Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Mam parę propozycji:

-wgranie pluginu, pozwalajacemu na rozmowę CT i tt po śmierci.

-dodanie informacji na początku rundy informacji o "liderze" mapy. (podpatrzone na innym serwie, super sprawa)

-chciałbym żeby na końcu rundy było widać po prawej stronie informacje, komu i ile zabrałem hp. Teraz jest info o obrazeniach od innych ( co w sumie każdy ma w nosie)

-po raz kolejny proszę o wprowadzenie "dobrego" pluginu z ASYSTAMI, gwarantuje że serwer zyska na popularności.

-naprawienie tego spect buga, który powoduje że "nowy" gracz po otrzymaniu bana pewnie już nie wróci, bo się zniechęci. Na innych dd2 nigdy czegoś takiego nie widziałem, wiec jest to do ogarnięcia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian? NL/PL Jestem  na nie , żadne asysty zranic moze kazdy nie ma to jak zabic i za to fraga dostac  , mikrofon po smierci  był by chaos kazdy by chciał gadac a od tego jest teamspek 

Edytowane przez RUDASLASKA1920
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiony jestem waszymi opiniami. Rozmowy po śmierci tt i CT dają możliwość komentowania gry innych, okazji do żartów itp. Automatycznie atmosfera na serwie zrobi się bardziej przyjacielska. System ten w świetny sposób funkcjonował na "starym" ffa.

 

Asysty przyciągną dużą ilość nowych graczy. Nawet "slaby" gracz będzie w stanie osiągnąć dobry wynik.
Gram czasami na najpopularniejszym w Polsce only dd2 i działa to tam wyśmienicie. Serwer jest pełny, nawet o 5 rano.
Żeby wyrobić sobie o tym opinie, trzeba spróbować.
Wprowadzić na próbę,i dopiero oceniać.

Z tego co zauważyłem to nasz only dd2, systematycznie powolutku spada w rankingu w pl. A przecież to był top3 w pl.
Trzeba czasem wprowadzać nowości, bo konkurencja nie śpi.....

Edytowane przez Damian? NL/PL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbugowalo Ci się coś Damian jbc

Co do propozycji, asysty jak dla mnie powinny odpasc na sam początek ponieważ wgranie asyst aby sobie było i nic nie dawało to nie ma sensu. Info HUD z zadanymi ogólnie dmg i ile nam zabrano jak dla mnie może być. Rozmowa po śmierci odpada, dd2 musi się czymś różnic od FFA. Co do SB ktoś pisal/mówił że trzeba łatkę ogarnąć

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę propozycji:

-wgranie pluginu, pozwalajacemu na rozmowę CT i tt po śmierci.

-dodanie informacji na początku rundy informacji o "liderze" mapy. (podpatrzone na innym serwie, super sprawa)

-chciałbym żeby na końcu rundy było widać po prawej stronie informacje, komu i ile zabrałem hp. Teraz jest info o obrazeniach od innych ( co w sumie każdy ma w nosie)

-po raz kolejny proszę o wprowadzenie "dobrego" pluginu z ASYSTAMI, gwarantuje że serwer zyska na popularności.

-naprawienie tego spect buga, który powoduje że "nowy" gracz po otrzymaniu bana pewnie już nie wróci, bo się zniechęci. Na innych dd2 nigdy czegoś takiego nie widziałem, wiec jest to do ogarnięcia.

Mi to się podoba motyw rozmowy CT i TT po śmierci, bo i dla adminów to jest wygodniejsze i dla graczy jest to możliwość porozmawiania z "wrogim" teamem i naprawdę jest bardziej przyjacielska atmosfera na serwie :D.

Lider też spoko pomysł w sumie. Da to w jakiś sposób motywacje ( fame po mapie XD )

Co do asyst się nie wypowiadam, bo mi to naprawdę obojętnie.

A co do sb to ktoś wyżej napisał, że miało być coś zrobione z tym, że mieli zmiejszyć ilość slotów czy coś, ale nie wiem czy to zrobili :D

OGÓLNIE WIELKI Plusik za te propozycje!

Edytowane przez Weronikaa
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to się podoba motyw rozmowę CT i TT po śmierci, bo i dla adminów to jest wygodniejsze i dla graczy jest to możliwość porozmawiania z "wrogim" teamem i naprawdę jest bardziej przyjacielska atmosfera na serwie :D.

 

Tyle razy chciałem z kimś sobie porozmawiać z przeciwnej druzyny i się nie dało ;(

Proszę wgrajcie to :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem na paru serwerach z asystami i nie widać w tym nic złego. A zawsze dodatkowe fragi wpadają za obicie przeciwnika powyżej 50%. Jestem skłonny zagłosować za wprowadzeniem asyst.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa po śmieci odpada, ponieważ koliduje z pluginem info po śmierci. 

Asysty trzeba będzie napisać, a osoby chętnej do tego nie ma. Plugin z amxx.pl nie działa poprawnie. 

Odnośnie SpecBug'a , żadnych łatek nie ma.. nie wiem kto Ci gumiś takie bzdury nagadał, problem występuje z uwagi na ilośc slotów. 

Wcześniej po rozmowie z Karolem sloty się zmniejszyło do 31 + ukryty, i zaznaczając że od 29 bodajże slotów wejście na serwer jest za pomocą rezerwacji slota, zaś SB zaczyna się od 30 graczy. Spec Bugów na pewno było mniej, co do jeszcze zmniejszonej ilości slotów trzeba pogadać z Właścicielem. 

Paweł, ten pomysł na pewno odpada. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa po śmieci odpada, ponieważ koliduje z pluginem info po śmierci.

Rozmawiałam z kimś doświadczonym o tym i w sumie racja z tym pluginem. Ogólnie jest atmosfera lepsza, ale z tym infem koliduje...  Ogarnie niech Paweł to wszystko z tymi przykładami Damina ( które są nawet spoko ). :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie z asystami to jestem fifiti fifti, na probe mozna dac

z rankiem to bys musial zmienic jak ktos padnie to nie kamera 1st person tylko ogolnie, to wtedy pokazuje

za obstawianiem jestem na nie, lubie takie cos ale to only dd2 xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszło mnie na zmianę regulaminu

1.1.1 Wchodząc na serwer, akceptujesz jego regulamin.

Skoro Gracz wchodząc na serwer akceptuje regulaminu powinien wiedzieć co go czeka więc ja bym usunął upomnienia (ostrzeżenia). Dlaczego? Jak dla mnie wtedy punkt 1.1.1 jest bezsensu (zamiast zaczynać od ostrzeżeń to od kickow)

A co z tym idzie zmiana Banowania - Kickowania

Edytowane przez TheGumiS
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszło mnie na zmianę regulaminu

1.1.1 Wchodząc na serwer, akceptujesz jego regulamin.

Skoro Gracz wchodząc na serwer akceptuje regulaminu powinien wiedzieć co go czeka więc ja bym usunął upomnienia (ostrzeżenia). Dlaczego? Jak dla mnie wtedy punkt 1.1.1 jest bezsensu (zamiast zaczynać od ostrzeżeń to od kickow)

A co z tym idzie zmiana Banowania - Kickowania

 

 

myślę że to nie najlepszy pomysł.. dlaczego ? przychodzą gracze z różnych sieci nie chce im się wchodzićna forum i zakładać konta, to po prostu jak dostaną bana za coś to sobie pójdą.. jak dla mnie jest dobrze jak jest ostrzeżenia się przydają co Ci szkodzi wcisnąć raz na jakiś czas bind ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności