Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

mialem juz nie pisac ... ale mam pewne uwagi.

 

-plugin, ktory banuje po uzyciu nieodpowiedniego przycisku powinnien zniknac .

uzywam ostatnio duzo konsoli, NIC W NIEJ NIE WIDAC!  przez spam tego pluginu.

(czity i tak biegaja , z pluginem czy bez)

 

- serwerze jest info o kupnie slota.

 Przeciez on nie dziala , bo ja nie mam slota i zawsze przy 30/31 wchodze na serwer.

 Jesli bedzie to ktos naprawial to zmienic cene na 2.44 bo tak jest juz u konkurencji

(lepiej mniej , a czesciej, niz drogo i malo)

 

- przyjecie wiekszej ilosci admninow bo serwer czesto przez czity jest pusty nawet popoludniu.

 

- kolejny raz zaznaczam ze SB odstrasza nowych graczy. 

 Nigdzie nie widzialem zeby byl taki blad specta.

 Jak mozna czegos takiego tak dlugo nie ogarnac.

 to przciez lezy w interesie wszystkich.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem po prostu fakt, że jeżeli pewnym jednostkom to nie pasuje to nie muszą grać, bo czeka na ich miejsce kolejne 5 osób. Nie wiem co w tym takiego strasznego?

no jest dużo w tym tyle że nie strasznego. Bo serwer budują gracze, a ty stwierdzasz że jeżeli im nie pasi to mogą zmienić serwer, dlaczego ma im nie pasić? Może przez warunek zmieniający gre, ale wtedy nie powinniśmy go wprowadzać. 

 

Damian odnośnie slotów i rezerwacji jego. 

Jeszcze na początku grudnia zmniejszyliśmy ilość slotów z 32 na 31 + ukryty slot, co znacznie utrudniło występowanie SpectBUG'a , to nie znaczy że tej ilości nie da się zmniejszyć. Nadal można stopniowo 'ucinać' sloty, ale najlepszy moment to zgłoszenie się do Karola przed przedłużeniem opłat na serwer. 

Sloty, cena powinna faktycznie pójść w dół ale na chwile? Zmienimy serwer na 30 slot bez ukrytego, i tym bardziej SB to znów graczy napłynie i sloty będą się sprzedawały. 6.15 PLN z VAT , to jest obecna cena za SLOT na miesiąc, mniej więcej jest odpowiednia moim zdaniem. 

Ale większy zakup by był gdyby admini byli non stop co było moim zamiarem za mojej kadencji ale niestety się nie udało, a teraz problem nadal jest sądząc po ostatnich tematach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Siwy za wypowiedź. Duży plus za nią :) Liczę ze teraz któryś z opiekunów się wypowie i będą jakieś zmiany. Szkoda serwera żeby tracił na popularności, mamy sporą ilość stałych graczy ale potrzeba jest nowych. Wtedy może będę wyżej w ranku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja prosilbym o odpowiedz na moje powyzsze pytania

 




Czemu nie ma informacji odnosnie tarczy i autolamy.
Gra jest utrudniona i gracze narzekaja .

 

Dla mnie zmiany na minus----------------

 

Przeciez w ankiecie autolama na NIE
a tarcza ledwo na TAK .
To zmiany ktore zmieniaja charakter serwa. A jak ja proponowalem asysty to administracja byla na NIE .....

Edytowane przez Pawel.?
Proszę pamiętać o opcji "edytuj". Ostrzeżenie słowne.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarcze i autolamy to najwieksze z najgorszych mozliwych mozliwosci dla was, radze je wycofac bo duuzo graczy odejdzie, gdyz sien ie da grac, vipy maja tarczei bron normalna....

Edytowane przez Piy Piy :P
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej immunitet dla adminow jest niepotrzebny jesli masz ping powyzej jak ustawiono na serwerze  to cos musisz z tym zrobic  a co do tego anty flesha jestem jak najbradziej za dlaczego? wejdzie tzw "botek" zuci granata  niedosc ze oslepi polowe druzyny to jeszcze ma pretensje mysle ze wgranie anty flesha umozliwi graczom dobre granie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie jest kłopot w rozumowaniu znaczenia 'immunitet'. 

Admin ma standardowo ustawioną flage 'b' co mu umożliwia wejście na serwer przy ilości graczy (od) 28-31 (+1 slot poprzez connect IP) 

Nie chodzi tutaj o immunitet z flagą 'a' , te uprawnienia posiada jedynie paweł, czyli opiekun DD2. 

 

Podobno anty flash się buguje, i gdy spotka się 2 CT i 1 TT, a 1 z CT rzuci FB i oślepi tym samym swojego członka z drużyny, na TT ten FB nie zadziała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej tarczy...

Wszyscy gracze narzekają na to. To jest ONLY dd2. To "urozmaicenie" jest totalną klapą.

Jest tarcza,a nie ma spadochronu? Jestem stanowczo za usunięciem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tarczami, g3 i sg1 nie wiem co kombinujecie, pełna 'oferta' broni nie powinna być dostępna na modach typu FFa a dopiero przy BF2. 

Nie Weroniko za usunięciem lecz dodaniem tych broni do listy zablokowanych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było tylko na próbe . Jak kazdy gracz ciagle pisal ze chca tarcze  chca tarcze jak juz 1 dzien pograli to juz nie chca :) Ja tez juz nie chce heheh  nikt nie powiedział ze to bedzie na stałe mysle ze moze jeszcze dzis lub jutro i juz ich nie bedzie pozdRawiam

Edytowane przez RUDASLASKA1920
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie poważne zmiany, powinny być poprzedzone dyskusja. Powinno się wypowiedzieć więcej niż 5 osób.

A jeśli coś szkodzi serwerowi powinno być usunięte / naprawione natychmiast. Wtedy na forum nie będzie spamu i znów można będzie grać normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie poważne zmiany, powinny być poprzedzone dyskusja. Powinno się wypowiedzieć więcej niż 5 osób.

A jeśli coś szkodzi serwerowi powinno być usunięte / naprawione natychmiast. Wtedy na forum nie będzie spamu i znów można będzie grać normalnie.

 

To prawda. Każdy powinien się wypowiedzieć, bo ja dzisiaj wchodzę na serwer,a tutaj z tarczami biegają. Przyznaję, że byłam w niezłym szoku

 

+ dużo osób pisało, że chce asysty na próbę i też nie były wgrane, więc z tymi tarczami nie wiem co to było wgl...

Edytowane przez Weronikaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był temat odnośnie tarcz oraz ,autokampy było też głosowanie Tacze oraz autokampa nie podoba się to jej nie będzie nie ma co robić afery ja chceee a ja nie.

Wczoraj autokampa była dośtępna na 2 mapki pograliśmy chwile nie sprawdza się to w ogóle zostały same tarcze które też znikaja pozrdo

Edytowane przez Pawel.?
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinolek nwm czy wiesz ,ale asysty byly przez jakis czas na serwerze i okazaly sie kompletna porazaka... Nie warto ich wygrywac, bo zamiast zdobywac nowych graczy ,stracimy ich wiecej , takie jest moje skromne zdanie .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie takie rzeczy jak autokampa, tarcze czy asysty nie są wgl potrzebne na tym serwerze. Tylko obciążą i to wgl nie pomoże w żadne sposób pozyskać nowych graczy. Ogarnięcie SB to pierwszy podpunkt do naprawienia.

Edytowane przez Weronikaa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co nie pamiętają akcji sprzed kilku miesięcy, jeśli chodzi o asysty, to polecam ten temat: http://forum.cs-classic.pl/topic/37015-asysty-na-serwerze/page-3

 

Osobiście widziałbym asysty na DD2, gdyż na innych serwerach DD2, gdzie jest większa ilość przez graczy w/w "rzecz". Dokładniejszą prezentację przedstawiłem jakieś 10 stron wstecz, nie chce mi się teraz tego przytaczać na nowo. 

+jeszcze dochodzą do tego wykupione reklamy na serwery, ale to już inna sprawa... 

 

Lecz jeśli wcześniej ten pomysł odpadł, to poco go jeszcze raz wałkować? Po raz trzeci? Czwarty? Będzie tak w nieskończoność? Skoro wcześniej zadecydowano, że nie będą wprowadzone, bo serwer jest wtedy zbyt mocno obciążony, to po cholerę znowu się z tym bawić? ^_-

 

Sprawa spect bug'a raczej na pewno nie zostanie rozwiązana, przecież jest on na serwerze chyba od zawsze, przynajmniej odkąd pamiętam. kiedyś wyjaśniał dlaczego tak się dzieje i to chyba nawet w propozycjach. Możliwe jest, że tego buga nie da się naprawić, skoro nikt od bardzo długiego czasu tego nie rozwiązał, jeśli dobrze pamiętam, występował on na serwerach ze slotami 28 wzwyż, także macie już przyczynę na starcie. 

A raczej wątpię żeby Karol chciał zmniejszyć o 3 sloty + 1 z connect ip, bo to jest po prostu nieopłacalne. Na pocieszenie mili państwo mam tylko tyle, że nie tylko naszego serwera jest to problem ;)

Edytowane przez Pawel.?
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem ze na serwie czesto sie pojawia reklama pewnej sieci serwerow(oczywiscie nie nasza) . pojawia sie na poczatku rundy w postaci spreya. Jest to wina chyba jakiegos plugina. Chcialbym zeby w miare mozliwosci zostalo to usuniete.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma takiej możliwości zablokować sprey'a pluginem. Można jedynie zablokować pluginem albo prostym confingiem z serwera używanie sprey'ów. 

A odnośnie asyst, 3 strony wcześniej masz wyjaśnione i ja nie widzę sensu powtarzać tego enty raz. Od tych asyst Karol mówił, ja mówiłem i nadal są pytania.. starczy poszukać, a forum pozwala na możliwość wyszukania danej frazy w danych działach, wpisujesz to co chcesz tu 'asysty' i masz wyniki, wystarczy chcieć. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności