Skocz do zawartości

[UB]Ban bez ss'ow przez Jimmy


Kaliver

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Gozdus~*_* 
Link do SSów: Brak
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Gozdus~*_* 
[AMXBans] Powod : ' Czitowanie ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ cs-classic.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 55130052 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 89.79.160.124 ' 
[AMXBans] =============================================== 
 

Serwer: DD2
Link do banahttp://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=24018

 

Gram, zostałem sam przy życiu, udało mi się zabić kilku z awp+ podłożyłem pake na bs, nagle przez brame wlatuje jeden nie trafiłem więc uciekłem za skrzynie i wybiegając też skanowałem, gram już trochę w cs, więc Jimmy ogarnij dupsko i nie dawaj banów chuj wie skąd, jak masz dawać to dawaj ss'y bo ja nie mam zamiaru mieć zbanowanego steama prosze o ub...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny bezczelny jeszcze smie pisac na forum , ze mna nie ma zartow i nie bedzie ssy sa robione i uciekacie nie pozwole na takie zagrywki a nie banuje od tak hop siup :) dlugo ogladam zeby nie marnowac czasu na ssy :) pozdrawiam Jimmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha bezczelny, marnowanie czasu na ss, jak nie potrafisz odróżnić czitera od normalnego gracza, to lepiej nie banuj... ssy są po to żeby móc się usprawiedliwić, a ty dajesz od tak i jestem teraz w kropce bo nie mogę wnieść dużo o ub... nie wiem czy wy macie ale jest taka komenda żeby zrobić skina na ścianie, którego widzą ludzie z wh i najczęściej do niego strzelają, jak miałem admina na innym serwie to tak było, nie wiem jak jest tu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie skończę bo wiem że nie gram na czitach, a ty myślisz że jesteś lepszy bo masz admina i wjebiesz bana jak ktoś lepiej gra, pomyśl człowieka taka zajebista aktywność na forum widzę że aż oczy bolą, takie 0 haha takk będziesz obrażał każdego kogo zbanowałeś chociaż ta osoba wie że gra czysto bo ubiega się o ub i przy tym jesteś w złej sytuacji? Są techniki sprawdzania czy ktoś gra na czitach, więc dostosuj się do tego, a nie bezpodstawnie dajesz bany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.Admini:

 

* Administrator ma świecić przykładem, być okazem wzorowego gracza.

* Admin ma obowiązek ukarać gracza, który łamie regulamin serwera.

* Admin podejrzewający gracza o cheaty, ma obowiązek zrobić SS lub nagrać demko.

* Zabrania się nadużywanie say@ czyli tzn pisanie na HUD.

* Adminowi nieprzestrzegającego regulaminu, h@ ma prawo usunąć bez zwrotu kosztów admina.

* ADMIN ZAWSZE MUSI MIEĆ DOWÓD, GDY BANUJE GRACZA. 

*Jeżeli admin używa wspomagaczy jesteśmy o tym przekonani na 100% takiemu adminowi rozpisujemy demko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak już nie jest nawet to demko bo mnie tam nie ma *_*  http://275692.hltv3.pukawka.pl/hltv-1404251725-de_dust2-1398439500-1398441060.zip łap ten tam jestem... ogolnie gram na tej mapie z rok albo 2 więc lubię też skanować :)

PS: nawet DaNNy napisał że byłem czysty po ostatniej akcji dałeś mi bana hmmm 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: UB

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności