Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

dobra.. słuchajcie co byście sądzili o tym żeby zrobić  serwer only dd2/inferno? przykuło by to napewno uwagę większości graczy to po pierwsze a po drugie dużo osób nudzi się już mapą only dd2, nie mówię tu o zmianie na zawsze tylko na okres próbny np miesiąc czy coś wyraźcie swoje opinie o tym. 

Według mnie to słaby pomysł, bo to nie jest CS:GO, że można sobie pozwolić na zabawę z mapami, wolałbym żeby został ONLY DD2, bo zaraz dodacie jedną mapę, potem ktoś rzuci pomysł na następną i idąc w tym kierunku zmienimy nasz ODD2 w zwyczajny FFA.. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie .. na ffa to napewno nie , jest dużo serwerów only dd2/inferno więc myślę że to nie było by takie złe .. d;atego napisałem że na miesiąc można tak zrobić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno być "Masz jakieś pytania? Zgłoś to na forum." Naucz sie układać zdania.

No mógłbym sobie zaraz poczytać, 'poszpiegować' Cię i zobaczyć jakie to ty byki ładne strzelasz. 

 

 

A co do inferno, rolo myślałem że eviva kituje z tym.. ty chyba na mózg upadłeś :)

only DD2 pozostanie, bo DD2 jest najbardziej i najchętniej graną mapą przez graczy 1.6, jedym się znudzi mapa to przyjdą inni, takie serwery jak DD2 stoją zawsze pełne. Jeżeli się jednak znudziła to idziesz na FFa, gdzie taką mapę znajdziesz. Chyba że ponad połowa graczy (z serwa) wyrazi na to zgodę, to załatwione. Ale tak nie ma mowy, zmiana mapy jest ważną kwestią, a głosy na forum .. do 30 osób odpadają, bo mamy o wiele więcej stałych graczy, i to oni decydują. 

 

z wpisem gotowe

Edytowane przez Siwy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze, ale dlaczego nie warto spróbować? może by to wypalilo przecież to nie zaszkodzi.. a poza tym można będzie to cofnąć.. 

Tak jak Cipaty zasugerował można zrobić ankietę i w ten sposób dowiemy się czy większość serwera będzie za czy przeciw, ale w tej ankiecie musiałoby się udzielić więcej graczy niż w tej z asystami, bo dodanie asyst to jedno, a zmiana "rozgrywki" to już co innego.. 

Edytowane przez Evviva L'arte!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym zrobić spotkanie de dust 2 na teamspeak3 żeby sporo osób mogło się zgrać. Wiadomo że wszyscy nie przyjdą, ale Ci co są stałymi graczami mogą się zintegrować z tymi nowszymi i na odwrót.

Szczegóły:
Wybrać termin: Np. Najbliższy tydzień.

Udostępniam kanał do naszych rozmów.

 

Także zapraszam ;)
chętnie poznam nowych adminów, czy kolegów z forum.
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i co z tym spotkaniem dedastowcy ?

Jak już to dziś o 18 ? (Jak wam pasuje)

 

(Jak widać graczy jest więcej bo ktoś się zajął w końcu serwerem)

 

Jeżeli admin nie może zbanowac admina za np. sb to by mógł dac mu tego kicka tak ? Wczoraj właśnie była taka skarga odnośnie banowania admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To skoro admin ma SB to niech wyjdzie, a nie przeszkadza w grze, skoro tego nie rozumie, to można pisać skargę, bo to oznacza, że admin ma wyrąbane, więc też łamie regulamin, który mówi o SB.

Za takie coś też będę zabierał admina, bo to oznacza, że admin ma wywalone na regulamin.

 

Asysty dodane, info po śmierci poprawione (zmiana pluginu na optymalniejszy)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nawet ja chyba byłem autorem tej skargi ;) resetowanie faktycznie nie pomaga, wchodzenie na inne serwery też nie zawsze- ale jeśli gość jest w CT nie ma problemu z paką na radarze, myślę, że nie ma wtedy potrzeby aby wychodził, jeśli rzeczywiście w żaden sposób nie może uporać się z SB.. zresztą nawet lepiej, bo żaden z graczy nie ma SB więc nie trzeba banować ani kickować i się gracze nie wkurzają - admin się poświęca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Killaz świetny pomysł, bo to by wiele pomogło. Nieraz piszą gracze na u@, że ktoś puszcza muzykę czy coś i musimy się pierniczyć z tym. Tylko czy to nie obciąży serwa?

Edytowane przez Weronikaa
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale temat ucichł :ohmy:

 

Sb przeszkadza w tt, bo nie widać paki na radarze (dlatego do ct) a tak poza tym to reset pc nie pomaga w niczym.

http://forum.cs-classic.pl/topic/17028-propozycje-only-dd2/page-60 

Znasz regulamin? 

Znasz ten pkt? 

7.17 Osoby u których występuje SpectBug [5 minut]

 

1.1.4 Gracz, VIP i administrator serwera musi przestrzegać regulaminu.

Po to został dodany ten punkt, aby każdy łącznie z adminem przestrzegał tego 'świętego prawa'

Co z tego że skutek SpecBug'a nie ujawnia się gdy jesteśmy w CT? Jak nadal w 1'osobie nie widać gry. A to jest ważne, bo gdyby ta osoba była spalona - a błąd serwera - SB może być nadużywany właśnie w tym celu, aby ukryć haxy przed oczami gracza / admina i HLTV. .. No to niestety nie ma żadnego prawa aby (gracza/admina) zbanować.

 

 

A ja mam pytanie, czy można dodać żeby admin gdy jest martwy słyszał także ludzi z przeciwnej drużyny? ;d

z tego co pamiętam w plugins.ini był 

admin_listen.amxx który umożliwiał przeglądanie wszystkich czatów(dead, i gra) łącznie z słyszeniem drużyny przeciwnej (dead). 

Chyba że wywaliliście ten plugin, to racja że nie ma. 

Edytowane przez Siwy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności