Skocz do zawartości

Jimmy


Rondris

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  Rondris


2.Nick admina/gracza który zawinił: Jimmy

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 26 kwietnia 2014

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):

6.Opis sytuacji:

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ cs-classic.pl

[AMXBans] Powod: 'mowilem Ci cos na ten temat '

[AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_2:0:1197777737'

[AMXBans] Twoje IP: '89.73.210.168'

[AMXBans] =======================================

 

Otóz tak. Admin Jimmy mimo swojego wieku zachowuje sie jak dziecko. banuje na prawo i lewo.

Zaczeło sie od wczoraj. dostałem bana bez SS za nic flame flame flame i w koncu dostałem UB. Przychodze dzisiaj i widze Jimmy. nie mineły 3 minuty i juz dostaje bana na 5 minut za SB (ok rozumiem resam kompa) wchodze znowu po czym widze Jimmiego jak rozdaje kicki i bany za to ze ktos nie wchodzi jak idiota na BS'a rozbroic paki przy zyjacych tam Terrorystach tylko najpierw stara sie ich zabić. po jakims czasie mowie tekst "widze ze 25 lat to za malo na dorośnięcie..." i jak grom z jasnego nieba od razu na HUD widze "masz problem?" zupełnie jakbym mówił do niego. Na co ja go pytam czy to było do niego i zeby przestał sie pultać jak bulldog. Zapytałem czy szuka pretekstu do bana, on odpowiedział ze tak. Ja mu mowie ze w takim razie łamie regulamin Admina bo Admin powinien świecic przykładem. Dostaje Kicka reason - skończ, Wbijam znowu na server po czym po jakims czasie ktos przeklnął na co Jimmy "kultura" a ja pytam Jimmiego czemu nie zna regulaminu servera w ktorym stoi ze mozna przeklinac bez przesady dopóki to nie obraża innego gracza. Ban 5 minut reason - mowiłem Ci cos na ten temat.

 

Nie wnosze o usunięcie admina czy cos ale do nalania mu troche oleju do głowy bo zachowuje sie jak 5 letnie dziecko które zdonowało server, dostało admina nauczyło sie paru komend i szykanuje graczy.

 

załączam demko z HLTV aczkolwiek nie wiem czy bedzie widac chat cały poniewaz wczoraj jak oglądałem swoje HLTV to niektórych tekstów nie było widac jak i slychac mica.

 



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zapytałem czy szuka pretekstu do bana, on odpowiedział ze tak" Ty klamco tu bezczelnie sciemniles maly gnojku nie masz szacunku do mnie po tym banie bez ssow i co chwile mi dopisujesz jakies smieszne teksy powiedzialem Ci cos na ten temat zebys tego nie robil ale Ty chcesz przykozaczyc i dalej robisz swoje , wiec Ci dalem do zrozumienia ze to juz nie jest smieszne , co do kickow i banow za nie wykonywanie celi to z tym troche sie rozpedziles , mam prawo to robic nie bedziesz mi mowil co ja mam robic a czego nie jak i przedstawial mi co chwile regulaminu . mozesz wnosic ale  zakupy do domu  , a co do wlania oleju do glowy to sie zastanow co piszesz bo klauna z siebie robisz . tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze. Nawet tutaj widać Twoje zachowanie.

Po drugie. Zauwarz jedna rzecz. od samego poczatku mnie wyzywasz a ja Ciebie nie. To jest świecenie przykładem nie?

Po trzecie. Wszystko jest na demku.

Po czwarte. Kicki/bany za cele mapy moga byc dane tylko i wyłacznie w przypadkach typu (lezy paka a CT kampi) e.c.t pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda Jim reaguje czasem zbyt impulsywnie, ale apeluje o zrozumienie dla niego, bo na serwie siedzi praktycznie sam jako admin nad czym bardzo ubolewam, bo poki co nie moge zbytnio pomoc. A w takiej sytuacji gdzie kazdy spamuje i ubliza nie trudno sie zdenerwowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale i tak Jimmy jest zly i nie dobry ale placz ze adminow nie ma jest wiekszy , od 7.30 siedzialem na serwerze wchodzil Nikotyna 2 razy na pre minut i wychodzi jeszcze pretensje ze mi admina dali to jest dobre hehe  , pozniej przyszedl Ergoo ale i tak wiecznie problemy i to co czytam na u@ to jest Jimmy to Jimmy tamto wez ich wywal z respa zbanuj tego , ten ma to , ale odpal jak mam siedziec na spectu po kilka godzin i nawet sobie nie zagrac bo co chwile spamy i boty wbijaja odpalone , a jeszcze przyjdzie jakis gowniarz i mi ubliza mam byc spokojny ? dla mnie to mozecie zabrac admina to nie jest nic specjalnego po czym czulbym sie zle i plakal po nocy :) zmienie serwer i tyle :) chociaz z ludzmi z ktorymi gram juz dlugo byloby ciezko sie pozegnac , chodz nie raz odczuwam ze mi pluja w plecy przez tego admina .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuszna skarga:)Chłopaczyna sam ogarnia serva,a wy jeszcze narzekacie na niego:) Widac jakie dzieci grają, że płączą ze ktoś lepszy odnich i już mu spamują na u@ że cheat ze wh ,aim i bóg wie co..Dla mnie to jest temat do zamknięcia:) z Upomnieniem dla Rondris.Takie jest moje zdanie.Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności