Skocz do zawartości

fpsback


CiapatyMurwa

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, jak niektorzy moze pamietaja w poscie "cos nie tak ze statami" wspominalem, ze reinstalowalem cs z powodu braku mozliwosci chodzenia do tylu i na boki, aczkolwiek niebbylo to motywem przewodnim postu. Chcialbym sie teraz do tego odniesc poniewaz grajac dzis w cs zauwazylem, ze ponownie mi sie tak robilo po komendzie fpsback zas gdy wpisywalem fps bylo ok :P nie wiem czym jest to spowodowane ale zglaszam :P moze nie ja jedyny tego doswiadczylem :P pozdrawiam, have a nice day :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fps to komenda która ustawia ci wszystko pod jak największą ilość fps, w tym też chyba jest cl_forwardspeed który kolega Ci podał w tamtym temacie.

fpsback cofa wszystkie te komendy wraz z tą cl_forwardspeed do 400 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie powinna cofac ponad to co bylo przed wpisaniem "fps" bo przed wpisaniem na pewno nie mialem cl_forwardspeed na 400 wiec zamiast cofnac mi po fpsback to moich poprzednich ustawien zmienilo mi na "zle" przez, ktore musialem az pytac na forum o pomoc :P nie wiem jak dzialaja pluginy ale ten wiec jest niedopracowany i pasuje go edytowac aby nie zmienial gry w nieprzyjemnosc :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tlTylko czasem mi sie psuje. Zazwyczaj normalnie dzialaja komendy :P a CS mam pobranego waszego :P Nie wazne... Przynajmniej juz wiem jak naprawic :P post pewnie do zamkniecia bo nic nic wiecej do wniesienia nie mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności