Skocz do zawartości

Classic Team


JeloneK ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania powinny być proste, bo to w końcu oni mają reprezentować CSC i tym pomagać, a nie na odwrót.

Wymagania - Steam, min. 15-16 lat, ogarnięty w cs'a jak i w zachowaniu, posiada konto forum (żeby nie było przypadkowych osób).

Stworzenie paki na mixy to po pierwsze - znajdźcie lidera na CSC wśród osób chętnych, dwa - reszta składu, trzy - jacyś rezerwowi. Fakt, że osoby te mogą również sporo wygrać bo na CSC jest na pewno paru graczy, którzy mogli by powalczyć w mniejszych turniejach o wysokie lokaty.
Pomysł na plus, ale trzeba znaleźć osobę, która to wszystko ogarnie i poukłada, więc wiadomo od czego wszystko zależy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, pomysł fajny. Jestem na tak, a co do tej 'reprezentacji' to mogłoby się zrobić jakieś zapisy. Ci, co się czują pewnie się zapiszą. Jeśli osób będzie za dużo można zrobić 2 drużyny, albo eliminacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę chce mi się śmiać jak czytam niektóre wypowiedzi ;D Prawda jest taka, że nie ma co typować ludzi. Siedziałem w tym trochę przez parę lat i żeby grać ze sobą to musi być sporo spędzonego czasu i najważniejsze chęci i czas żeby coś takiego tworzyć. Co z tego, że pan X jest bardzo dobry skoro nie będzie miał czasu grać z innymi. Na spontanie, jeżeli ktoś chce założyć taki team niech popyta parę osób i niech spróbują. A wy byście chcieli już jakieś dziwne wymagania dawać i narzucać komuś, że ma grać. Wg mnie scena CS 1.6 już dawno przeniosła się na GO i tam jest rozgrywanych więcej mixów, turniejów, eslów.
Każdy jest tak napalony jak na turnieje na CSC i zawsze wychodzi jedno i to samo, czyli nic.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Polaczekk
Kto mówi tutaj o dziwnych wymaganiach, te zostały podane podstawowe, bo w końcu osoby grające mają reprezentować CSC, co z góry zakłada postawę godną odnośnie sieci. ^^ Reklama to reklama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności