Skocz do zawartości

Propozycje Only DD2


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Naszło mnie na zmianę regulaminu

1.1.1 Wchodząc na serwer, akceptujesz jego regulamin.

Skoro Gracz wchodząc na serwer akceptuje regulaminu powinien wiedzieć co go czeka więc ja bym usunął upomnienia (ostrzeżenia). Dlaczego? Jak dla mnie wtedy punkt 1.1.1 jest bezsensu (zamiast zaczynać od ostrzeżeń to od kickow)

A co z tym idzie zmiana Banowania - Kickowania

 

Odpada musimy przyciągać graczy a nie ich zniechęcać . Jakoś nie widzę żeby miało  trzymać u nas graczy sytuacja gdy wchodzi np. nowy gracz i za jakąś błahostkę  zamiast ostrzeżenia leci kick albo ban 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałam z kimś doświadczonym o tym i w sumie racja z tym pluginem. Ogólnie jest atmosfera lepsza, ale z tym infem koliduje...  Ogarnie niech Paweł to wszystko z tymi przykładami Damina ( które są nawet spoko ). :D

 

A że ja nie jestem doświadczoną osobą i musisz lecieć do innych ? ;) 

 

 

Tu nie chodzi o prostą zasadę ,zniechęcenie gracza do serwera ale spójrz na wykres banów/kicków, to jest zależne od powagi złamania pkt w reg. Dlatego stąd ktoś mądry (tu. Ja) wymyślił taki ,a nie inny regulamin. 

 

Widzę że mózgi tutaj są. Zaznaczyłem stronę wcześniej, że voice_management.amxx koliduje z info.amxx

A koliduje znaczy że jest prawdopodobny crash, a na serwerze o .. 

 

** [Voices Management] Wpisz /vm !aby zobaczyc ustawienia glos

 

Jeżeli znowu zacznie crashować serwer, to wiedzcie że to jest wasza wina. 

 

I inne mózgi, głosujecie sobie o asystach, a zaznaczyłem że osoby chętnej do napisania pluginu nie ma. A plugin dostępny z internetu nie poprawnie działa. Czyli czy to jest sens? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to za problem wejść, nawet nie tworzyć konta i sprawdzić regulamin, ile to zajmuje 2 minuty? Regulamin pisany długo a tylko admini go przeglądali.

Siwy to też no mądra osoba która też się zna na pluginach więc miło, że się wypowiada.

Przypadkowo trafiłem na pewną stronę propozycji i ktoś napisał o admin_gag (dla nie wtajemniczonych jest to mutowanie) dlaczego dalej nie ma tego pluginu?

Co do tej łatki Siwy, nie pamiętam dokładnie ale ktoś mi na ts3 chyba mówił lub a Steam, nie pamiętam dokładnie.

 

Sorki za wszelakie znalezione błędy, telefon robi swoje xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ze zadna ze zmian ,nawet tych delikatnych ,zostala w tak negatywny i obojetny sposob  przyjeta.

 

Nie wiem w takim razie po co forum ,skoro widze takie "suche" odpowiedzi.

Wiecej juz nic nie napisze... Bo po co skoro wszyscy sa, na wszystko co nowe na NIE  Ruda .

 

Powodzenia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ruda, Damian* :D 

 

Damian, Ja Ci mówie co było ostatnio, crashe były i nie Rybak do którego nie wiem po co się masz zgłaszać tylko ja je wyeliminowałem , a błędem który występował były kolidujące się pluginy info.amxx i voicemagament.amxx, stąd od razu informuje że dodanie z powrotem jednego z pluginów (tu. vm) spowoduje możliwe crashe, i jak to Karol powiedział, crashe nie muszą występować od razu po dodaniu pluginów tylko za.. miesiąc, czy dalej. A jeżeli na serwer dodacie, pozmieniacie pluginy ..stare nowe, to jak będzie występował ten crash niestety żaden z was nie ogarnie który plugin go powoduje, a na tym stracą gracze bo co to za serwer jak OFF co ~15min. 

 

 

Odnośnie regulaminu, jeżeli tak bardzo chcecie to można wgrać plugin pokazujący regulamin pod komendą. Ale zaznaczam, ja z tego nie korzystałem.. ale to jest CS 1.6 bez polskich znaków, także chyba pisząc dodatek w txt będzie trzeba poprawiać cały regulamin który jest niestety cały włącznie z polskimi znakami typu 'ą'. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az tak zle ci sie gra ? na dd2 ?  ze chcesz zmian ? Jo ci powiem ze mi sie gro dobrze i lepiej byc nie moze jedynie mozemy wgrac jakis syf co moga byc problemy przez to i jak siwy napisał co 15 min serwer off lub inne problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wbiłem na serwa dziś i słyszę że jest zakaz rashu przez 15 sek przez Ct, tak serio to jest GŁUPOTA. Słyszałem od jednej osoby że przez ping nie może wejść na serwer, może to wina jakiś pluginów ? Zaznaczę że na inny serwer wchodzi bez problemu. Jak pamiętam to kiedyś był z tym problem i była to wina prawdopodobnie pluginu, ale nie jestem pewien.

@edit nie okłamał, po co miał to robić ?
Dlaczego zakaz raszu przez ct jest normalny bo nwm ? 

Edytowane przez NexT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest zakaz rashu CT przez 15 sekundd i to nie jest głupota lecz rzecz normalna ,ponieważ wtedy Terro nie ma szans. Jaka osoba nie może wejść przez ping na serwer? Jest plugin HPK ,który kickuje za duży ping ( +140 chyba ).
W tym przypadku są dwie opcje:
1) Okłamał Cię

2) Full serwer ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z jednym z adminów DD2, że najczęściej gracze w 3 rundzie kupują AWP i przydało by się zablokować ilość AWP w teamie np. do 5.

I przydało by się zrobić blokade AWP, jeżeli nie będzie na serwerze 10 graczy, to Awki nie da się zakupić. Często ludzie przez to wychodzą z serwera...

Edytowane przez PrawieMarina
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem z jednym z adminów DD2, że najczęściej gracze w 3 rundzie kupują AWP i przydało by się zablokować ilość AWP w teamie np. do 5.

I przydało by się zrobić blokade AWP, jeżeli nie będzie na serwerze 10 graczy, to Awki nie da się zakupić. Często ludzie przez to wychodzą z serwera...

 

Tak, to byłam ja XD. Ten drugi pomysł wgl jak dla mnie super, bo często gram wieczorami i gracze po prostu wychodzą jak gramy 3vs3 i nagle wyskakuje kolega z awp. Nie da się wgl grac, a dawanie kicków czy banów za to jest bezsensu.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie sie z tym pogodzic. To tak samo jakby zostaly zablokowane  m4 lub ak . Ta bron powinna zostac moim zdaniem. Czym bede skanowal anarchie ?  :P  A jezeli w druzynch sa po 3 osoby i ktorys z nich kupi awp i Cie zabije to w next rundzie kupujesz awke i go zabijasz proste  :D

To wezcie zablokujcie wszytkie bronie i niech tylko 2 osoby w druznie strzelaja , a reszte niech z kosami lata .Dziekuje pozdrawiam.

Edytowane przez promistrz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie sie z tym pogodzic. To tak samo jakby zostaly zablokowane  m4 lub ak . Ta bron powinna zostac moim zdaniem. Czym bede skanowal anarchie ?  :P

Może nie zablokować ilość AWP, ale np jak ten drugi pomysł podał. Nie sądzisz, że to by trochę pomogło "wieczorną" porą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie sie z tym pogodzic. To tak samo jakby zostaly zablokowane  m4 lub ak . Ta bron powinna zostac moim zdaniem. Czym bede skanowal anarchie ?  :P  A jezeli w druzynch sa po 3 osoby i ktorys z nich kupi awp i Cie zabije to w next rundzie kupujesz awke i go zabijasz proste  :D

To wezcie zablokujcie wszytkie bronie i niech tylko 2 osoby w druznie strzelaja , a reszte niech z kosami lata .Dziekuje pozdrawiam.

Ale czm nie można tak zrobić? Boicie się że to nie wy będziecie mieć tę broń, a ktoś inny?

Moim zdaniem powinny być zablokowane do 5 w teamie, jak to jest na FFA CS:GO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 To, że 1-2 sfrustrowane osoby wyjdą, to nic strasznego, ponieważ na ich miejsce czeka kolejne 5

Co to za podejście? Polaczek lubie Cie i znam długo, ale jak mogłeś być opiekunem który wydaje jednego na tysiąc innych. 

 

Odnośnie awp, nigdy .. nigdy nie było żadnej wzmianki od gracza że potrzeba tego na serwer (w tym temacie, przy liczbie ponad tysięcznej postów nikt nie dodał takiej propozycji) , dopiero teraz wychodzicie z propozycją i poparte 3 głosami (włącznie z weroniką na +/-) ? 

To jeżeli przez ten okres funkcjonowania serwera nikt nie zgłaszał tego to może raczej to jest zbędne? Tak samo ja uważam, to jest serwer 31'slotowy , tutaj nie może być ograniczeń na bronie, inna sprawa jak by to był 20'slotowy serwer , 10x10 po 3-5 awp okej, ale tutaj to będzie utrudnienie. 

Jestem zdecydowanie na nie, z 5lat grałem na przeróżnych modach, unikalnych serwerach i jeden raz spotkałem taką blokade, i to nie przez niepopularny plugin, ale jednakże chęć do niego sprawia że mało kto wgrywa go na serwer. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za podejście? Polaczek lubie Cie i znam długo, ale jak mogłeś być opiekunem który wydaje jednego na tysiąc innych.

Stwierdziłem po prostu fakt, że jeżeli pewnym jednostkom to nie pasuje to nie muszą grać, bo czeka na ich miejsce kolejne 5 osób. Nie wiem co w tym takiego strasznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem po prostu fakt, że jeżeli pewnym jednostkom to nie pasuje to nie muszą grać, bo czeka na ich miejsce kolejne 5 osób. Nie wiem co w tym takiego strasznego?

Mi sie wydaje ze tych "jednostek" jest wiecej niz osob ktore chca zablokowac ilosc awp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności