Skocz do zawartości

[UB] Kapiszi - admin BLU


Kapiszi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kapiszi
Link do SSów: http://www.speedyshare.com/XYBsT/cstrike.rar
Wycinek z konsoli(bez IP)*: post-9785-0-13519100-1398818443_thumb.png
Serwer: DD2
Link do bana: Adres IP — 81.110.152.169. Wszystko jest dobrze, nie jestes zbanowany

 

Opis sytuacji: Tłumaczyć nie trzeba, że gra musiała być nadwyraz dobra, skoro zostałem posądzony o cheaty, pochlebia mi to.

 

Z logów można wyczytać, iż zapytałem się admina Blu na u@ dlaczego dostałem screeny i mnie nie zbanowało, co zostało zbyte milczeniem, więc grałem dalej. Po paru rundach znów widzę lecą ssy, myślę, pewnie tym razem ban będzie. Zdziwko gdyż nic takiego się nie stało. Ponowiłem zatem pytanie odnośnie screenów i braku bana. Wiecie co? Znów zostałem olany, więc grałem dalej. Po kolejnych rundach dostałem kick'a z powodem "lamisz". Wróciłem na serwer i zapytałem o co adminowi chodzi (cały monolog można wyciągnąć z logów, dajcie hasła to sam poszukam ;p ).

 

Pograłem kilka kolejnych rund i dostałem bana. Teraz serwer pokazuje offline, w amx bans mnie nie ma (pewnie dlatego, że ban dodany przez komendę amx_addban).

 

Życzę dobrej nocki i dzięki za przyśpieszenie mojego pójścia spać. :sleepy:

 

 

Ps, Na swoją obronę pragnę nadmienić, że admin mógł po prostu poprosić mnie o wyjście i wrzucenie ss'ów a nie omieszkałbym tego zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem twoją grę naprawdę długo, Te kille przez ściany i tp, mniejsza Zrobiłem ss ban od razu powinien być ale takiego nie było spróbowałem jeszcze raz, też nic więc dałem przez komendę addban, spodziewałem się ciebie tutaj :), sam obejrzałem twoje ss i się myliłem co do ciebie jesteś Czysty. Mogę tylko powiedzieć przepraszam, i mój błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że czyste screeny są dla Ciebie wyznacznikiem czystości. ;)

 

To, że oglądałeś dało się zauważyć, jakoś ręka mi nie drżała, a gra się nie zmieniła, musisz przyznać.

 

Ps. Rozumiem, że na UB mogę liczyć? Serwer dalej wyświetla się jako offline. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie wyznacznikiem czystości ale Wygląda na to że Nie jesteś Cziterem :) Jeszcze raz Przepraszam :D nie róbmy zbędnego spamu Ub team zajmie się resztą 

 

Ps. Zapewne tak. poczekajmy na UBT i H@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Pisz do -_- | Podeslij mu na PW/GG link do tego tematu

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności