Skocz do zawartości

Gorący wywiad z nasza Shanell :D


soot

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461674423__shanell.png

 

Redaktor : Soot

 

Bohater : Shanell

 

 

 

 

 

1) Cześć Shanell zaczniemy wywiad standardowo powiedz nam ile masz lat , skąd pochodzisz , jak masz na imię oraz jakie są twoje zainteresowania ?

 

 

Cześć Soot. ; ) Mam na imię Adrianna i liczę sobie już 18 wiosenek. Pochodzę z Poznania oraz interesuje się motoryzacją oraz fotografią.


2) Śliczne imię . Pochodzisz z Poznania jest to duże miasto powiedz nam co ciekawego sie w nim znajduje ?


Dziękuję. Co do miasta faktycznie jest duże, ale jest bardzo dużo miejsc, które są warte odwiedzenia. Szczególnie najlepszym miejscem jest Stary Rynek, a w nim Ratusz, szczególnie można obejrzeć codziennie o godzinie 12 trykające się tam koziołki. W mieście są również muzea, różnego rodzaju wieżowce, na które można wchodzić. Mamy też niedaleko miasta 3 jeziora, gdzie można wypocząć i imprezować z rodziną lub znajomymi.


3) Myślę ze nad tymi jeziorami dzieją się same "projekty X" 


Nie wiem być może, przyjechać zawsze można i zobaczyć ; >


4) Opowiedz nam teraz troszkę o swoich zainteresowaniach wiemy już ze interesujesz się motoryzacją oraz fotografią zacznijmy najpierw od motoryzacji. Skupiasz się bardziej na samochodach czy motorach ?


Bardziej na motorach.


5) Masz jakiś motor ?


Owszem mam. Moją ukochaną Yamahę Fazer FZS 600. Co prawda mam jeszcze drugi, ale go nie można do końca zaliczyć do klasy samych motocykli : Zipp Pro 50, w sumie bardzo mało na nim jeżdżę, ale mam.


6) O_o zarąbisty motor, zamawiam przejażdżkę. Potrafisz także naprawiać, wymieniać, przerabiać swój ukochany motor ?


Wiesz z naprawą nie mam zbytnio problemów, ale jeśli się zdarzy to mam swoich ludzi do pomocy. A przeróbka to coś co lubię w nim robić - oczywiście kiedy mam ochotę i czas.

 

7) A interesujesz się Stuntem ?


Powiem tak, podoba mi się to, ale jeśli Ja miałabym się tym zająć to raczej nie, bo chciałabym mieć wszystkie zęby. ^ ^


8) Opowiedz nam teraz troszkę o Fotografii dlaczego takie zainteresowanie ?


Tak naprawdę przygodę z fotografią rozpoczęłam od małego. Interesuje mnie fotografowanie martwej natury, ludzi, a także krajobrazów. Tak po prostu stało się moją pasją.


9) Masz do tego jakiś specjalny aparat i inne dodatkowe sprzęty ?


Mam aparat i sprzęty też.


10) A wiążesz z tym przyszłość ?


Wiesz...myślałam nad tym, ale raczej nie.


11) Zostawmy temat zainteresowań, przejdźmy teraz do pytania o twoich najlepszych chwilach w życiu. Zechcesz opowiedzieć nam jedną z nich jeśli oczywiście taką posiadasz ?


Najlepsza chwila w życiu.... Hmmmmm.... Było ich trochę, aczkolwiek najlepszą jaką wspominam to moje 18 urodziny, ale również też jazdę motorem z moim bratem.

 

 

12) Masz jeszcze jakieś inne rodzeństwo oprócz brata ?


Tak. Mam jeszcze siostrę.


13) Przedstaw ją nam powiedz ile ma lat ,jak ma na imię 


Ma na imię Żaneta i ma już powyżej 30 lat.


14) Jakie są relacje między tb a siostrą oraz bratem ?


Bardzo dobre. Nie kłócimy się i nie mamy żadnych problemów.


15) A z kim więcej rozmawiasz oraz komu się bardziej zwierzasz ?


Siostrze. Mamy swoje wspólne tajemnice.


16) A jakie są twoje stosunki z innymi osobami ( odliczając rodzinę) masz dużo znajomych czy raczej kreujesz swój mały krąg z najlepszymi przyjaciółmi i tylko z nimi przebywasz ?


Mam dużo znajomych ale po przeprowadzce nie mam z nimi już takiego dobrego kontaktu jak kiedyś.


17) Co najbardziej nienawidzisz u ludzi ?


Chamstwa i braku szczerości.


18) A co najbardziej cenisz u ludzi ?

 

Poczucie humoru i tego że mogą mi zaufać. Szczerość jest również dla mnie ważną cechą.

 

19) Oceniając swoje dotychczasowe kontakty z ludźmi jak uważasz jest więcej "chamów" czy jednak tych godnych zaufania ludzi ?


Jeśli mówisz o ludziach w moim otoczeniu to więcej chamów, którzy nie potrafią powiedzieć tego co myślą, a co do wirtualnych nie mam żadnych zastrzeżeń bo z każdym staram się dogadać.


20) Jak już tak mowie o ludziach to masz może chłopaka ?


Tak mam. Ma na imię Norbert


21) To na pewno jest szczęściarzem jak myślisz co powinien robić chłopak aby nie znudził się dziewczynie ?
 

 

Wydaje mi się, że powinien być wierny, wspierać i pomagać w trudnych chwilach. Mi np. Nie zależy na facecie który zabierał by mnie na romantycznie kolację lub na film do kina bo to dla mnie żadna nowość.



22) A co wgl sądzisz o facetach oraz wypowiedz się na temat ich wierności ?


Mężczyzna jest z tej "brzydkiej" płci, ale i tak ich lubię.  Powiem szczerze, że miałam okazję być z facetem który nie był mi wierny, ale to wszystko zależy od psychiki faceta, więc nie potrafię tego stwierdzić do końca.


23) Dlaczego "z tej brzydkiej płci" ?


Bo prawdziwy mężczyzna nie powinien się malować i zakładać obcisłych ubrań. Ja uważam, że mężczyzna powinien mieć co pokazać i na pewno większość dziewczyn tak myśli.


24) Dobra zostawmy temat mężczyzn powiedz nam co wolisz książki czy filmy ?


I to i to, ale jeśli bym miała wybierać to filmy.


25) Jaki jest twój ulubiony film i dlaczego ?


Moim ulubionym filmem jest po prostu walcz. Podoba mi się fabuła, aktorzy i ciekawe chwyty w walce


26) O widzisz a interesujesz się sportami walki ?


Nie, bo uważam, że to nie dla mnie.


27) A masz ulubionego aktora/aktorkę ?


Ulubionym aktorem jest Zack Efron i Sean Faris, a aktorka to Hilary Duff.

 

28) Jakie jest twoje najskrytsze marzenie ? 



W sumie to mam dwa odwalić coś mocno szalonego, coś czego jeszcze nie robiłam. A drugie to wynająć własne mieszkanie  i znaleźć dobrą pracę.


29) Masz jakieś zwierzęta domowe ?


Mam. Psa, chomika, rybki i 3 żółwie

 

30) Wow prawie jak mini zoo, któremu poświęcasz najwięcej czasu ?


Psu  co prawda staram się aby chomik się z psem zaprzyjaźnił ale na razie ciężko to wychodzi bo mój pies uważa go za wroga.


31) Dobrze ze nie masz psa i kota  wtedy w domu miałabyś istny tor wyścigowy


Zapewne tak.


32) Dobra przejdźmy teraz do tzw "szybkich pytań" pierwsze pytanie brzmi
ulubiony kolor?



Fioletowy


Domówka czy dyskoteka ?


Domówka


Romantyczne wyjście z chłopakiem czy mega melanż ?

Mega melanż.


Palisz?


Nie.


Pijesz ?


Tak. Wodę lub sok


Przyjaciel czy przyjaciółka  ?


Przyjaciela

 

Nauka czy impreza ?


Wiadomo że impreza xd


Najlepsza osoba na sieci?


To jest moja słodka tajemnica.


Najśmieszniejsza osoba na sieci ?


Daniel


Najbardziej denerwująca osoba na sieci ?


Senrox


33) Co zamierzasz robić w przyszłości ?


Chciałabym studiować bezpieczeństwo wewnętrzne. Wynająć mieszkanie, znaleźć dobrą pracę


34) Dobra przejdźmy do ostatniej fazy jak trafiłaś na nasz siec cs-classic?


Trafiłam zupełnie przypadkiem, ale nawet się cieszę bo poznałam tutaj fajnych ludzi

 

35) Jak długo grasz w cs-a ?


Nie wiem ale chyba dwa lata


36) Dlaczego chciałaś zostać adminem serwera bf2 ?


Bo mam czas i wiem, że mogę się tym zająć, a po za tym fajnie jest zdobywać doświadczenie w czymś innym.


37) Czy chciałabyś aby się coś zmieniło na forum albo serwerze ?


Nie. Jest wszystko ok, nie mam żadnych zastrzeżeń


38) Z tego co wiem to adminem na serwerze jesteś od niedawna powiedz nam czy jest to trudna funkcja i czy sobie z nią radzisz ?


Nie jest trudna i daje sobie radę. Efekt mojej pracy okaże się później. Czy się nadaje czy też nie.

 

39) Ulubiona bron oraz mapka w cs ?


Ulubiona broń to mp5 lub krowa xd a co do mapy to nie mam ulubionej.


40) No to nasz wywiad dobiegł już do końca bardzo się cieszę ze poświeciłaś dla mnie tyle czasu. Na sam koniec jeśli chcesz to możesz kogoś pozdrowić


Oj to będzie ich trochę. Na pewno pozdrawiam Ciebie, Madzię, Vernona, Ile Moge A.C.A.B., senroxa, Kryptona, Karola, Muchę, Eidena, Kozaka, Daniela, Andre, Wilku, Siwego, Majkiego, Ilonez, Abarta, Jay'a, Shoke i Mychę xd.

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

Jaki jest twój ulubiony film i dlaczego ?

 

 

Moim ulubionym filmem jest po prostu walcz. Podoba mi się fabuła, aktorzy i ciekawe chwyty w walce

Najbardziej denerwująca osoba na sieci ?

Senrox

 

 

Za to masz u mnie WIELKIEGO PLUSA xD

 

Co do wywiadu, jeden z lepszych które czytałem na tej sieci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się jak dopytujesz i drążysz niektóre tematy, dzięki czemu przeciętny czytelnik, jak ja, może się czegoś dowiedzieć o danej osobie i jej podejściu do życia czy CS'a, ale pozwól soot, że wytknę Ci błędy. Niestety samo redagowanie tego oto wywiadu mnie odrzuciło, no offense, choć treść płynąca z niego jest co najmniej zadowalająca. 

A więc:
 

1) Pochodzę z Poznania oraz interesuje się motoryzacją oraz fotografią. - Nadmiar "oraz", wystarczyło zamienić pierwsze z nich na przecinek.

 

2) Śliczne imię .  - subiektywny komentarz nie do końca pasuje w wywiadzie, ale z drugiej strony wprowadza trochę luzu.
3) Co do miasta faktycznie jest duże, ale jest bardzo dużo miejsc, które są warte odwiedzenia. - "Duże miasto, ale jest bardzo dużo miejsc" - błąd logiczny, mogło być "Co do miasta faktycznie jest duże, ale dzięki temu jest w nim wiele miejsc" - pasowałoby dużo bardziej.
4) Szczególnie najlepszym miejscem jest Stary Rynek, a w nim Ratusz, szczególnie można obejrzeć codziennie o godzinie 12 trykające się tam koziołki.  - Szczególnie dobrym, szczególnie najlepszy to już nie szczegół, podobny błąd w drugiej części zdania. Mogłoby być np. "a w nim Ratusz gdzie można obejrzeć trykające się tam koziołki, codziennie o godzinie 12.
5) Bardziej na motorach. - Szalona  ; )
6) ale go nie można do końca zaliczyć do klasy samych motocykli - jak się czepiać to niepotrzebny szyk przestawny.
7) O_o zarąbisty motor, zamawiam przejażdżkę. Potrafisz także naprawiać, wymieniać, przerabiać swój ukochany motor ? - Tak samo jak z pkt. 2)
8)  Hmmmmm....  - Lepiej było by wstawić (zamyślenie) czy coś w tym stylu niż "hmm.."
9) ale również też jazdę motorem z moim bratem. - również też - w takim zestawieniu raczej nie pasuje.

10) Poczucie humoru i tego że mogą mi zaufać. - i "to" że mogą mi zaufać
11)
 Oceniając swoje dotychczasowe kontakty z ludźmi jak uważasz jest więcej "chamów" czy jednak tych godnych zaufania ludzi ? - Nie pasuje mi tu tutaj to "jak uważasz", lepiej chyba by brzmiało "uważasz, że jest więcej..."
12) 
 Jak już tak mowie o ludziach to masz może chłopaka ? - "jak już tak mówimy"

13)  To na pewno jest szczęściarzem jak myślisz co powinien robić chłopak aby nie znudził się dziewczynie ? - kropka za "szczęściarzem"  rozwiązałaby kłopot.

14) A co wgl sądzisz o facetach oraz wypowiedz się na temat ich wierności ? - nie przystoi używać takich skrótów w wywiadach i podobnych.
15) 
Moim ulubionym filmem jest po prostu walcz. - Tytuł filmu w cudzysłowu - drobnostka.
16)
 O widzisz a interesujesz się sportami walki ? - przez "o widzisz" to brzmi jak stwierdzenio-pytanie.

17) Wow prawie jak mini zoo, któremu poświęcasz najwięcej czasu ? - "wow" kuje w oczy, "Naprawdę mnie zaskoczyłaś, to jak mini zoo" np czy coś w ten deseń byłoby bardziej na miejscu.

18) Psu  co prawda staram się aby chomik się z psem zaprzyjaźnił ale na razie ciężko to wychodzi bo mój pies uważa go za wroga. - zjadłeś interpunkcję. 
19) 
To jest moja słodka tajemnica. - Miło, że tak mnie cenisz. ;)

20) Nie jest trudna i daje sobie radę. Efekt mojej pracy okaże się później. Czy się nadaje czy też nie. - Trzy krótkie zdania, można było np. "Nie jest trudna i daję sobie radę, a efekt mojej pracy okaże się później, czy się nadaję, czy nie. + 

21) cs - jak już "cs" to z wielkich liter by wypadało, ale estetycznie lepiej by było Counter-Strike

22)No to nasz wywiad dobiegł już do końca bardzo się cieszę ze poświeciłaś dla mnie tyle czasu. Na sam koniec jeśli chcesz to możesz kogoś pozdrowić - "No to" zamienić na "W taki sposób" np., interpunkcja.

Na temat samego wywiadu już się wypowiedziałem. :) Poza tym dziękuję bardzo za pozdrowienia i wspomnienie o mnie jako tajemnicy. :D



PS. Gdybyś chciał, żebym ci wytknął jakieś błędy w przyszłości to wiesz gdzie pisać. ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eiden7 jak jesteś taki mądry to złóż podanie na redaktora. Od 7 przeprowadzałem dwa wywiady skończyłem lekko przed 12 więc byłem już zmęczony a zważywszy na to że złożyłem obietnice shanell na wstawienie wywiadu dzisiaj to pod sam koniec już mi się nie chciało sprawdzać szyku zdania ani interpunkcji.

 

Ps: lepiej dbaj o swoją składanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eiden on nic tam nie zmieniał, a moje wypowiedzi są tylko moimi i uważam, że błędy stylistyczne zawsze gdzieś się pojawią. Polecam złożyć podanie i samemu pobawić się w te klocki. Soot się starał jak tylko mógł i Ja jestem pełna podziwu, że poświęcił mi tyle czasu, a w dodatku umieścił wywiad późnym wieczorem. Co do mojej słodkiej tajemnicy nie bądź zbyt pewny siebie, bo nie powiedziałam, ale też nie zaprzeczyłam, że to właśnie Ty xd

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ wy jesteście pełni jadu, człowiek chce pomóc, konstruktywnie skrytykować, pokazać co można poprawić, a w zamian słyszy dziecinny tekst typu "jak się nie podoba to sam złóż podanie".
Jak już napisałem, nie piszę tego z powodu niechęci czy agresji, a jedynie by spróbować poprawić wywiady, które i tak już są dobre. Poza tym skoro wystawiasz je na opinię publiczną, a niewątpliwie tak jest, to pozwalasz nie tylko się chwalić, ale i krytykować.

@Soot
Z chęcią bym złożył podanie, ale już się poznałem na tym na czym miałem i nie widzę sensu poświęcać w taki sposób czasu na CSC, a więc gdy będę redaktorem, a nie będę, to zacznę pisać wszystko idealnie - obiecuję. Skoro jesteś lekko zmęczony, a godzina jest późna, to zostaw sobie wstawienie wywiadu na następny dzień, nie wiem gdzie leży problem.
Zrozum, że mogę napisać jak wszyscy "Lajk, pozdro 600" czy "elo, elo pięć dwa zero, wywiad spoko", ale gdzie jest tego sens?
Chyba zależy wam na podnoszeniu swoich umiejętności, kwalifikacji skoro składacie podania o dane stanowisko.
"J
uż mi się nie chciało sprawdzać szyku zdania ani interpunkcji." - bym odpisał, ale szkoda wylewać jad na forum.

@Shanell
Właśnie mówię o tym, że mógł zmienić małe niuanse by poprawić ogólny zarys, ponieważ tekst choć przekazuje sporo małych ciekawostek po prostu wybija z rytmu czytania - na tym polega praca redaktora jak mniemam.
Bardzo się cieszę, że jesteś pełna podziwu i podoba Ci się Twój własny wywiad, ale jest on skierowany do innych użytkowników.

Podsumowując to prosiłbym o trochę dystansu, bo napisałem wcześniejszy post by pokazać co można poprawić, a nie w celu wyśmiania czy uniżenia zasług soota.


PS. Shanell - Szczerość w cenie, czyż nie?
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak Aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności