Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga uwaga mam mega pomysł i będzie się wam podobał :D

 

Wiele graczy pytało mi się na serwerze jak ta piosenka lub inna się podoba ... cały serwer nie wie xd

 

To proszę wprowadzić komendę /playlist ! Jeżeli ktoś wpiszę /playlist to wyskączą mu w konsoli lub okienku na cs wszystkie piosenki serwera :)

 

Myślę , że to jest bardzo dobry pomysł i jeżeli się z nim zgadzasz to polub to :) !

Podoba mi się  ten pomysł. Lubię to! :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz np: komuś się nie bedzie chciało czekać aż wszystkie piosenki pójdą ! A tak to wejdzie na spec i wpisze /playlist to mu wyskoczą w okienku wszystkie piosenki :D lub jak wpisze /playlist i wyskoczą mu w konsoli to nawet lepiej bo admin napewno go wywali z specta a tak to wydrukuje mu wszystkie piosenki w konsoli.

 

1.Wyjdzie z serwera only dd2 cs-classic.pl

 

2.Otworzy konsole i zobaczy jakie to są piosenki

 

3.Skopiuje całość wydrukowanych piosenek w konsoli

 

4.Wklei je do notatnika

 

5.Zacznie szukać po kolei wszystkich piosenek od 1-12 na youtube

 

6.Znajdzie piosenki i je odsłucha

 

7.Ściągnie wszystkie piosenki wydrukowane z konsoli

 

8.I to jest najważniejsze (Gracz będzie szczęśliwy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie slap jest potrzebny jedynie, gdy gracz zostanie zablokowany przez wadliwą konstrukcje mapy. (na FFA -> samochód na de_nuke)

Cele to cele nawet 7 na 1 i może ugra ma wykonywać CELE !

Dodając do tego że jest po drugiej stronie mapy i przy bs ma jakieś.. 10sekund do zabicia wszystkich i rozbrojenia bomby bez defa, z pewnością.

~ Fool's Award 2015

 

 

Jestem za usunięciem całkowicie tego podpisu "do wybuchu bomby" oraz idiotycznego disco lat '80.

Jeśli nie, to chociaż przesunięcie komunikatu na dół oraz wyłączenia tego utworu. Niektórzy twierdzą, że się czasem bugg'uje dlatego nie widzę sensu by był dalej na serwerze.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie ma tak że zapomniałem o serwerze :) Mówie czasem zaglądam, i obserwuje te wasze durne propozycje czy teksty :D 

 

Od dołu zaczynam.

 

Shadow, masz racje. Byłem osttatnio na serwerze, rolo ale wybrałeś plugin, najgorszy z możliwych. 

A i pragnę wam przypomnieć, .. każdy przecież pamięta crashe na DD2 z powodu wiadomości wysyłanych do graczy na HUD, ruszcie mózgiem i się siebie spytajcie, co ten plugin robi? TAK! wysyła wiadomości do graczy na HUD, czyli prawdopodobne jest powrócenie crashy, i to nawet po kilku dniach/tygodniach. 

 

Slapy / slaye rozumiemy również jako ostrzeżenie. 

http://forum.cs-classic.pl/topic/28736-regulamin-cs-16-only-dd2/

 

Tak napisałem regulamin, i w taki sposób admini karają graczy. 

 

Rolo, nie ma wyznaczonego pluginu który umożliwia slapy, to jest amxmodmenu :) On jest koniecznością publicznego serwera (z wyjątków mix'ów) także musi być wgrany :) Chyba że serwer dla graczy, i zero 'nadzoru' ;d

 

 

Dawajcie wraz z propozycją link do pluginu, w google wpisz nazwa pluginu amxx.pl i ci wyskoczy, ale nie wyskoczy Ci 1 jedyny, tylko kilkadziesiąt a rolo musi zgadywać który wy chcecie.

RS'y - http://amxx.pl/topic/102962-roundsound/ 

Inny odpada, bo by zbytnio utrudniał grę, -napis na środku ekranu. 

 

 

I zrypaliście z przenikaniem, 

 

 

Co do ost

Dobra wypowiedź Siwy, nie zgodzę się jedynie z:
 

Nie widzę za bardzo jakim cudem gracze mają odejść z serwera, tylko dlatego że zostały dodane asysty. Przecież nie dzieje im się krzywa, kiedy dostaną fraga, gdy ktoś go dobił.

Tak czy siak, jestem na nie. Kto to w ogóle wymyślił :?

 

Oczywiście, linie rush'u nie są wyłącznie na TP. Jednakże zauważ ile wtedy stracilibyście graczy. Wystarczy spojrzeć na CT - każda runda - KAŻDA, to chodzenie na długą i wracanie się przez środek/resp TT. Jest za dużo takich osób by wprowadzać im jakiekolwiek zakazy. Poza tym, niektóre pluginy z liniami można w prosty sposób zbuggować - w pojedynkę czy we dwójkę. Nie radzę wprowadzać później za to banów, bo jeśli plugin nie jest doskonały, nie można (nie powinno) się za niego karać.

 

Asysty zmieniają ranking, nie? Jak to teraz wygląda, A B C jest w top 1,2,3 wchodzą asysty to teraz inni gracze przez dobijanie wchodzą w ranking

 

A linie rashu, tutaj nie trzeba zdania graczy, i nie sądzę abyście stracili graczy. 

W regulaminie jasno napisałem że jest zakaz rashu, czy to full serw czy 5 x 5 , obowiązuje. 

Także linia rashu, by jedynie ułatwiła zadanie adminom

 

 

Na forum też zauważyłem o taki temacik - http://forum.cs-classic.pl/topic/34308-aktywne-bany-szansa-dla-zbanowanych/

Ostatnio wspominałem, jak utraciliśmy graczy, i to nie tylko na DD2, bo inne serwery też dużo stracili graczy. 

Najlepszym rozwiązaniem by było odbanować, w życiu chyba bym nie zgodził się na to ale gdy graczy tracimy to coś trzeba zrobić, dać im tą 2 szansę. 

Admini na serwerach mam nadzeję że są, to nie są nowe serwy także co 2 gracz też ma ewentualny kontakt z administracją. 

I to przemyślcie - opiekunowie, rolo i shadow bo widzę jest aktywność w dziale. Nie piszę tego na forum, jeżeli wam się pomysł spodoba, to sobie to załatwicie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy, jeżeli mówisz o serwerze FFA i o mnie, jako że jestem jego opiekunem:

 

Nadal czekam na ten ruch -_-, gdzie amxbans zostanie zresetowany.

http://forum.cs-classic.pl/topic/33150-amxbans/

 

 

W regulaminie jasno napisałem że jest zakaz rashu

 

W takim razie wszyscy: gracze, administratorzy nie znają regulaminu, bo z chodzeniem na resp TT przez długą nic się nie zmieniło :(

Może.. spróbuj dostosować regulamin do serwera, nie odwrotnie :)

 

Asyst nie komentuję, bo dla mnie to i tak idiotyczny plugin :)

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi ? Moja propozycja z komendą /playlist ? Bo to jest bardzo dobra komenda na liste piosenek ;) bo kazdy gracz się pyta "jak ta piosenka sie nazywa" wszyscy nie wiedzą i tak !

 

Kto wpisze /playlist to wyskoczą mu w konsoli nazwy piosenek ;) i skopiuje sobie i tyle :D bedzie zadowolony xd

 

I wgrac komende na serwer "Chcesz zobaczyć wszystkie nazwy piosenek wpisz /playlist" :) i git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dawajcie wraz z propozycją link do pluginu, w google wpisz nazwa pluginu amxx.pl i ci wyskoczy, ale nie wyskoczy Ci 1 jedyny, tylko kilkadziesiąt a rolo musi zgadywać który wy chcecie.

RS'y - http://amxx.pl/topic/102962-roundsound/ 

Inny odpada, bo by zbytnio utrudniał grę, -napis na środku ekranu. 

 

Zawiera m.in tą komendę, lub coś podobnego, bodajże /roundsound - zapis nutek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A linie rashu, tutaj nie trzeba zdania graczy, i nie sądzę abyście stracili graczy. 

W regulaminie jasno napisałem że jest zakaz rashu, czy to full serw czy 5 x 5 , obowiązuje. 

Także linia rashu, by jedynie ułatwiła zadanie adminom

 

Siwy "krulu", albo jestem ślepy albo punktu zakazującego Rash w regulaminie po prostu niema.

W związku z powyższym uważam za zbędne wgrywanie takiego pluginu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-.- i po to wyskakuje wpisz /roundsound i nic -.- xd siwy botku :D lepiej /playlist i wyskoczą all piosenki w kosoli a nie po 1 na serwerze xd

 

Nie polecam nikomu wgrac pluginu AntyRash bo wiem jak mialem swoj serwer only dd2 ! Byl full serwer jak nie mialem tego AntyRashu a jak wgralem to za tydzien gralo jakies max 12 osob z 31 bo 1 to hltv xd ;) tylko byly skargi na forum pod tytulem "usuncie to głowno" przepraszam za slowo ! Ale wiem co to potrafi zrobic z serwerem ten plugin xd ! Nie polecam ! Nikomu i nigdy ! Nawet najgorszemu wrogowi xd

Edytowane przez NIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te playlist musi być dostępne w innym pluginie, podałem ten najodpowiedniejszy, bo inny będzie zbytnio utrudniał grę. 

 

No dobra wpadłem masek, ale powinien być :D ludzki błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko: Czy wy chcecie doszczętnie zniszczyć ten only dd2? Co raz więcej pomysłów i mam większą chęć zmienić serwer . Dla mnie najlepszym czasem bylo jak papku sprawował posadę opiekuna, bo roola raz na rok widzę. (byl spadochron, nie bylo przenikania, nie bylo zakazu rashu i kampienia oprócz respa) i przyjemnie się grało.

 

Ps. świetny napis czasu pozostałego do wybuchu bomby!

Edytowane przez ReVoaKaBarteK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko: Czy wy chcecie doszczętnie zniszczyć ten only dd2? Co raz więcej pomysłów i mam większą chęć zmienić serwer . Dla mnie najlepszym czasem bylo jak papku sprawował posadę opiekuna, bo roola raz na rok widzę. (byl spadochron, nie bylo przenikania, nie bylo zakazu rashu i kampienia oprócz respa) i przyjemnie się grało.

 

Ps. świetny napis czasu pozostałego do wybuchu bomby!

Nie przesadzaj, to nie wina Roloo tylko graczy, którzy sami nie wiedzą czego chcą.

 

Serio, opiekun ma się zajmować serwerem, jego działem na forum oraz jeszcze na nim przebywać 24/7?

Każdy ma swoje obowiązki. Spójrz ile inni opiekunowie grają na serwerze: -_- (były opiekun 350cod), Fakel - Diablomod.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej jak w temacie "propozycje roundsound" bedzie udostepniana tracklista kazdego miesiaca? Jak robilem Wam rs'y przez wiele miesiecy, to kazdy wiedzial gdzie beda tytuly.

Chyba nie jest problemem, zeby zajrzec do odpowiedniego tematu, a jak ktos ma lenia i nie chce mu sie poruszac po forum, to jego problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hhmmm ja rzadnego zakazu rashu nie widzę w regulaminie , i to był by błąd gdyby to się wygrało , do czego to ?! Nawet jak w 2 rundzie ct lub tt zraszuja odrazu to co się stanie ?! Tylko raz zginą i nic się nie stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ReVo nie każde propozycje są po to, by zniszczyć nasze DD2. Zgodzę się jednak z Tobą, że niektóre pomysły są naprawdę bezsensowne, ale jednak niektórzy starają się jak mogą, by było łatwiej nam ("starym" graczom" i tym, którzy dopiero zaczynają przygodę z CS u nas na sieci). Więc proszę was nie wymyślajcie czegoś co jest błahe, czegoś co uczyni nasz serwer, że ludzie od razu będą się zniechęcać do grania tutaj. Nie psujmy tej atmosfery jaką do tej pory stworzyliśmy :)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Justynka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIO coś mi się nie chce wierzyć że miałeś własny serwer skoro teraz wpisywałeś /playlist bez wgrania pluginu....

Co do tego pomysł z nazwami piosenek to ciężko ruszyć 4 litery i zobaczyć tytuły w dziale DD2/Ogólne/Propozycje rs'ów? Tam roloo podał tracklistę.

 

 

Mam takie pytanko: Czy wy chcecie doszczętnie zniszczyć ten only dd2? Co raz więcej pomysłów i mam większą chęć zmienić serwer . Dla mnie najlepszym czasem bylo jak papku sprawował posadę opiekuna, bo roola raz na rok widzę. (byl spadochron, nie bylo przenikania, nie bylo zakazu rashu i kampienia oprócz respa) i przyjemnie się grało.

Ps. świetny napis czasu pozostałego do wybuchu bomby!

To opuszczaj serwer broni ci ktoś? Najlepiej zwalić winę na opiekuna nie? To gracze wybierają co chcą, wszystko się odbywa demokratycznie więc jeśli większość chce jakiegoś pluginu to roloo go dodaje. Spadochron jest niepotrzebny, na przenikanie skarżyło się większość graczy więc zostało wgrane, kampić dalej nie można tylko na respie. Jeszcze jakiś problem? :v

 

@edit

A ty kto? Taki sam gracz dd2 jak i ja. Spinam się bo wkurza mnie jak ktoś wypowiada się na temat o którym nic nie wie  :facepalm2: Polecam przestudiować cały temat z propozycjami dopiero potem przystępować do konwersacji. 

I chyba mało mnie widzisz bo masz 7 godzin na forum a ja 40 dni ;)

Edytowane przez Mako
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty kto? Mam prawo wyrazić swoją opinie. Odkąd cie widzę na forum do każdego się spinasz.

 

Dziwne... demokratycznie mowisz? Nas jednak nie pytali czy chcemy spadochron usunąć.

Edytowane przez ReVoaKaBarteK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ciebie wtedy nie było, to to ile osób chce spadochron ?

 

@ReVo przecztaj sb jak i innni gracze http://forum.cs-classic.pl/topic/17028-propozycje-only-dd2/page-24

Edytowane przez NexT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł nawet lecz lepiej jak vipy by były darmowe w nocy (1:30 do 4:00).

Przywileje darmowego vipa :

-ilość kasy za rozbrojenie/podłożenie paki , przeżycie rundy żywym 250$

-na start HE,FB,Smoke, deagl ,famas

 

Myślę że tyle by wystarczyło lecz to jest moja PROPOZYCJA

Edytowane przez NexT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności