Skocz do zawartości

Coś jest nie tak ze statami :P


CiapatyMurwa

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, mam problem po resecie CS. Dzisiaj coś mi się stało, że nie mogłem poruszać się w tył i na boki i ostatecznie postanowiłem ponownie zainstalować CS, link: http://forum.cs-classic.pl/topic/9171-download-counter-strike-16-non-steam/ |||||||||||||||||||||||||||coś się jednak zmieniło :/ otóż po wejściu na serwer od razu poczułem, że gra nie jest taka sama, zdecydowanie wolniej "skakałem". Mając 290 kondycji osiągałem jedynie 400 speeda podczas gdy wcześniej przekraczało 600 :/ nawet po wpisaniu "fps" wciąż miałem jedynie 400 prędkości... Resetowałem staty aczkolwiek dalej po zainwestowaniu 300pkt biegłem wciąż niestosunkowo do pkt :/ za wolnoooo.... Nie wiem co mogło się stać, komendy na rate, fps itp. bodajże wpisałem te same po instalce więc nie wiem :? Myślałem, że serwer obniżył prędkosć graczy ale inni biegli zdecydowanie szybciej... czekam na pomoc :P pozdrawiam :P

 

EDIT: Dodaję zdjęcie aby wam pokazać, że nie ważne ile dam w kondycję zawsze osiągam 400 :O tak jakby mi się staty nie liczyły... Przyśpiesza jedynie gdy skaczę ale to wiele nie daje... :/

LINK: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e43f8f81d1a0b8b4.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa powiem szczerze :P Próbowałeś kliknąć kilka razy klawisz "Q" ? Ja czasem też mam tak i gdy kliknę kilka razy "Q" to mi pomaga :) Zobacz i daj znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności