Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o lagi, to jest głupie :)

Na forum 'włączyli' śnieg, laguje? Jak tak to na serwerze będzie to samo ;)

 

To rozumiem że większość za, także zapraszam na serwer i oceniajcie jak się gra.

Wgrane

 

 

Szukając trafiłem na model paki - choinka :D 

I śnieżki jako granaty, jak chcecie to wgram. 

 

http://amxx.pl/topic/4338-christmas-c4/

http://amxx.pl/topic/4162-%C5%9Bnie%C5%BCne-kule/

Edytowane przez Siwy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choinke widzialem juz kiedys (byla na ffa) i bardzo mi sie podobala . co do granatow mi to bez znaczenia :P

 

 

 

@ mam pytanie zaobserwowalem delikatne "sciny" na serwerze odkad sie pojawil "snieg".

    Biore tez pod uwage ze to moze moj komp ma jakis problem. 

    Moze sie ktos jeszcze na ten temat wypowiedziec . Dzieki z gory

Edytowane przez Damian? NL/PL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choinke widzialem juz kiedys (byla na ffa) i bardzo mi sie podobala . co do granatow mi to bez znaczenia :P

 

 

 

@ mam pytanie zaobserwowalem delikatne "sciny" na serwerze odkad sie pojawil "snieg".

    Biore tez pod uwage ze to moze moj komp ma jakis problem. 

    Moze sie ktos jeszcze na ten temat wypowiedziec . Dzieki z gory

To wina śniegu. Tez mam podobne problemy ale jakoś daje radę.

Co do propozycji śnieżki jako granaty bomba!!!! :P,lecz z choinką to taki średni pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem w stanie powiedzieć, bo sądząc po mojej grze, gdzie karta graficzna jest tak słaba że żaden z was sobie nie może wyobrazić, procesor tak samo do bani, i brak lagów w 1.6 , zaznaczając max 55FPS i sprzęt cały stary jak świat, sprzed 8 lat, nie wiem jak wy spiłowaliście ten sprzęt że macie lagi przy durnym śniegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam swoje pare groszy.

 

Posiadam nowy komputer ( posiada z rok ) i na serwerze czasami są takie małe "cofki" nie ma lagów są cofki. Moja teza ,którą usłyszałem od pewnej osoby ( Karol, Siwy lub kogoś tam jeszcze, nie pamiętam Przepraszam :C ) jest taka "Pukawka narobiła sobie wrogów więc teraz dostają ddosy" i takie jest moje zdanie. Co do śniegu, jestem sprzeciw waszemu zdaniu, śnieg nie może powodować takich rzeczy :)

 

PS. Jak Siwy możesz to napisz czy się myle z tymi ddosami bo nie jestem obeznany w takie rzeczy a tak troszkę na to wygląda. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gumis dobrze gada też mam bardzo słaby komputer juzma z 10 lat i nic ne było wymieniane ale cs 1.6 śmiga jak szatan tylko lagi są czasem przez pukawkę tylko i wyłącznie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka dla Was.

 

Odsluch -> http://www5.zippyshare.com/v/dVMybbEg/file.html

Link do po paczki -> http://www82.zippyshare.com/v/cwgSbELl/file.html

 

Tracklista (kolejnosc taka jak przy odsluchu dla szybkiej indetyfikacji)

 

14392653406951318345.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja problemow tez nie widze w sniegu co moze dotyczyc lagow jest taka godzina co pukawka laguje i nic nie zrobisz zaden mega mocny sprzet nic tu nie pomoze nie ma co sie denerwowac tylo trzeba pocierpiec godzine i wszystko wraca do normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy jak jesteś tak przeciw raszowaniu :P

http://amxx.pl/topic/151145-only-dd2-antyrush/

bo admin nie upilnuje tego tak a nawet jakby chciał to co chwile bany co się wiąże z utratą graczy cnie

No i znalazłem tez pluginy gdzie każdy gracz dostaje model mikołaja i inny plugin ale ten to na dzień przed/ w dzień nowego roku gdzie każdy może puszczać fajerwerki na mapie, grałem kiedyś to fajna sprawa tylko nienwiem czy się opłaca na tak krótki czas wgrywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo sie tyczy czitów, po co pisać regulamin? jak i tak admin nie upilnuje, chłopie zawsze będą łamać to.. a co zrobisz? Wgrasz durny plugin który można i tak ominąć i będziesz sypał bany na 1dzień co sprowadzi do większej utraty graczy, bo jeżeli błąd występuje to każdy go używa, i tak będzie. 

Na razie mniejsza ilość osób, jak np. PimPolini rashuje, ale dostaje bany i po to jest opcja maksymalnego zbanowania jeżeli powtarza się, a dobrze wiemy że robi to non stop. 

 

Nie, plugin odpada. 

Mikołaj, zmienia gre, poza tym modele ct i tt są praktycznie takie same, różni je jedynie dodatek do czapki niebieski/czerwony. 

Fajerwerki nie wiem jak chcecie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ok ale za duzo to nie zdrowo mysla :D czapki sa na duzo pewnie serwerach a my to zgapiac nie bedziemy mysle bo dd2 to dd2 :D i tego sie nie zmieni swieta swietami mamy piosenki swiateczne teraz choinke  ok super ale po co wiecej i wiecej  :) kazdy mo swoje zdanie jo mom takie co za duzo to i swinia nie zeżere :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czapek nie będzie bo to idiotyzm dodawać. tak samo żadnych większych zmian w modelach gracza, ani modeli broni. 

Na choince i śniegu się kończy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Plugin umożliwiający sprzedać broń wpisując "/sprzedaj" 

+ zablokować możliwość użycia: bind "klawisz" "drop; say /sprzedaj". Możliwość zbugowania pluginu powodując wyrzucenie i przy okazji sprzedanie broni = multum $

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plugin umożliwiający sprzedać broń wpisując "/sprzedaj" 

+ zablokować możliwość użycia: bind "klawisz" "drop; say /sprzedaj". Możliwość zbugowania pluginu powodując wyrzucenie i przy okazji sprzedanie broni = multum $

To jest kolego mod FFa, nie żaden 4fun. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej. Co powiecie na dodanie pluginu wymuszającego interp? Są jakieś przeciwwskazania? Bo nie wiem w sumie jak sprawnie działają tego typu pluginy. 

Przecież to nie będzie działać, z 5% graczy korzystających z v23 będzie miała wymuszony interp a reszta? Używa wersji counter strike 1.6 która blokuje wymuszenia ze strony serwera, także plugin mało co porobi i będzie zaśmiecał serwer. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności