Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Przenikanie nie może powodować crashu, gdyż wywala serwer pod powodem, a ten plugin nie jest niczym związany z HUD'em o którego chodzi.

 

 

error : host_error: pf_messageend_i: refusing to send user message saytext of 193 bytes to client, user message size limit is 192 bytes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to też tamto..?

Sory ale z tego się robi spam, to nie jest związane z hostingiem, bo pukawka nie ma prawa niczym scrashować serwera. 

 

Sprawdzam w tej chwili pluginy, także masz zadanie cygan i reszta. 

Jeżeli będzie crash zgłaszacie mi go w temacie

http://forum.cs-classic.pl/topic/29819-sprawy-serwa/page-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 17:30/40 był shuting down

 

No i moją propozycją jest dodanie vipa losowej osobie co 3 rundy na 3 rundy chyba ogarniacie nie ? No i vip będzie miał zestaw granatów i armor lub deagla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Next, przecież jest odpowiedni temat do zgłaszania błędów serwera a ty kolejny raz to w propozycjach piszesz ;d

Crashe mam nadzieje że wyeliminowane. 

 

Co do propozycji, nie wiem czy jest to do wykonania, prawdopodobnie tak przy pomocy amx_task , ale tego pluginu nie wgram bo jest duży, i może tam powodować crashe w przyszłości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może na sayu dodać spam "znasz się na grach typu (LOL, GTA, FIFA i inne ) to wpadnij do nas na forum i się zajerestruj to zdobędziesz like and znajomych" ccoś w tym stylu. Nie PISZĘ żże tak ma być podaje PRZYKŁAD ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może na sayu dodać spam "znasz się na grach typu (LOL, GTA, FIFA i inne ) to wpadnij do nas na forum i się zajerestruj to zdobędziesz like and znajomych" ccoś w tym stylu. Nie PISZĘ żże tak ma być podaje PRZYKŁAD ! :)

 

A co ma piernik do wiatraka? :) Była taka wiadomość o forum, w sumie mogłaby wrócić bo dużo graczy nie korzysta z forum, a powinni bo nie wiedzą co i jak i czasem się zapominają za bardzo.

Edytowane przez Justynka.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No WŁAŚNIE ! :D By jakaś ilość graczy z cs 1.6 by się rejestrowala i by to ozywilo ddział Only DD2, a może i całe forum np. Fifa, gta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jest do wykonania ( nie znam się na tym )

Ostatnio z tego co widzę co 3 minuty wchodzą reklamy. Może by dodać takie coś jak blokada liczb?
Na przykład dany gracz może w nicku posiadać maksymalnie 3 liczby w nicku

 

-//- Omega123 - Jeśli będę miał więcej niż 3 liczby w nicku serwer nas KICKNIE z powodem - Zmień NICK [Max 3 LICZBY]

Gdy reklama będzie chciała wejść to od razu kicka dostanie.

 

W taki sposób można się chyba pozbyć reklam czy nie?

 

 

 

 

Można by również dodać PLUGIN który pokazuje kto Cie oślepił granatem. Ponieważ teraz gdy nie ma tego pluginu zaczynają rzucać na respie fleszami. A jeśli wiadomo kto rzucił kara będzie na pewno :D

Edytowane przez Omєga *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież taki był przed chwilą, wyłączyłem go jutro poszukam inny

A flash nie był wgl używany, mimo że oberwałeś fb w ryj to i tak nikt się nie żalił o to do admina, to nie wiem po co ci teraz ten plugin 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że poprzedni plugin na anty reklamę, był skuteczny ponieważ pojawiały się znacznie rzadziej niż zwykle, jedyny minus to xx którzy się sami banowali. :D

A co do pluginu na fleshe, to był bardzo przydatny, ponieważ w niektórych sytuacjach nawet jak dostałeś fb na twarz to wiedziałeś że od swojego i wtedy mogłeś się spodziewać, że nie wybiegnie ci ktoś z drużyny przeciwnej.

Edytowane przez Masek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znikł plugin wielka afera, był plugin nikt się nie żalił i mało kto patrzył, a tym bardziej nikt nie zgłaszał tych co oślepiają do admina.

A jeżeli plugin mało używany to uswam..

 

Teraz macie z niego korzystać, jak znowu będzie jak poprzednio że i tak nikt tego nie zgłasza adminowi to wywalam. 

//flash.amxx włączony 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności