Skocz do zawartości

[UB]Rondris unban (SSów admin nie zrobił)


Rondris

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Rondris
Link do SSów: Brak
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

 

BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 218
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Rondris 
[AMXBans] Powod : ' Czitowanie ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ cs-classic.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 1197777737 ' 
[AMXBans] =============================================== 

Serwer: DD2
Link do banahttp://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=24000

 

Admin zbanował bez demka bez SSów bez niczego. Jedyny powód jaki mogł zaistnieć? Ban dany zaraz po headshocie na Bombsite A. Pozdrowienia dla Admina Jimmy ktory wali banami na prawo i lewo bez konkretnych powodów i nie robiąc SS ani nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez wyjdz ty graczu za dyche , takich jak ty to na peczki nie ma po co robic ssow jak sie oglada 5 rund i widzi jak ladnie aktorzysz z wh , nie raz juz takim jak Ty sie robilo ssy i uciekali :) , a co do brak ssow jestem za bo sa zbedne w nie ktorych kwestiach :) pozdrawiam Jimmy , i byla skarga ze latales wnocy odpalony kiedy adminow nie bylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Ja latałem odpalony. Macie tutaj HLTV? Bo mi sie wydaje ze tak. proponuje zajrzec na materiały z nocy. Ja latałem odpalony a Magiczny skillowiec latal ze statami miliard na 0 na SH/Aim?WH do tego ktos kogo nicku nie pamietam. ale zaraz nie omieszkam sobie przypomnieć. Pozdrowienia

 

 

Przy okazji. Skany w trupa na B wymagaja WH rozumiem. Bo pewnie o to Ci chodzi :) (i kto tu jest gracz za dyche)

 

Edit: Wlasnie przegladam HLTV z nocy. Nick typa ktory wpierw pytal sie o to czy sa haxy a potem sam sie odpalil (i jeszcze sie przyznal) to Kami. osoba puaczaca dzisiaj ze ja sie odpalilem w nocy pewnie jest nim samym albo jakims jego kumplem (dostawal w dupe mimo haxow) A to ze banujesz tylko dlatego ze ktos puacze a ja dobrze gram tylko podkreśla Ciebie jako Admina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wmawiaj swoim kolegom takie bajki , sytuacja na B nic nie ma tu do rzeczy , aktorstwo masz we krwi ale takich aktorow wywacham nosem dla mnie to pestka za dlugo gram zeby tego nie widziec :) i skoncz juz tu te smieszne pogawedki bo bede walczyl o to zeby tacy jak Ty za wszelka cene szukali sobie innych serwerow do nieczystej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie walcz. 9 postów. spoko admin widze. staz jak sie patrzy. Do tego widze jak "dlugo" grasz. prostych rzeczy nie umiesz. 

Przy okazji. HLTV z nocki :) http://275692.hltv3.pukawka.pl/hltv-1404250259-de_dust2-1398387540-1398389100.zip

 

Wpierw z 10-15 minut bez Kamiego

Potem kami wchodzi, dostaje w dupe, wychodzi, za pare sekund wraca (juz z haxem pewnie) znowu dostaje w dupe i nagle cud na wisłą Kami dostaje nowy perk "skill-info master"

 

Pozdrowienia dla Ciebie panie ADMINIE. Jeśli dla Ciebie puacz gorszych graczy to dobry pretekst do bana to proponuje iść na Pacmana

 

@Edit: Niech H@ się wypowie. Ty tutaj akurat prawa głosu nie masz bo ani Tobie ani mi oceniać taki spór. od tego są osoby trzecie (inni admini) Pozdrowienia. Nawet takich prostych regół nie znasz a to nie zwalnia Cie z ich przestrzegania

 

3.Admini:
 
* Administrator ma świecić przykładem, być okazem wzorowego gracza.
* Admin ma obowiązek ukarać gracza, który łamie regulamin serwera.
* Admin podejrzewający gracza o cheaty, ma obowiązek zrobić SS lub nagrać demko.
* Zabrania się nadużywanie say@ czyli tzn pisanie na HUD.
* Adminowi nieprzestrzegającego regulaminu, h@ ma prawo usunąć bez zwrotu kosztów admina.
* ADMIN ZAWSZE MUSI MIEĆ DOWÓD, GDY BANUJE GRACZA. 
*Jeżeli admin używa wspomagaczy jesteśmy o tym przekonani na 100% takiemu adminowi rozpisujemy demko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimmy lepiej zacznij robić ss-y bo patrze na UB i widze ze to nie 1 taka sytuacja.A prawda po prostu taka,że banujesz lepszych graczy od siebie jeżeli sie chcesz przekonać czy ma wh to rób ss-y by gracz który niegrał na wh mógł sie ubiegać o ub a nie,że ty jestes tego pewny :)   Pozdrawiam Prof3sKa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: UB...

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności