Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Ta Elita jak dla mnie to takie trochę 2/10 nie polecam bym powiedział, więc jak chcecie to sobie róbcie ;)
 

@Mistrzu a co? sądzisz ,że nie załapiesz się do Elity to chociaż dostaniesz tytuł największego bota? :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mili moi. Jeśli chcecie sobie organizować konkurs, to śmiało to róbcie, ale nie spamujcie tutaj głupotami. 

To ostrzeżenie słowne, jeśli ktoś walnie bezsensowny komentarz tego typu co Państwo wyżej, to polecą warny, a zapewne Wy jak i ja tego nie chcecie ;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeanalizujcie sobie nowy regulamin. 

 

Ważne poprawki 

  • 1.1.6 Główny opiekun serwera i Administrator sieci może w każdej chwili zbanować gracza, nawet jeżeli nie łamie żadnego punktu w regulaminie.
  • 2.8 Zabrania się rashowania przez 20sek od początku rundy.
  • 3.1.2 Osoby bez mutacji/wymaganego wieku, mają prawo przekazać info.

 

I najważniejsze, bo połowa z was nie czai teryfikatora banów. 

Także informacja jak banować gdy ilość czasu bana przy powodzie jest większa od 1. 

[!Zasady banowania, 1 stopień kary(s.k.) > 2s.k.> 3s.k.]

 

To sobie przyswajacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pewnie ten temat byl poruszany milion razy :P

 

Brakuje mi asyst bo czesto pierwszy obijam a ktos "pestką" trafi , i zabiera mi fraga :P  

 

Czy mozna by bylo wgrac ten plugin ? To oczywiscie "sugestia" tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie.. był wgrywany i co z tego powodu ? serwer zamulał lagi opór plugin dodawał asysty graczom którzy w rundzie nawet nie strzelili ani razu, to był jeden WIELKI niewypał ! szybko strzelaj i celnie a będzie wszystko w porządku !  ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja to widzę :

Asysty spoko sprawa ale poco komu one? Jeżeli asysty mają liczyć się do statystyk to trzeba ogarnąć rank jak i top15. Jeżeli dodać asysty, które by sobie były ale nic nie dawały to nie ma sensu.

Edytowane przez TheGumiS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że sloty przestały być kupowane cena ich kupna spada do 6.15 PLN (łącznie z VAT) / miesiąc. 

Sloty można kupować u mnie na PW. 

Stosuj się do wzoru; 

 

Wyślij SMSa o treści: 
pukawka 
na numer 75480 
za 5 PLN (6.15 PLN z VAT). 
 
Kod zwrotny do mnie na PW, łącznie z danymi konta [Nick z serwera + hasło, lub STEAM_ID z hasłem lub bez]
 
 
Na początku grudnia, przez okres tygodnia będzie również zniżka na VIP'y. To już was potem poinformuje 
Na razie sloty utrzymają się w tej cenie - 6.15 
 
 
 
///////////////
 
amx_scrollmsg "Zapraszamy na naszego TS'a. IP: ts.cs-classic.pl" "000100255"
amx_scrollmsg "Zapraszamy serdecznie na forum.cs-clasic.pl" "000255100"
amx_scrollmsg "Pamietaj RESP TT do 1:30" "000255100"
amx_scrollmsg "Zakaz rashu przez 15sek po rozpoczeciu rundy!" "000255100" 
 
// Center typed colored messages (last parameter is a color in RRRGGGBBB format)
//
// Default values: "Welcome to %hostname%" "000255100"
//                 "This server is using AMX ModX\nVisit http://www.amxmodx.org""000100255"
 
amx_imessage "Zapraszamy serdecznie na forum.cs-clasic.pl" "000255100"
amx_imessage "Zapraszamy na naszego TS'a. IP: ts.cs-classic.pl" "000100255"
amx_imessage "Zapraszaj znajomych na serwer" "000255100"
 
Coś chcecie na - y@@(środek) ? Jakieś informacje, to samo się tyczy y@@@ czyli sam dół. 
 
 
//
Tym razem zmiany w banowaniu. 
 
7.6 Zabrania się ubliżaniu Administratorowi serwera [1 h > 3h > 1 dzień]
7.7 Zabrania się ubliżania graczom przez czat / mikrofon. [Ostrzeżenie >  30min > 3h > 1dzień]
7.3 Zakazuje się podszywania pod Administratorów [Ostrzeżenie o zmianie nicku > 1 dzień > PERM]
7.4 Zabrania się podszywania pod graczy [Ostrzeżenie o zmianie nicku > 3 h > 1 dzień]
7.12 Zabrania się reklamowanie serwerów[1.6], forum[o tematyce 1.6] [PERM]
7.13 W przypadku wysłania przypadkowej reklamy na czacie [Ostrzeżenie o usunięciu binda > 5min > 1h > 1dzień > 1tydzień > 30dni]
7.20 Zabrania się rashowania przez 15 sekund od początku rundy Ostrzeżenie > 5min > 30min > 1h > 3h
 
I przypominam, po to ludzie siedzą przy pisaniu takich pierdół (co niektórzy tak to określają) - regulamin, aby na serwerze panował ład i porządek. Niestety nie każdy admin stosuje się do regulaminu, dlatego będę patrzył uważnie na wasze bany, bo każda kara dla gracza nadana 'po swojemu' powoduje możliwą utratę gracza i opinii o tej sieci która przez lata i poświęcenia użytkowników łącznie z Karolem, pracowała na taką ocenę. 
Pisałem nieobecności, ale postaram się poświęcić więcej czasu na sprawdzanie bansa, lub serwera. 
I ostrzeżenie do adminów którzy robią sobie olewkę, nie masz nieobecności zgłoszonej , nie grasz na serwerze lub nie wykonujesz swoich obowiązków to lecisz bez ostrzeżenia. 
Edytowane przez Siwy
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ta mapa snow nie odpowiada za bardzo ;) Jest może pod zimowy klimat zrobiona, ale inne są np. dźwięki na mapie, i wg. mnie wkurzające ;) 

Ja proponuje wam, jeżeli chcecie jakiejś zmiany, wgramy śnieg na mapę ;) Będzie padał śnieg. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ta mapa snow nie odpowiada za bardzo ;) Jest może pod zimowy klimat zrobiona, ale inne są np. dźwięki na mapie, i wg. mnie wkurzające ;)

Ja proponuje wam, jeżeli chcecie jakiejś zmiany, wgramy śnieg na mapę ;) Będzie padał śnieg. 

 

Może być, ale nie róbcie tego jeszcze. Tak za tydzień? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już bez przesady, na tosterach chyba nie grają w tych czasach ziomuś ;p

 

To byś się Marcin zdziwił xD

Jak dla mnie ten śnieg zbędny, ale jeśli większość jest na tak, to niech będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności