Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, bo muzyka jest czasami za głośna a nie którzy nie potrafią jej wyciszyć, rozgrzewka max powinna być 30 sekund z resztą żeby większość ludzi dołączyła ale co się będę wypowiadać skoro to wy jesteście opiekunami i wy wiecie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mlody_Desperados_ napisał:

Nie, bo muzyka jest czasami za głośna a nie którzy nie potrafią jej wyciszyć, rozgrzewka max powinna być 30 sekund z resztą żeby większość ludzi dołączyła ale co się będę wypowiadać skoro to wy jesteście opiekunami i wy wiecie lepiej.

Rozgrzewka nie jest po to, żeby tak jak ty to napisałeś "żeby większość ludzi dołączyła" tylko po to by się ROZGRZAĆ. Sama nazwa nam wskazuje znaczenie tego słowa. :) 

A przez 30 sekund to ty nawet nie dojdziesz do gali i nie zauważysz przeciwnika, więc jaki w tym sens? 1:30 rozgrzewki jak najbardziej pasuje.

A co do muzyki. W sumie co do muzyki przy graniu w csa jestem sceptycznie nastawiony. Mam taki zwyczaj że mam i tak rsy wyłączone. Lecz na samą rozgrzewkę aż mam chęć posłuchać tej muzyki, wyczilować. A jeśli ktoś nie potrafi wyciszyć muzyki to sorry no ale chyba jego problem... Na serverze pojawia się informacja jakie komendy są dostępne, można łatwo wydedukować. A poza tym opcje gry nie gryzą chyba.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mlody_Desperados_ napisał:

Nie, bo muzyka jest czasami za głośna a nie którzy nie potrafią jej wyciszyć, rozgrzewka max powinna być 30 sekund z resztą żeby większość ludzi dołączyła ale co się będę wypowiadać skoro to wy jesteście opiekunami i wy wiecie lepiej.

Nie no ja już nie rozumiem jak w czasach gdzie 2 letnie dziecko obsługuje smartfona, ktoś nie umie sobie muzyczki ściszyć...

"Wy wiecie lepiej" - Nie rozpatrujemy propozycji według własnego widzimisie. Muzyke dużo osób popiera a Ciebie denerwuje i ja tego nie neguje. Trzeba iść na jakiś kompromis i dlatego, wyszedłem z założenia, że lepiej zostawić muzyke i mieć opcje jej wyciszenia, niż wywalić i by nie było jej wcale.

A do czego służy rozgrzewka to Frostu już wyjaśnił :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2018 o 21:16, PIOTR_xD napisał:

Ja ci powiem, że ja to obawy mam, Crew tak samo xD

Jak już to może to ? https://amxx.pl/topic/21541-ultimate-warm-up-17/

Crew jest przeciwny muzyce czy ma być. Natomiast dla mnie muzyczka spoko, taka motywująca jakaś :D

Ale tak jak mówię mam wątpliwości i najlepiej jakby sie tu gracze i admini wypowiedzieli czy wgl coś takiego chcą

 

ja bym dodal muzyczke  piraci z karaibow i to intro ; D zawsze modne xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyczka będzie zmieniana co miesiąc tak jak roundosundy. Mozecie tu pisać swoje propoozycje co do muzyki.

7 godzin temu, Fox28081995 napisał:

ja bym dodal muzyczke  piraci z karaibow i to intro ; D zawsze modne xD

A czy taka przeróbka była by git?

Czy może originalna wersja?

/Edit

Wgl to stworze osobny temat na propozycje muzyki na rozgrzewke, żeby tu spamu tym YT nie robić.

Edytowane przez PIOTR_xD
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie został utworzony nowy temat na propozycje muzyki rozgrzewkowej

 

W dniu 15.05.2018 o 15:31, Mlody_Desperados_ napisał:

Nie, bo muzyka jest czasami za głośna a nie którzy nie potrafią jej wyciszyć, rozgrzewka max powinna być 30 sekund z resztą żeby większość ludzi dołączyła ale co się będę wypowiadać skoro to wy jesteście opiekunami i wy wiecie lepiej.

Powiem ci ze jestem opiekunem i mysle to samo jak ty, wybacz, ale nic z tym nie zrobie bo jak widac wiekszosc woli tak a nie inaczej.

komenda do wylaczenia mp3 --  MP3Volume 0 

Tak jak napisal Piotr bugi, crashe zglaszac do nas pw. 

Edytowane przez CreW_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • PIOTR_xD zablokował(a) i odblokował(a) ten temat
  • 4 tygodnie później...

Jak wiecie krucho ostatnio z graczami i wpadliśmy razem z Crewem na pewien pomysł.

Chodzi o to, że klasyczne DD2 już troszkę nudzi i nie przyciąga tak wiele graczy jak kiedyś. Dlatego chcielibyśmy dodać parę urozmaiceń oraz poznać Wasze zdanie o pluginach, które są niżej. Oczywiście to nadal ma być ODD2 więc mowa o pluginach, które nie będą miały bezpośredniego wpływu na rozgrywkę.

1. Rangi z CS GO

Wprowadzą dodatkową rywalizacje między graczami oraz chęć zdobywania coraz większej rangi. Dodatkowo będzie można dzięki temu tworzyć bardziej rozbudowane konkursy.

2. Najlepszy gracz rundy/mapy

Informacja będzie się pojawiać na say czy gdzieś tam na HUD. W przypadku końca mapy będzie wyświetlane top 3.

3. Usunięcie przenikania graczy

Nad tym się długo zastanawiałem. Wtedy gracze będą mogli sie podsadzać co urozmaici rozgrywkę. Minusem będą bloki graczy, ale na razie jest Ich mało i można wprowadzić na próbę. Najwięcej bloków jest na respie, więc można włączyć przenikanie tylko na początek rundy.

4. Smugi po granatach

Element w sumie z 4FUN, ale na rozgrywkę nie wpływa.

5. Spadochron

Dużo razy się pojawiał w propozycjach i w sumie nie mam zdania, więc wy zdecydujecie.

6. Zmiana zawartości VIP'a

Tak lub nie, a jak tak to co miałby zawierać

7. Przywrócenie dźwięków typu "MULTIKILL" 

???

8. Modele kos

Może nie koniecznie tak jak to było ostatnio. Bardziej mam na myśli przerobienie oryginalnej kosy na taką z logiem forum. Zmienia się tylko teksturka, więc nie będzie to miały wpływu na fps. Oczywiście z możliwością jej wyłączenia dla graczy

9. Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły to pisać. No i czekam na wasze zdanie :)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, PIOTR_xD napisał:

1. Rangi z CS GO

Wprowadzą dodatkową rywalizacje między graczami oraz chęć zdobywania coraz większej rangi. Dodatkowo będzie można dzięki temu tworzyć bardziej rozbudowane konkursy.

3. Usunięcie przenikania graczy

Nad tym się długo zastanawiałem. Wtedy gracze będą mogli sie podsadzać co urozmaici rozgrywkę. Minusem będą bloki graczy, ale na razie jest Ich mało i można wprowadzić na próbę. Najwięcej bloków jest na respie, więc można włączyć przenikanie tylko na początek rundy.

5. Spadochron

Dużo razy się pojawiał w propozycjach i w sumie nie mam zdania, więc wy zdecydujecie.

6. Zmiana zawartości VIP'a

Tak lub nie, a jak tak to co miałby zawierać

7. Przywrócenie dźwięków typu "MULTIKILL" 

???

1. Dla mnie bezsensu, zaraz zrobi sie z tego CS:GO jak zaczniecie dodawać jakieś rangi, kosy czy jakieś duperele.

3. To jest głupie, przenikanie powinno zostać. 

5. Na razie, najlepsza dla mnie rzecz z tych wszystkich, jestem za. 

6. Tutaj bym nic nie zmieniała, i zostawiła jak jest. 

8. Można by było dodać na próbę. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Na WIELKIE TAK !! Czekałem na coś takiego. Ponieważ na dotychczasowym dd2 już się "nie chcę" grać jeśli topka jest osiągnięta.

2. Na WIELKIE TAK !! Na wielu dd2 to widziałem.

3. Również na WIELKIE TAK !!

4. Jak dla mnie zbędne. Jeśli nie będzie za mocno obciążać servera to czemu nie, ale po co?

5. Na WIELKIE TAK !!

6. NIE. Nie mam zdania co do vipa. Dobrze jest jak jest :X

7. Neutral. Dla mnie zbędne ale może być.

8. TAK.

9. NIE MAM :C 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak najbardziej za 
2. Może być 
3.Odpada zawsze jak było to tak zrobione było więcej kłótni niż pożytku 
4. Można dodać w przypadku gdyby gracze byli tym znudzeni można  wywalić
5. Bardzo często było takie pytanie zadawane czy będzie spadochron lecz zawsze była jedna i ta sama gadka na ten temat. Nawet ja byłem przeciwny ale jeśli to ma przyciągnąć lub zatrzymać graczy można dodać
6. Co do vipa jak dla mnie ma już wszystko co powinien mieć
7. Gram ostatnio na kilku serwerach i  wszędzie gdzie była propozycja dodania tego gracze wszędzie byli przeciwni  jak dla mnie zbędne 
8.Na waszym miejscu zostawił bym klasyczną kose jak ktoś chce modele broni lub kosy zawsze sobie może samemu wgrać

Jak dla mnie propozycje dobre bo serwer z tego co widzę jak czasami wbijam słabo stoi a może to znowu odbudować serwer nie będzie taki jak zawsze klasyczny ale jak widać teraz mamy inny typ graczy co wolą bardziej rozbudowane serwery w coraz lepsze ciekawostki .

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ciekawa propozycja, można również dodać, że osoba która zdobędzie "globala" to dostanie np. Vipa na m-sc, a gdy Vip się skończy zaczyna ona znowu od silvera. 

2. Za, ludzie będą bardziej rywalizować i dogrywać mapy do końca

3. Odpada, więcej kłótni niż pożytku

4. Zbędne

5. Można dać na próbę

6. Vip bez zmian

7. Jak najbardziej za

8. Za, gracz zawsze może sobie wyłączyć model 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Chyba jedyna rzecz, którą popieram chociaż w połowie. Pomoże to urozmaicić grę i kto wie, może przyciągnie kilku nowych graczy. Prawda jest taka, że serwer ledwo się trzyma, więc osobiście jestem za tym, żeby spróbować czegokolwiek, bo graczy jak od długiego czasu nie było, tak dalej nie ma. Sama uważałam na początku, że jest to klasyk i tak powinno zostać, jednak wszyscy widzą co się stało i nie ma sensu trzymać na siłę, bo serwer potrzebuje zmian.

2. Też widziałam to na wielu serwerach. Można dodać, w sumie czemu nie. 

3. Przenikanie powinno zostać.

4. Całkowicie niepotrzebne.

5. Na mapie takiej jak dust2 spadochron jest całkowicie zbędny, na nie.

6. Tutaj nie mam zdania, ale raczej bym niczego nie zmieniała.

7. Na nie. Takie dźwięki są fajne może przez kilka dni gry, a po jakimś czasie to po prostu irytuje.

  • Like 5
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

1. Rangi z CS GO

Wprowadzą dodatkową rywalizacje między graczami oraz chęć zdobywania coraz większej rangi. Dodatkowo będzie można dzięki temu tworzyć bardziej rozbudowane konkursy.

2. Najlepszy gracz rundy/mapy

Informacja będzie się pojawiać na say czy gdzieś tam na HUD. W przypadku końca mapy będzie wyświetlane top 3.

3. Usunięcie przenikania graczy

Nad tym się długo zastanawiałem. Wtedy gracze będą mogli sie podsadzać co urozmaici rozgrywkę. Minusem będą bloki graczy, ale na razie jest Ich mało i można wprowadzić na próbę. Najwięcej bloków jest na respie, więc można włączyć przenikanie tylko na początek rundy.

4. Smugi po granatach

Element w sumie z 4FUN, ale na rozgrywkę nie wpływa.

5. Spadochron

Dużo razy się pojawiał w propozycjach i w sumie nie mam zdania, więc wy zdecydujecie.

6. Zmiana zawartości VIP'a

Tak lub nie, a jak tak to co miałby zawierać

7. Przywrócenie dźwięków typu "MULTIKILL" 

???

8. Modele kos

Może nie koniecznie tak jak to było ostatnio. Bardziej mam na myśli przerobienie oryginalnej kosy na taką z logiem forum. Zmienia się tylko teksturka, więc nie będzie to miały wpływu na fps. Oczywiście z możliwością jej wyłączenia dla graczy

9. Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły to pisać. No i czekam na wasze zdanie :)

 

1. Grałam na innych odd2 i nieźle się sprawdzają te rangi. Duże urozmaicenie, bo wtedy gra ma jeszcze większy cel. Jestem za.

2. Nie będzie to przeszkadzało, więc czemu nie ;d Jestem za,

3.  Nie.

4.  Obojętnie w sumie ;d

5.  Jeżeli już dodać ten spadochron to tylko do Vipa. Jestem za ale tylko dla VIP.

6.  ^

7. Nie.

8. Jestem za. W sumie tez do vipa można taką koskę dodać?;p 

  • Like 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mlody_Desperados_ napisał:

jeszcze cs go moda zrobcie zamiast tego dd2

 

No tak, lepiej, żeby zostało tak jak jest.

Błagam Was, jak na serwerze jest 7/8 graczy to już cud, a robi się jeszcze gorzej. Lepiej czekać, aż serwer upadnie, bo chcecie klasyka? Będziesz grał na nim sam ze sobą? Trzeba próbować czegokolwiek, bo to już nie chodzi o samo przyciągniecie gracza, tylko o to, by chciał on grać dłużej na tym serwerze, a z tego co widzę, to takie klasyki się szybko nudzą i to co jest aktualnie nikogo nie zatrzyma.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2018 o 20:35, PIOTR_xD napisał:

Jak wiecie krucho ostatnio z graczami i wpadliśmy razem z Crewem na pewien pomysł.

Chodzi o to, że klasyczne DD2 już troszkę nudzi i nie przyciąga tak wiele graczy jak kiedyś. Dlatego chcielibyśmy dodać parę urozmaiceń oraz poznać Wasze zdanie o pluginach, które są niżej. Oczywiście to nadal ma być ODD2 więc mowa o pluginach, które nie będą miały bezpośredniego wpływu na rozgrywkę.

1. Rangi z CS GO

Wprowadzą dodatkową rywalizacje między graczami oraz chęć zdobywania coraz większej rangi. Dodatkowo będzie można dzięki temu tworzyć bardziej rozbudowane konkursy.

2. Najlepszy gracz rundy/mapy

Informacja będzie się pojawiać na say czy gdzieś tam na HUD. W przypadku końca mapy będzie wyświetlane top 3.

3. Usunięcie przenikania graczy

Nad tym się długo zastanawiałem. Wtedy gracze będą mogli sie podsadzać co urozmaici rozgrywkę. Minusem będą bloki graczy, ale na razie jest Ich mało i można wprowadzić na próbę. Najwięcej bloków jest na respie, więc można włączyć przenikanie tylko na początek rundy.

4. Smugi po granatach

Element w sumie z 4FUN, ale na rozgrywkę nie wpływa.

5. Spadochron

Dużo razy się pojawiał w propozycjach i w sumie nie mam zdania, więc wy zdecydujecie.

6. Zmiana zawartości VIP'a

Tak lub nie, a jak tak to co miałby zawierać

7. Przywrócenie dźwięków typu "MULTIKILL" 

???

8. Modele kos

Może nie koniecznie tak jak to było ostatnio. Bardziej mam na myśli przerobienie oryginalnej kosy na taką z logiem forum. Zmienia się tylko teksturka, więc nie będzie to miały wpływu na fps. Oczywiście z możliwością jej wyłączenia dla graczy

9. Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły to pisać. No i czekam na wasze zdanie :)

1 jo

2 jo

3 nie

4 t/n

5  dla vipa

6 nie

7 t/n

8 jo

9 RSY LEPSZE WGRAJ

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.06.2018 o 20:35, PIOTR_xD napisał:

Jak wiecie krucho ostatnio z graczami i wpadliśmy razem z Crewem na pewien pomysł.

Chodzi o to, że klasyczne DD2 już troszkę nudzi i nie przyciąga tak wiele graczy jak kiedyś. Dlatego chcielibyśmy dodać parę urozmaiceń oraz poznać Wasze zdanie o pluginach, które są niżej. Oczywiście to nadal ma być ODD2 więc mowa o pluginach, które nie będą miały bezpośredniego wpływu na rozgrywkę.

1. Rangi z CS GO

Wprowadzą dodatkową rywalizacje między graczami oraz chęć zdobywania coraz większej rangi. Dodatkowo będzie można dzięki temu tworzyć bardziej rozbudowane konkursy.

2. Najlepszy gracz rundy/mapy

Informacja będzie się pojawiać na say czy gdzieś tam na HUD. W przypadku końca mapy będzie wyświetlane top 3.

3. Usunięcie przenikania graczy

Nad tym się długo zastanawiałem. Wtedy gracze będą mogli sie podsadzać co urozmaici rozgrywkę. Minusem będą bloki graczy, ale na razie jest Ich mało i można wprowadzić na próbę. Najwięcej bloków jest na respie, więc można włączyć przenikanie tylko na początek rundy.

4. Smugi po granatach

Element w sumie z 4FUN, ale na rozgrywkę nie wpływa.

5. Spadochron

Dużo razy się pojawiał w propozycjach i w sumie nie mam zdania, więc wy zdecydujecie.

6. Zmiana zawartości VIP'a

Tak lub nie, a jak tak to co miałby zawierać

7. Przywrócenie dźwięków typu "MULTIKILL" 

???

8. Modele kos

Może nie koniecznie tak jak to było ostatnio. Bardziej mam na myśli przerobienie oryginalnej kosy na taką z logiem forum. Zmienia się tylko teksturka, więc nie będzie to miały wpływu na fps. Oczywiście z możliwością jej wyłączenia dla graczy

9. Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły to pisać. No i czekam na wasze zdanie :)

1Super pomysł ale zeby były awanse rang np za 10kili s1

3 to jest fajne ale przy małej liczbie osób

4no może być

5 dla vipa daj 

6 niepotrzebne

7nIe

8nie

  • Like 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując dodajemy:

1. Rangi CS GO

2. Najlepszy gracz rundy

3. Smugi po granatach

4. Spadochron, dla VIP czy ogólnie to jeszcze się zastanowimy

5. Kosa z reklamą sieci

Zmiany będą wprowadzane przez najbliższe dni

Dzięki za odpowiedzi :)

Edytowane przez PIOTR_xD
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A napiszę tak o, co mi szkodzi.

 

Przychodzę z propozycją by do tego pluginu "Najlepszy gracz mapy" co pod koniec mapy jest 1, 2, 3 miejsce i są medale. Złoty, srebrny i brązowy.

Co by można rozwinąć o dodatkową komendę... A mianowicie dodać ranking medali :) Bo tak na prawdę to co jest teraz czyli TYLKO INFORMACJA "kto był niby najlepszy na mapie" jest do niczego... Często na serverze ludzie pytają. A DO CZEGO TO JEST? Więc jakby dodać kolejny ranking była by większa rywalizacja a zarazem można by dodać konkurs top15 medali :)

 

a i jeszcze dodam PS. Niektórzy mogą sobie pomyśleć że za dużo wydziwień itp... Ale przecież server only dd2 nie musi być cały czas ZWYKŁYM only dd2... Zwykły odd2 ZAWSZE KAŻDEMU się znudzi. A taki z "urozmaiceniami" już nie :) 

 

@PIOTR_xD A nie da się tak że plugin najlepszego na mapie oddzielnie z pluginem rankingu medali? Nie da się tego jakoś? Tylko musi to być jako jeden plugin? Jeśli musi to może gdzieś by się znalazł jeszcze inny xD No bo jak mówisz że tamten co jest z rankingiem obciąża server to nie ma sensu go dodawać. :X No nic... 

Edytowane przez RyBsoN.
PS.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, RyBsoN. napisał:

A napiszę tak o, co mi szkodzi.

 

Przychodzę z propozycją by do tego pluginu "Najlepszy gracz mapy" co pod koniec mapy jest 1, 2, 3 miejsce i są medale. Złoty, srebrny i brązowy.

Co by można rozwinąć o dodatkową komendę... A mianowicie dodać ranking medali :) Bo tak na prawdę to co jest teraz czyli TYLKO INFORMACJA "kto był niby najlepszy na mapie" jest do niczego... Często na serverze ludzie pytają. A DO CZEGO TO JEST? Więc jakby dodać kolejny ranking była by większa rywalizacja a zarazem można by dodać konkurs top15 medali :)

 

a i jeszcze dodam PS. Niektórzy mogą sobie pomyśleć że za dużo wydziwień itp... Ale przecież server only dd2 nie musi być cały czas ZWYKŁYM only dd2... Zwykły odd2 ZAWSZE KAŻDEMU się znudzi. A taki z "urozmaiceniami" już nie :) 

Jestem jak najbardziej za Rybsonem, popieram ! :D Fajne urozmaicenie :P 

  • Like 1
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RyBsoN. napisał:

a i jeszcze dodam PS. Niektórzy mogą sobie pomyśleć że za dużo wydziwień itp... Ale przecież server only dd2 nie musi być cały czas ZWYKŁYM only dd2... Zwykły odd2 ZAWSZE KAŻDEMU się znudzi. A taki z "urozmaiceniami" już nie

Ludzie piszą, że jest dużo wydziwień, wolą zwykłe dd2. Najlepsze jest to w tym, że jak jest zwykłe "czyste" dd2, to nikt ku*wa na nim nie gra. 

Dobra propozycja mordko. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie można by zmienić jeszcze rangi cs:go na te jak za dawnych lat wojskowe. Wiecie zamiast gold, kapral itd... Zawsze to miało jakiś fajny smaczek bo pisało przy okazji od ilu fragów zdobędziemy następną rangę. :D

//edit piotr - nie piszemy postu pod postem tylko edytujemy

Nad przenikaniem także bym się zastanowił, wydaję mi się , że lepiek by było bez włączonego przenikania. Rozważcie to ! :D

Edytowane przez PIOTR_xD
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RyBsoN.

Miałem do wyboru tą wersję albo z rankingiem. Tej z rankingiem tak jak juz wspominałem tutaj ----> klik nie dodałem ze względu na bugi (od obciążeń serwera po samoistne dodawanie, usuwanie, resetowanie się graczom medali).

@Hizaszi

Dopiero co zostały one dodane więc nie będę tego zmieniać. Mam w planach jedynie inny plugin na rangi. Ten co jest teraz posiada dużo bugów. Nowy plugin niestety będzie liczył range tylko od ilości killów.

Zdecydowana większość graczy zagłosowała aby zostawić przenikanie (tam u góry było).

//EDIT

@RyBsoN.

Ja takiego pluginu nie znalazłem, żeby oddzielnie było a szukałem długo.

//EDIT 2

@RyBsoN.

Dobra nie zrozumiałem cie xD. Nie da sie oddzielnie. Plugin liczy medale właśnie z końca mapy i tworzy z nich TOP15. W sumie nwm czy o to ci chodzi xD

Edytowane przez PIOTR_xD
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • PIOTR_xD zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Witam,

Byłbym za zmianą muzyki na rozgrzewkę, gdyż ta robi się powoli nudna :P 

 

Drugą sprawą jest przenikanie, zrobiłbym kolejne głosowanie... Wydaję mi się, że bardziej atrakcyjne jest granie bez przenikania ! :D 

Edytowane przez Hizaszi
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności