)

 

A co z tym roloo ? To się może przydać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie zaszkodzi tak ? Nawet admin może na y@@ napisać coś w tym stylu "aktywność nowych graczy tak jak Ty na forum cs-classic nagradzana vipem"

 

@edit a jak admin na y@@ będzie pisał ? XD

Edytowane przez NexT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie ma reklam od tego zacznijmy bo są crasche od nich wiec raczej odpada jeśli będę miał więcej czasu w zimę to mogę pomyśleć  ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to zbędne. Jak ktoś wyżej napisał mało osób patrzy wgl na admin say. Zrobi to tylko niepotrzebny spam. Poza tym większość stałych graczy sprawdza forum, wiec jeśli takowe nagrody by były to by o tym wiedzieli. Wątpię by nowy gracz który przyszedł sobie tylko "chwile pograć" napaliłby się żeby tu grać, tylko dlatego, że dostanie vipa za ta dużą aktywność. Bezsensu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku też chwilkę chciałem pograć na serwerze i co stały bywalec forum. to piszesz że nikt nie patrzy na y@@ ?! Tekst jest pokazywany na samym środku koło celownika i nikt nie zwraca uwagi ? AHAA

Edytowane przez NexT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności