Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Tego wyzej nie rozumiem wgl, napisz to jakos logicznie 

 

Ale to nie zaszkodzi tak ? Nawet admin może na y@@ napisać coś w tym stylu "aktywność nowych graczy tak jak Ty na forum cs-classic nagradzana vipem"

@edit a jak admin na y@@ będzie pisał ? XD

Jak zaplacisz za te vipy, bedziesz mial reklame 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy coś takiego było ale może dać w nocy jak jest mniej niż 6 osób to mogą sobie wpisać " mała mapa " i im zmienia na  de_dust_long'a ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już to przerabiane i nie przejdzie, tym bardziej, że został wgrany plugin który przy mniej niż 4 CT blokuje BS B. 

 

#edit. no.1 

@down

Dzięki za sprostowanie, już poprawiam ;)

Edytowane przez Evviva L'arte!
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alternatywa to już istnieje ! :) zanim coś napiszesz to przejrzyj kilka stron wstecz

 

Człowieku... umiesz czytać?

 

Alternatywa odniósł się do postu Evvivy...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to już było. 

 

Proponuję dodać asysty i od razu żeby nie było wielkiego płaczu "bo nie, to zepsuje grę itp..." jak można zauważyć nasz serwer DD2 od początku wakacji ssie jeśli chodzi o aktywność i to grubo, tutaj nie ma wzlotów, tylko są same upadki. żeby wam zobrazować aktywność na dwóch serwerach, porównując nasz serwer do serwera fra*****.com 

 

serwer konkurencji:

 

nasz serwer:

 

 

 

Jest tak, że słabym graczom nie chodzi o ranking, lecz o staty w tabeli, a zakładając, że gdy doda się asysty, to nie będą one wliczane w ogólny ranking. Tak więc na asystach nie dostaniemy się do np. top15.

Drugą sprawą jest to, że jeżeli gracz wchodzi na serwer i na koniec mapy ma przykładowo 3/15, a wejdzie na serwer konkurencji i będzie miał staty 10/15, to gdzie zostanie? wiadomo, że u konkurencji. 

Na dodatek serwer nic nie straci, tylko może zyskać tak, więc uważam, że warto zaryzykować, bo utrzymywanie stanu serwera tak jak jest teraz doprowadzi do jego upadku w przeciągu kilku miesięcy. I nie mówcie mi, że tak nie będzie, bo jeszcze 3 miechy temu nikt nie myślał, że BF2 upadnie, a tak się jednak stało. I założę się, że gracze odchodzą (nawet ci stali) głównie z tego powodu, bo ten serwer się wypala. Zanim zmieszacie mnie z błotem, to polecam pomyśleć trzy, cztery razy nad tym co napisałem, a jeśli wam się nie chce to przyglądnijcie się obrazkom które schowałem w spoilerach. 

Edytowane przez Evviva L'arte!
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na dodatek serwer nic nie straci, tylko może zyskać tak, więc uważam, że warto zaryzykować, bo utrzymywanie stanu serwera tak jak jest teraz doprowadzi do jego upadku w przeciągu kilku miesięcy. 

Przypominam że serwer upadł w 2014 roku.

Upadł bo nie ma tych ludzi, a ludzie którzy są zaznaczeni w kółku trzymali ten serwer i nadawali mu klimat.

 

pre_1437810276__1.png

 

pre_1437810316__2.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że serwer upadł w 2014 roku.

Upadł bo nie ma tych ludzi, a ludzie którzy są zaznaczeni w kółku trzymali ten serwer i nadawali mu klimat.

 

pre_1437810276__1.png

 

pre_1437810316__2.png

 

 

 

Trudno sie nie zgodzic, ale wszystko co dobre kiedys sie konczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z Marcinem jak zaczynalem tu grac to byl sierpien tamego roku wtedy ten server to byl naprawde cos, byl klimat, walka o rnagin. bylo sie mozna posmiac itd, ale syzbko sie skonczylo wiekszosc graczy zaczela odchodzic, czsami ich mozna spotkac ale rzadko, wszystko sie zaczelo jak odeszdl Papku z serwa potem juz sklo szybko, a co to propzycjii, bo bym dostal pewnie warna to proponuje zeby mozna blyo byc na respie do 1:15 oczywiscie tt, poniewasz ct ostatnio duzo raszuje

Edytowane przez Piy Piy :P
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że serwer upadł w 2014 roku.

Upadł bo nie ma tych ludzi, a ludzie którzy są zaznaczeni w kółku trzymali ten serwer i nadawali mu klimat.

 

 

 

Być może, ale nie mnie osądzać kto tutaj nadaje/nadawał klimat (jeśli chodzi o poszczególne osoby), prawdą jest, że na serwerze potrzebna jest zmiana która przyciągnie nowych graczy (nowi gracze > szansą na "odbudowanie klimatu, a przede wszystkim szansą na to, że za pół roku w dziale "informacje" nie będzie Karol pisał o zawieszeniu serwera..). 

Powiedzmy sobie szczerze i otwarcie, obecnie serwer słabo się prezentuje. Nie tylko przez to, że po prostu jest już nudny, ale też przez fakt wykorzystywania dostępu do FTP przez niektórych, mówię tutaj o dodawaniu adminów "poza forum" - gdy rekrutacja jest zamknięta, ja się pytam co to do cholery ma znaczyć? - no cóż nie moja brosza, tylko dziwie się, że Karol na takie coś pozwala Również zachowanie adminów budzi czasami kontrowersje u niektórych graczy/użytkowników (mnie to osobiście nie przeszkadza, ale niektórym może) kiedyś były akcje, że admini często bawili się vote, teraz jest tak, że admini nie mają za grosz kultury - nie mówię, że ja mam, bo wiemy, jak czasami piszę, gdy mnie poniesie, nie obrażam graczy, ale czasami za dużo przeklinam. Możecie potraktować, to jako ból dupy lub próba wywołania typowej "gówno-burzy", nie dbam oto, po prostu piszę tak jak jest. 

 

Teraz co do propozycji, to wątpię żeby serwer udźwignął 2 pluginy na raz. Chociaż się dziwię skoro na takim ZM jest z 30 pluginów i crash'y nie ma. Poza tym plugin anty-rashu raczej się nie przyda, co prawda rash'ują CT, ale nie całym team'em tylko jednostki które i tak zazwyczaj padają przy respie TT. Zarzucając pomysłem (jak najbardziej trafnym w mojej ocenie i graczy widocznie też, można taki wniosek wyciągnąć patrząc tylko na zrzuty ekranów, które ukryłem w spoilerach w poście powyżej) o asystach, chcę żeby (o ile będzie to wprowadzone, a uważam, że jest to najlepszy czas na to) graczy do nas przybywało. 

A i jeszcze jedno, proponuję zrobić porządny temat odnośnie reklamy naszego DD2 bo ten http://forum.cs-classic.pl/topic/36683-zbiorka-na-reklame/jest kpiną w same południe. (p.s fajnie Krypton, że pokazałeś Siwemu jak zrobić znak plusa "+", ale szkoda, że tego nie wykorzystał) Bo powiedzcie mi jak prezentujecie ten serwer od strony forum? - w skrócie słabo. Jak chcecie już robić zbiórkę, to zróbcie to porządnie i niech to zrobi opiekun serwera, a nie "weteran sieci", który w gruncie rzeczy nie powinien mieć nic do powiedzenia na temat tego serwera - bo przecież się już nim nie opiekuje, prawda? 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wydłużenia czasu na respie TT jestem przeciwny, 30 sec to dużo czasu żeby opuścić ten obszar, nawet gdy CT rashuję, raz w życiu dostałem bana za resp, gdy byłem afk przez 20 sec na początku rundy, więc nie wiem jaki jest problem w opuszczeniu tej strefy.Wystarczy, że TT przejmie inicjatywę i będą wbijać na te bsy i już CT przestanie rashować :)

 

@up Też zastanawiam się, czemu "weteran sieci" ma większe prawa niż opiekuni serwera i może rekrutować osoby mimo zamkniętej rekrutacji, w dodatku osoby które mało grają lub są mało znane :)

Edytowane przez ev1l
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie jestem za tym, by rekrutować adminów poza forum, bo jednak każdy powinien być traktowany jednakowo i składać podanie na forum. 

 

@up Też zastanawiam się, czemu "weteran sieci" ma większe prawa niż opiekuni serwera i może rekrutować osoby mimo zamkniętej rekrutacji, w dodatku osoby które mało grają lub są mało znane :)

 

Jeśli mało grają, to przecież widać to po gt, do tego opiekun zaczyna sprawdzać aktywność adminów. :)

Lepiej późno niż wcale. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się na to odpowiadać. Ale muszę... 

Może od końca zacznę, prawda oddałem 'pałeczke' rolowi i quatro, oni dowodzą ale nie znaczy to że ja nie mam uprawnień do serwera, którym przez długi okres zajmowałem się, i zajmuję się na długo od rezygnacji z opiekuna/technika dalej nim. Nie ważne z jakiej rangi, dalej będę się nim opiekował i prowadził do przyszłości. 

Rekrutacja adminów poza forum? Wyjaśniłem już 2 osobom powód tego, wam powiem tylko że.. gdyby nie byli admini potrzebni nie 'rozdałbym' tych adminów. 

Rozdawanie vipów? Sam dobrze wiesz że serwer nie trzyma się sam, a rozdawanie usług jakoś jest głupim pomysłem nawet na trzymanie graczy, bo po co gracze full serw 32/32 jak on na siebie nie zarobi. Istnieją wyjątki oczywiście, ale minimalne gdy osoba dostaje usługę za darmo, ale na krótki okres czasu. Jak by tak temat poszerzyć, to jest więcej osób które rozdaje usługi , za wyjątkiem FFa.

 

Idziemy dalej, 

Sytuacja z graczami? mówi taki piy piy, ja ci mogę wykazać tutaj twoje bany dla graczy. 

Mówicie że to moja wina? Ja robię dużo i czasami zbyt dużo, czyli nadużywam ale tylko gdy mam powód. Jestem nikim, ale jak widzę admina olewającego sprawę (nie mówię o tobie teraz piy piy) to działam, i nawet surowo. Sami widzieliście elyte sieci :D Ja to jestem surowy opiekun. 

Pół  /  pół, gracze idą na serwer dlatego opiekuni mają się starać o serwer dla graczy, 2 połowa zależy od adminów, nie zawsze są inteligentni admini (nie mówię że jesteście debilami) lecz nie myślicie przy banowaniu, czy na serwerze pod presją Przykłady były, gracz wyzywa admina, admin banuje go na tydzień, fajnie? Dla mnie nadużywanie. Więc jak mamy zacząć sprowadzać graczy na serwer pierw musimy zrobić jakieś kroki z administracją,.. nie wiem czy zauważyliście bo w tej dyskusji widzę te moje minusy typu wywyższanie,.. (zaraz pogadamy o tym) .. ale robię też coś dla serwera, nie chwalę się tym na forum ./ w propozycjach / informacjach , bo prawde mówiąc nie chce mi się <--- to jestem ja, nie będę kitował, nie chce mi się i to się tyczy więcej rzeczy.. stąd też ja robię zmiany na serwerze a wy nie widzicie tego. Może są małe, ale mimo to że jestem niebieski (gracz) robię duże coś. 

 

Obiecany mój minus , czyli wywyższanie się. Ale chyba tylko na serwerze? pomiędzy administracją, i forum. 

Bo nie widzę się w świetle gdybym do gracza powiedział że moja władza jest wyższa od niego i ja mogę wszystko, więc ma stulić się... To nie ode mnie zależy, ja mam fakt dostęp do serwera ale nie używam go na jego minus, wszystko z myślą o nim i prowadzeniem do polepszenia sytuacji jak niegdyś 32/32 24/7 do 3 w nocy. 

Z lekka mogę wydawać się jak bym to ja był tym bogiem, i najważniejszy ale czy to rzeczywiście prawda? I może po moich postach, odpowiedziach tak strzelacie ale, znasz mnie dłużej? wiesz że jestem głupi nie nie potrafie czasami składowo odpowiedzieć na zdanie, także wdrażają się tu byki :) Czyli wiecie, że macie nie ogara na bramie. 

 

Skończmy dyskusje, jak coś jest dalej to zróbmy dalsze kroki, czyli skarga a oceni ją -_-  

 

Propozycja asyst, ostatnio poł / pół, tak nie, została odrzucona, teraz i ja mam odmienny wygląd na asysty bo to jednak spisuje się na innych serwerach, i może coś dać. Ja byłem zawsze na nie, bo tego nigdy nie było i blablabla... także moja wyższość odrzucała, ale też nie widziałem wielu chętnych na to. 

 

No to zapraszam do udzielania się, kto chcę asysty na serwer :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy tez jakies 2/3 miesiace temu bylem bardzo zle nastawiony do asyst (bo po co to komu), ale jak zauwazylem teraz jakie spadki graczy ma odd2, to jak te "asysty" maja w jakims stopniu uratowac serwer, mozecie je dodac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie była skarga Siwy tylko luźna opinia zwykłego gracza (takiego ja) no, ale moje posty nie miały na celu przekazać tylko fakt, że na naszym DD2 się źle dzieje, tylko, że potrzeba zmian i stąd padła propozycja asyst. (resztę wyjaśniliśmy sobie po długiej rozmowie na steamie)

Jak widzicie asysty powodują większą liczbę graczy niż ich brak, a teraz to się przyda. Asysty nie będą wliczane do rankingu, spowodują tylko to, że wszyscy gracze będą mieli lepsze statystyki > to powoduje większą aktywność, a im więcej graczy, tym więcej potencjalnych klientów stąd też dalej utrzymuję swoją wersję dotyczącą wgrania asysty na serwer.

 

P.s. Niech któryś z opiekunów (skoro Siwy mi wyjaśnił, że nim nie jest - tylko nieoficjalnie opiekuje się serwerem od strony technicznej) zrobi porządny temat o zbiórce na reklamę serwera, wszystkie dane dot. sms'ów itp macie w sklepiku, ale żeby się nie męczyć na siłę, to możecie wziąć i skopiować to ode mnie: http://forum.cs-classic.pl/topic/35912-zbi%C3%B3rka-na-reklam%C4%99-serwera-cod-mod-2001-lvl/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asysty mogą być, not bad idea a co do pana weterana to zmieńcie dzialłna skargi bo w propozycjach nie ma miejsca na ocenę jego osoby. A jego sposoby są według mnie dobre, kandydatur wiele nie ma a admini są potrzebni, im więcej tym lepiej, nawet 10 w jednym momencie. A to czy oni się nadają on sam wie najlepiej. Podsumowując- asysty mogłyby być dodane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę takiej potrzeby żeby wgrać te asysty. Grałem kiedyś na takim serwerze co były asysty i tylko młodzi gracze cieszyli się z tego i na dodatek potem mogą się tworzyć zbędne bugi więc na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak.

Mnie też się to nie podoba, że Siwy nie będąc OPIEKUNEM nadal, że tak napiszę wpierdziela się w sprawy związane z rekrutacją adminów, itp.

Po drugie, nie podoba mi się to, że rolooo jako OPIEKUN, praktycznie w ogóle nie interesuje się serwerem, ciągle go nie ma, a jak jest jakaś sprawa to odkłada ją na później, potem dziwicie się, że Ci którzy grają, grali mają na nas ' wylane', tak jak Opiekun na graczy, tak gracze na serwer..

(Oczywiście nic do Was chłopaki nie mam, ale taka jest niestety prawda).

 

+

Dużo osób skarży się także na ' lagi' ( skoki pingów, fpsy), no bo jak grać gdy nawet niemożna trafić ;x 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stąd też justynka szukałem przecież opiekuna dla rola, byłaś nim ty do póki nie zrezygnowałaś. Teraz jest quatro.. 

Informował(kamil) że jego aktywność jest mniejsza, nie wiem jak jest teraz bo nie mam podglądu do działu admin room. 

 

Dużo osób też zwala to na serwer, myśląc że skoki pingów to jego wina... Z pkt serwera nie ma opcji żeby to właśnie on lagował, mamy jedynie problem z tą bandą chamów, polaczków(konkurencja) którzy wszystko zrobią aby ich serwer pozostał 'najlepszy', gdyby kiedykolwiek był :) ..I możecie sobie dokończyć

Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma mnie ale jest Quattro z którym się dogadałem i przecież on wszystko ogarnia podczas mojej nieobecności.. odkładam wszystko na poźniej ? hmm jeśli siedzę na telu i gdzieś jestem to jak mam się zalogować do ftp i dodać vipa czy admina komuś.. ? 
jeśli mam czas to wbijam i ogarniam tak bylo zawsze a że teraz mam mało czasu przez pewien okres to chyba nie takie trudne to pojąć tymbardziej że jest quattro i też ma takie same uprawnienia jak ja :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności