Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Czas afk kicker jest nastawiony na 300sekund braku akcji, po tym następuje kick, tak zostawiłem bynajmniej. 

Jest również przerwanie tego czasu gdy, napiszesz coś, strzelisz, lub po prostu ruszysz myszką, i to jest najlepsze rozwiązanie przy kręceniu demka, nie trzeba klikać a starczy ruszyć myszką w prawo, lewo co 5min 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym  chciał zapytać czy jest możliwość dodania do amxmodmenu powodu bana o treści SB, bo daje sie te bany kilka razy na dzien i trzeba wpisywać, a tak tylko 3 przyciski i problem z głowy ;)

 

 

@ Siwy w kicku jest ale w banie na 5 min. już nie, a za sb sie banuje na 5 minut zawsze.

Edytowane przez Kinolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zaproponować ilość awp na rundę :) 2 awki by były git,a jak wszyscy wiemy jest ich masa(zawsze) i dużo ludzi się na to skarży ;)

Edytowane przez CiapatyArab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinujcie juz z tymi broniami... teraz ograniczycie ilosc awp , a potem ktos wpadnie na pomysl ograniczenia innej broni np karabinu i co wtedy ja tez ograniczycie? bez sensu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a niedługo ograniczycie ilość przebytych kilometrów w grze ? :D:P Co do awp to odpada, spora ilość graczy gra tylko na awp i to nie przejdzie :D jak nie umiesz unikać Awp to też graj awp :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat awp był niedawno omawiany w  propozycjach . I tak jak Siwy wcześniej napisał na serwie jest 1 max 2 osoby której przeszkadza ilość awp większość osób to nie przeszkadza  nawet im się to podoba  tak więc niema co  jak na razie kombinować  jeżeli gracze zaczną się skarżyć na  serwie na ilość awp to wtedy będziemy się bawić


ps. panowie sprawdzajcie wcześniejsze propozycje a nie że będziemy wałkować 1 temat kilka razy 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ten temat był kiedyś wałkowany kilka razy i to nie jest żadne FFA itd. itp., ale może jednak skusicie się na taką małą zmianę. A więc;

Wychodzę do Was z propozycją zmiany smoke'ów, gdyż jak wielu z Was wie są zbyt jasne i widoczność przez nie jest bardzo dobra, można wszystko zobaczyć, nawet jeśli rzuci się ich kilka.

Na pewnym serwerze (inna sieć)/ nie FFA, a Only DD2 taka zmiana została wprowadzona, wygląda to mniej/ więcej tak;

 

DBWsUR1.jpg

 

Jak widać na załączonym obrazku widoczność przez tego smoke'a raczej nie jest możliwa, dlatego proponuje chociaż na próbę wgrać tego typu plugin.

Co myślicie? :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej byłoby gdyby tych smok'ow w ogóle nie było, tylko laguje, ale cóż zrobisz na tym polega gra..Justynkaa dobrze się wypowiedziała fajnie byłoby jakaś zmiana na DD2 Np inne kolory smok'ow..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że ten temat był kiedyś wałkowany kilka razy i to nie jest żadne FFA itd. itp., ale może jednak skusicie się na taką małą zmianę. A więc;

Wychodzę do Was z propozycją zmiany smoke'ów, gdyż jak wielu z Was wie są zbyt jasne i widoczność przez nie jest bardzo dobra, można wszystko zobaczyć, nawet jeśli rzuci się ich kilka.

Na pewnym serwerze (inna sieć)/ nie FFA, a Only DD2 taka zmiana została wprowadzona, wygląda to mniej/ więcej tak;

 

DBWsUR1.jpg

 

Jak widać na załączonym obrazku widoczność przez tego smoke'a raczej nie jest możliwa, dlatego proponuje chociaż na próbę wgrać tego typu plugin.

Co myślicie? :)

Zgaduję, że takie smoke'i nie przejdą, serwer jest bardzo wrażliwy na wszelkie dodatki, a ten jak można się domyślać jest jednym z tych cięższych. Jestem na nie, bo będzie zaraz problem ze stabilnością serwera, takie coś miało się znaleźć na cs:go modzie, ale niestety nie trafiło. Zgaduję, że z tego samego powodu. 

Poza tym gracze z gorszymi komputerami mieliby spadki FPS'ów masakryczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co jest nie tak z tym serwerem... za każdym razem jak trzeba wgrać jakiś nowy plugin to nie bo serwer nie wytrzyma, a jak to się dzieje, że inne serwery mają dużo różnych pluginów m.in. inne kolory smoke i działają stabilnie, pingi nie skaczą i każdy może się cieszyć grą. Więc tu pojawia się moje pytanie, czy nie lepiej zmienić serwer na lepszy, stabilny, wydać więcej ale wiedzieć, że nie będzie problemów i będzie można wprowadzić jakieś innowacje? Tak samo problem SpectBug'a, grałem na wielu serwerach 32 slotowych i nie widziałem, żeby były tego typu problemu, a tutaj cały czas te same bany "SB". Więc moją propozycją jest nowy serwer i dopiero zakładać tematy odnośnie propozycji, bo 1/2 propozycji odpada "bo serwer padnie" .

Może i nie gram już na ODD2, ale spędziłem tam rok, z czego ponad pół będąc adminem, i wiem jakie były problemy i widzę, że są dalej...

Edytowane przez ev1l
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej byłoby gdyby tych smok'ow w ogóle nie było, tylko laguje, ale cóż zrobisz na tym polega gra..Justynkaa dobrze się wypowiedziała fajnie byłoby jakaś zmiana na DD2 Np inne kolory smok'ow..

 

Prawda, zmiany są nieraz dobre.

 

Pawełku, zgadzam się z Tobą, wiem jaki jest ten serwer i jak reaguje na pluginy, lecz może dałoby radę dopasować jakiś plugin ' lekki' nieobciążający serwera.

 

 

Nie rozumiem co jest nie tak z tym serwerem... za każdym razem jak trzeba wgrać jakiś nowy plugin to nie bo serwer nie wytrzyma, a jak to się dzieje, że inne serwery mają dużo różnych pluginów m.in. inne kolory smoke i działają stabilnie, pingi nie skaczą i każdy może się cieszyć grą. Więc tu pojawia się moje pytanie, czy nie lepiej zmienić serwer na lepszy, stabilny, wydać więcej ale wiedzieć, że nie będzie problemów i będzie można wprowadzić jakieś innowacje? Tak samo problem SpectBug'a, grałem na wielu serwerach 32 slotowych i nie widziałem, żeby były tego typu problemu, a tutaj cały czas te same bany "SB". Więc moją propozycją jest nowy serwer i dopiero zakładać tematy odnośnie propozycji, bo 1/2 propozycji odpada "bo serwer padnie" .

Może i nie gram już na ODD2, ale spędziłem tam rok, z czego ponad pół będąc adminem, i wiem jakie były problemy i widzę, że są dalej...

 

Masz rację, gram już trochę w tę grę..

Na różnych serwerach grałam i widziałam różne wybryki ze smoke'ami, asystami itd. które nic nie obciążały..

Stałe 100fps/ ping normalny, zero problemów.

Może faktycznie pora na postawienie na coś co pozwoliłoby cieszyć się grą, a nie wiecznymi nerwami bo lagi, bo to i tamto..

Pamiętajcie, że to jeden z najlepiej utrzymujących się serwerów pod względem liczby osób na nim grających.

Może to nie to co kiedyś, ale dalej można zauważyć, że cieszy się powodzeniem, w końcu praktycznie Wszyscy zaczynaliśmy od DD2.

 

Wiadomo, trzeba się liczyć ze stratą niektórych graczy przez zmianę IP, choć niekoniecznie można, by było;

 

1. Postawić reklamę po innych( sieciach serwerów)

2. Przy połączeniu z dawnym IP zrobić coś takiego, że będzie pokazywane ' IP SERWERA ZOSTAŁO ZMIENIONE' [ IP SERWERA] podane <.

3. Przekierowywanie bezpośrednio na nowe IP.

 

To może sprawić, że nie stracimy dawnych graczy, choć nowych po wprowadzeniu zmian na pewno nam przybędzie, teraz dużo osób wraca z CS:GO.

 

 

PS. Mogłabym wspomóc trochę w utrzymaniu, jeśli by postawiono nowy serwer :)

Edytowane przez Justynka.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? DD2 powinien zostać only dd2, żadnych zmian bo to bezsens... Jak ja nie nawidzę jak wchodzę na serwer FFa, i widzę jakieś małe mapy.. od tego są AIM , czy inne mody. 

Starczy że jest plugin który uniemożliwia plantowania paki na B, bodajze 8 graczy musi być, i gramy only A.

 

A odnośnie propozycji Justynki, i tych pierdół innych.. Serwer nie jest na jakimś słabym pakiecie, bo na Standardzie, i spokojnie wytrzyma dodatkowe pluginy, z lagowaniem przez smoke też bajka, bo to zależy od śmieci na waszym sprzęcie, wolniej chodzi przez smoke? Gdy HE powinno bardziej lagować, to masz problem z śmieciami na laptopie / kompie. 

Fajnie by było to wprowadzić, bo wielu graczy korzysta z komendy fastsprites "1" , co dosyć niweluje działanie smoke, i łatwiej przez to widać. Sam próbowałem coś pozmieniać w smoke, ale nie znalazłem ani pluginu ani możliwości utożsamienia choćby do cs:s . 

 

Evil, na co zmiana serwera? Dużo roboty, i największa głupota. Starczy i ja wam to mówiłem, musicie pod koniec miesiąca napisać do Karola aby ustawił 29 slot + 1 ukryty, dlaczego na koniec miesiąca? Już mówiłem, ale powtórzę .. pod koniec miesiąca trzeba będzie zapłacić za serwer, jeżeli już jest oplacony na te 31s+1 ukryty, to po co marnować kase? Jak jakieś 3zł wychodzi za slot. 

Edytowane przez Siwy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

De_dust_long jest mniejszą wersją mapy de_dust2, na której nie ma BS B. Obecnie jest plugin, że poniżej 8 graczy nie można plantować na B - okej, ale dalej można biegać w te miejsca i zaczyna się szukanie graczy. Na de_dust_long nie było by tego problemu :)


@Siwy, wszystkie zmiany na FFA zostały wybrane przez graczy, którzy tworzą ten serwer.

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zostanie jak jest, bo to jest głupie urozmaicenie serwera, jak zrobiliście to na FFa. Pamiętam serwer z 3 głównymi mapami bez dodatków w postaci małych map, było świetnie, teraz jak gram to nie wiem gdzie co jak i po co to jest. 

Na forum z każdego serwera jest po 20-30 max graczy danego serwera, nie.. to nie są gracze serwera, który ma od 5 tys unikalnych graczy. 

Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności