Skocz do zawartości

Poprawka we wzorze admina


Damian? NL/PL

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem poprosic o drobna rzecz. Mianowicie poprawke we wzorze admina.

Kazdy gracz ktory sklada podanie o admina kopiuje wzor. Mozna by dodac pod ostatnim punktem informacje typu:

 

Osoby wypowiadajace sie w podaniu sa zobowiazane do podania powodow dlaczego sa na Tak,lub na Nie!

 

Dzieki temu nie beda sie sypaly warny i bedziemy mieli uzasadnione wypowiedzi na forum.

Pisze zeby to oszczedzic nerwow niektorym ;) 

Potem jeden na drugiego jest zly, a tak ma napisane czarno na bialym.

 

Pozdrawiam

 

@Dzieki Vanil:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, bo mało kto czyta regulaminy, a potem łapią spiny, że on nie wiedział i zaczynają się wyzwiska i nieprzyjemna atmosfera.   :)

 

*czarno na białym (przepraszam, że się czepiam) xd

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to ja proponował bym w każdym dziale " Podania o Admina " dodać tak mini " Regulamin Działu "

 

Regulamin działu podania.

  • Ten dział poświęcony jest tylko i wyłącznie składaniu podań, na stanowisko Admina.
  • Kompletny zakaz pisania postów typu: "regulamin spełniony jestem na tak", "wiek - jestem na nie" itp.
  • Każda wypowiedź musi być uzasadniona, za każdą nieuzasadnioną wypowiedź użytkownik otrzyma ostrzeżenie.
  • W podaniach mogą wypowiadać się:

          - Administrator- Opiekun serwera
          - Autor podania(Może nie zgadzać się z wypowiedziami innych osób.)
          - Osoba, która gra na serwerze.Zakazuje się pisania postów nie wnoszących nic do tematu - pogawędki na pw. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damianowi chodzi o to, że jak skopiują wzór to ta wiadomość będzie w każdym temacie z podanie - mądre.
Jednak według mnie zbędne, bo z czym innym trzeba zrobić porządek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

75% podań jakie czytam są żałosne, mianowicie chodzi mi o podpunkt "Coś o sobie", to ma być urozmaicone a nie "Mam na imię Koniuszy, jestem z Katowic" -_-, Opiekun musi wiedzieć komu daje admina, komu powierza sprawowanie władzy nad graczami danego serwera. Dobrze by było gdyby osoba która stara się o posadę admina, miała ogarniętą czaszkę. Admin powinien być od lat 17+, no i tutaj właśnie wnoszę to, że kiedy 14 latek składa podanie, i ładnie opisuję wszystkie podpunkty, zachęca graczy do siebie i zapewnia, że nie będą mieli łosia admina na serwerze, dozwolone jest danie takiemu ktosiowi admina. A co do Twojego pomysłu, no w sumie nie mam jakiegoś tam zdania, uważam, że jest to zbędne gdyż serwer w sumie w jakimś tam stopniu utrzymuję się z warnów kiedy ktoś je odpracowuje, jakieś powody muszą się do tego znaleźć. Co do tego, że tylko Ci gracze, którzy grają na serwerze na którym ktoś składa podanie mogą się wypowiadać, jest neutralne, gdyż może znać go osoba która gra na innym serwerze i znać jego podły bądź dobry charakter i ukazać go opisując w jakiś sposób tego kogoś.  

  • Ten dział poświęcony jest tylko i wyłącznie składaniu podań, na stanowisko Admina.
  • Kompletny zakaz pisania postów typu: "regulamin spełniony jestem na tak", "wiek - jestem na nie" itp.

    Te oto punkty można, że tak powiem machnąć już w kosz. Przecież tylko gamoń (co do pierwszego punktu) nie wiedziałby, że dział "Podania na admina" służy składaniu podań na stanowisko admina, no proszę Cię ....
    Zaś drugi punkt, "Spełniasz regulamin jestem na tak" może i jest beznadziejne zasługujące na jakąś karę ale co to tego wiek/steam/staż czy też inne duperele są ważne, niech zobaczy składający, że nie ma głupich, "NIE SPEŁNIASZ WYMAGAŃ NIE SKŁADAJ PODANIA" można? Można. Więc to składający który nie spełnia wymagań, nie wlicząjąc wieku jak to wyżej przedsrawiłem powinien ponieść jakąs karę, bo bez sensu jest kiedy jakiś łepek pisze temat podania "A może się uda - Janusz" i na odwal pisze podanie tylko po to, żeby zbanować łepka który go wyzywał 2 dni wcześniej, tak, tak, nie raz się z czymś takim spotkałem i wiem co piszę. Myślę, że choć w jakimś małym stopniu opisałem swoje myśli na ten temat, zapewne połowa sobie odpuści czytania gdyż napisałem zbyt dużo, ale wiem, że są "ogarnięci" ludzie, którzy to doczytają i postawią się za mną i za moją wypowiedzią choć trochę :). Siema, cześć, pompa.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Każda osoba wchodząc na forum akceptuje regulamin, nieznajomość regulaminu to jej problem i ta osoba otrzyma za to karę.

Po co tysiące razy podawać to samo? Jest regulamin, mają się do niego zastosować, nie zastosuje się, dostanie warna. Prosta sprawa.

Regulamin ma znać każdy, nie będziemy go "rozkładać na czynniki pierwsze" by każdy wiedział co do czego się odnosi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności