Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

A co z pomysłem Justynki o zmianę smoke'ów i moją o wymuszanie interpu?

Jeśli chodzi i wymuszanie interpu to żaden plugin nie zda dobrze w 100% swojej roli.

Na graczach steam i niektórych NS nie można wymuszać komend, ponieważ jest to zablokowane.

Alternatywa może być plugin, który będziesz kazał graczu samemu zmienić interp pod groźbą kicka/bana, ale to sprawi że serwer straci trochę na graczach.

 

A co do zmiany smok'e 

http://amxx.pl/topic/11477-colored-smokenades/

Wystarczy ustawić kolor na biały. Smoke będzie gęsty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wymuszenia interpu (odpada) Krypton  zna temat i napisał wyżej że nie działa to tak jak powinno, Smogi na białe też odpadaja powód jest prosty gracze mają problemy jak ktoś rzuci smoga i mu komputer sie wiesza/laguje ,dziekuje

Edytowane przez pawel1971tychy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jestem za powrotem wprowadzenia ograniczenia kampy na respie TT. To jest nie do wytrzymania jak ktoś stoi z awp na respie prawie całą mapę i nic mu z tego powodu nie można zrobić. 30 sekund przed końcem mapy zacznie biec do paki i powie że wykonywał cele mapy. Znam kilka osób, które nadmiernie korzystają z przywileju stania na respie w TT... Nie będę podawać przykładów, ale przydałoby się coś z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za powrotem wprowadzenia ograniczenia kampy na respie TT. To jest nie do wytrzymania jak ktoś stoi z awp na respie prawie całą mapę i nic mu z tego powodu nie można zrobić. 30 sekund przed końcem mapy zacznie biec do paki i powie że wykonywał cele mapy. Znam kilka osób, które nadmiernie korzystają z przywileju stania na respie w TT... Nie będę podawać przykładów, ale przydałoby się coś z tym zrobić.

 

 

własnie, swieta racja!

 

ct rasz? czemu nie. ale tt max 30sek resp powinno powrocic, 30sek to i tak dlugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł jak jest tak niech zostanie rasz i kampienie jest dozwolone i nic nie trzeba zmieniać wielu graczy lubi raszować i kampić a raptem znów ma zostać zmienione bo ktoś się denerwuje jak pada 40 sek przed końcem rundy w anarchi bo ktoś kampi na respie. a jak był resp ograniczony do 1:30 to tylko same bany padały a jak ktoś kampi i nie robi celi wystarczy dać bana na 5 min za nie wykonywanie celi i po kłopocie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny jesteś Paweł, twoja żona tak odstrojona,a  ty w dresach hmm  ?  trochę tak nie wypada :)

Chyba ty nie wiesz co ty godosz , chyba ona gryfno frela ! a nie on ! :D haah ten brzydal hehe

 

 

No nie powiem, bo sam lubię chodzić w dresach nawet w tym momencie jestem w dresach, ale jak jest jakaś okazja, albo coś to raczej jakoś trzeba wyglądać ;)

 Hahaha czy gril to okazja ? na "ANZUG" ?

Edytowane przez RUDASLASKA1920
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila mialem zmasowany atak na serwer jakis dzieci na sh . reklamowali inne dd2. nasz amx jest beznadziejnie slaby. Prosilbym o podmiane na "cos" co da mozliwosc rzeczywistego banowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

innego sposobu nie ma to jest 1.6 da sie  to obejsc na milion sposobow jak ktos ma głowę dziś nie mogłem sie uporać z typkiem przez 10 min.. jedynie pomagalo kickowanie ale co z tego jak on wbijał co chwile na innym nicku + taki że na nickach graczy tylko zmienione lekko .. nie wiem co sie ostatnio dzieje ale porażka jest jakaś napad cziterów na serwer .. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie czy mozna bylo zrobic ze pod komendą /playlista lub /roundsound lub inną komendą na serwerze wyswietlalo by się kazdemu nazwa piosenek bo nie ktorzy gracze pytaja sie na serwerze jak poprzednia piosenka lub nuta piosenki nazywala kiedy uslyszeli ja tylko kawalek urywek maly piosenki ktorej graczowi wpadlo w ucho piosenka na serwerze...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdro .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie czy mozna bylo zrobic ze pod komendą /playlista lub /roundsound lub inną komendą na serwerze wyswietlalo by się kazdemu nazwa piosenek bo nie ktorzy gracze pytaja sie na serwerze jak poprzednia piosenka lub nuta piosenki nazywala kiedy uslyszeli ja tylko kawalek urywek maly piosenki ktorej graczowi wpadlo w ucho piosenka na serwerze...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozdro .

Była już ta propozycja, lecz dalej nie weszła ona w " życie", a takie coś naprawdę jest przydatne dla fanatyków muzyki ^^

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galem jakiś czas temu na 4fun serwerach i przypomniałem sobie ze są przeciec kolorowe lesze :D Chciałbym podać pomysł z tymi kolorowym fleszem Czerwony zielone mleko i tym podobne można sprawdzić czy to się spodoba ludzia sadze ze raczej tak a jak nie to zawsze można sprawdzić to na okres próbny . Kto ze mną łapka w gore :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galem jakiś czas temu na 4fun serwerach i przypomniałem sobie ze są przeciec kolorowe lesze :D Chciałbym podać pomysł z tymi kolorowym fleszem Czerwony zielone mleko i tym podobne można sprawdzić czy to się spodoba ludzia sadze ze raczej tak a jak nie to zawsze można sprawdzić to na okres próbny . Kto ze mną łapka Witamw gore :P

Witam szanownego pana foxa28081995 szczerze to dla mnie propozycja odpada z tymi kolorowymi smokami i fleszami można było poprawić coś z tymi białymi smokami przez nie wszystko widać zwiększyć gęstość tych smoków białych

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności