Skocz do zawartości

n!ckus na prezydenta


n!ck

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: n!ck

2. Imię: Dominik

3. Wiek: 21

4. Znajomość Amx (średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie (0/10): 10/10 (we wzorze tu jest literówka ^^)

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Składka(Tak/Nie): Co jakiś czas sypnę groszem, nie ma problemu.

7. Link do swojego GT: http://www.gametracker.com/player/n%21ck/31.186.82.184:27691/

8. Reklamy sieci*: ---

9. Opisz siebie: Cóż, nazywam się Dominik, urodziłem i wychowałem w Toruniu... po skończeniu technikum elektronicznego przeniosłem się do Londynu i tu też pracuję. W wolnych chwilach spotykam się ze znajomymi, palę blanty i gram w piłkę (tak, wszystko na raz ^^). Jestem bardzo cierpliwym i spokojnym człowiekiem. Szczerość to podstawa... Najgorsza prawda jest zawsze lepsza od kłamstwa - peace! Z cs'em związany jestem już ponad 10 lat, z początku jak pewnie większość zaczynałem na non-steamie, na platformę steam przeniosłem się w 2008 roku. Przez ten czas adminowałem na wielu serwerowniach, w mej pamięci szczególnie zapadł mi cs-gamer, bo właśnie tam pierwszy raz miałem admina... aż łezka w oku się kręci :P

Sam również współtworzyłem serwerownie cs-hardstyle, underattack oraz niszczonko. Możliwe, że ktoś z Was kojarzy mnie właśnie stamtąd.

10. Platforma Cs(Steam/Non Steam): Steam

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze: Na serwerze jestem codziennie od kiedy pierwszy raz na niego trafiłem, ile dziennie na nim spędzam można zobaczyć na GT, myślę, że od 1-2 godzin, do 4 w dni robocze... co do weekendów to sytuacja jest różna, jeżeli jestem w domu, to wystarczy 1 wiadomość na steam bym poskromił złą dusze cheatera :D

12. W jakich godzinach na nim grasz(Dni robocze, weekend): Dni robocze po 17stej, weekendy straszny mix, od rana do godzin bardzo późnych, w weekendy zazwyczaj mam wolne.

 

To chyba tyle, miłego wieczoru, pozdrawiam

Dominik

 

@edit

Pracuję w hotelu Hilton London Heathrow Airport Terminal 5. Mówisz, że może się spotkamy? Kto wie, jestem otwarty na nowe znajomości : ) przyjaciół nigdy za wiele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.
Nie rozumiem czemu podanie nie zostało zamknięte od razu...

 

 

PRZECIEŻ ON JUŻ POWINIEN PILNOWAĆ SERWERA!

 

Jasne, że na tak. Szczególnie za szczerość i otwartość ;D

 

ps. edit podanie i pisz gdzie pracujesz (zawód), bo może się spotkamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nickus? tylko admin? przyzwyczaiłam sie do koloru czerwonego XD

 

Moja opinia TAK TAK TAK.

 

-bardzo dobry człowiek, sympatyczny,ogarnięty,wyrozumiały.

-AMX w jednym palcu.

-bardzo duze doswiadczenie nie tylko w adminowaniu.

-hojny, wiem, ze zawsze wspomoże serwer.

-steam, dobry rocznik.

-wiek idealny do tego stanowiska

-dobry grafik xD

-bardzo go lubie xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności