Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Już od jakiegoś czasu, budowane wersje cs'a non steam, włącznie z platformą steam blokują wymuszanie komend, jedynie takie wersje jak ns v23 mogą sie nie opierać temu pluginowi. Także dla mnie to nie ma sensu, bo z v23 3% graczy z serwera gra. Dla 3% robić wymuszenie? a co z resztą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko jestem za tym, żeby był wymuszany interp, bo po raz kolejny dzisiaj spotykałem się z "brakiem głowy" u graczy. A po drugie, żeby nie powtarzały się sytuacje z "aimem rola"

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie spadochron odpada powod prosty na dd2 wogule jest nie potrzebny , po drugie bedziesz stał z awp na długiej zeby ściągnąć jakies ct a przed tobą bedzie biegnął gracz ze wcisniętym E i bedziesz sie denerwował ze mało widać pozdro

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak pozatym jestem za jedną propozycją podobną która była wyżej.

Chcał bym zeby była możliwość zmiany mapy na dd2mini jeżeli gramy  1vs1 2vs2 max do 4vs4. nie chce zeby to wszystko było z automatu ,tylko zeby admin mógł zmić na mniesza w amx skoro graczy zaledwie kilku...dochodzą gracze jest juz na serwie 10graczy lecimy only dd2 (zmiana na małą mape tylko w nocy lub w godzinach rannych kiedy jest garstka ludzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł co do tej mapy mi jest obojetnie , moze byc, nie musi :) . Racja , rano np jest 5 graczy z tego 2 kampi na b ,1 w gornym , a gramy tylko na A , bo nie mozna na b plantowac bo sie nie da .

 

Jak powiedzioł MI TO JEST OBOJETNE

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nwm czy jest sens wgrywania wymuszenia interpu ,ale jestem za . Co do spadochronu na duze nie , co do zmian map wolabym zeby nic nie bylo zmieniane , ale ja tu nie rzadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gdy jest mało graczy wiadomo trudniej się gra 4 osoby na całą mapę ale zmiana dust long czy jakoś tak myślę nie wypali bieganie cały czas długą grałem tak trochę nudne to jest a co do muzyki muza jest na forum :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję aby admini nosili takie stroje :) Oczywiście bez tych masek .

Link : http://speedy.sh/frz6N/cstrike.rar

Lepiej żeby potencjalny cziter nie wiedział kto ma admina w danym momencie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znalazlem duzo lepsze stroje a co to tak naprawde daje ze cziter wie ze jest admin jak jest admin to sobie z nim poradzi...jak go niema to wtedy moze biegac odpalony ale nie dlugo bo z reguly admini są tutaj zawsze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze zostały dodane modele admina. ^^
Postanowiłem cyknąć pare fotek xd

Fotograf: Krypton
Model: pawel1971tychy

Słabo wyszło bo się wiercił ;/

 

CT:

pre_1459157689__dasdasdasdsa.jpg 


pre_1459157728__dasd.jpg 



TT:

pre_1459157775__asdasdasdasdasds.jpg 


pre_1459157807__bez_tytuluadasdasd.jpg 



Oczy:

pre_1459157858__bez_tytulu.jpg 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzućcie wymuszenie interpu chociaż na próbę. Na ffa wymusza tylko do 0.05 i już idzie odczuć różnicę. Od dd2 najbardziej mnie odrzuca właśnie dostawanie baniek z dupy od osób strzelających full auto w pełnym biegu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności