Skocz do zawartości

odpalony admin


LUKAS0331

Rekomendowane odpowiedzi

WItam wszystkich graczy,mój post może być w złym dziale lecz do innego on nie należy więc zadecydowałem tutaj go stworzyć,(gdy jest w złym dziale proszę go o przeniesienie do poprawnego).Zawitałem tutaj do was prośbą a uwierzcie mi,że nie chce mi sie nigdy zakładać kont gdy widzę jakiś pojedyńczy problem na serwerze,jednak przejdźmy do rzeczy.Widzę,że macie dość estetyczne forum i zarówno serwery i to mnie tu przyciągło ale mniejsza o to,grałem u was dzisiaj na serwerze only DD2 i ja nie wiem dlaczego,może dlatego,że administracja jest na poziomie gimnazjum ale chce was uświadomić,że w waszym gronie znajduje się admin o nicku Gofer,sprawdziłem jego steam id i na anticheat ma bana jak i zarówno na większości dość popularnych serwerów w Polsce,istnieje dużo bajek typu,że to od kolegi steam i jest zbanowany czy coś takiego no ale koleś perfidnie gra na wh.sami sprawdźcie jego profil na banid : http://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:54410552 .Zbanował mnie on na tydzień,ponieważ wyzwałem go od śmiecia,gdyby ktoś mnie obraził to również bym go zbanował.Proszę o przejrzenie tego gracza.Z góry dziękuje i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Teraz takie pytanie, masz jakieś demko, które uargumentuje to co mówisz? (czyli to że czituje U NAS)
Jeden z naprawdę inteligentnych właścicieli znanej sieci powiedział "Nie interesuje mnie to, że mój admin ma bana na BL, ważne że nie czituje u mnie".

Dopóki nie będzie dowodów, nie zabiorę mu admina, prędzej wyleci za nieróbstwo (ma ostatnie ostrzeżenie) niżeli za bana na AC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Sprawdzić?
Co ja wróżką jestem? Ja grając na serwerze nie widziałem go odpalonego.

 

Nie jestem debilem i nie będę brał pod uwagę jakiś śmiesznych banów z neta. Jeżeli miałbym iść tą drogą to 60% poleciałoby z DD2, ponieważ każdy ma bana na innych serwerach. 

Zasada jest prosta, jesteś graczem i widzisz że ktoś czituje to go nagrywasz lub rozpisujesz demko z HLTV. Nikt nie będzie słuchał tekstów typu "On czituje i daje wam link do banid".

 

Napisałeś ten temat tylko dlatego, że dostałeś bana za kulturę i jesteś wielce oburzony. Dowodów nie masz, piszesz temat w złym dziale i czego oczekujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe co za ludzie nie będę się bronił ni nic hehe bo to mnie smieszy ;) coś ode mnie ten typ pisze skargę dlatego ze go kilka razy pocisnolem (chodzi o grę) a potem wyzywał od czitera i sami widzicie ze obraził wiec puściły mu nerwy i z płaczem pisze skargę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden wielki syf,jak w sumie w każdej serwerowni,byle tylko kasa była.I akurat gofer chodziło o to,że mnie raz zabiłeś i później miałem włączoną Twoją gre i jakoś tak pewnie sobie chodzisz po tej mapie,przypadek ? nie soooondze kurwa.Chociaż się wytłumacz skąd masz te bany ? steam kumpla ? czy brachol grał odpalony ? Czy może sie skurwiłeś baką i sie odpaliłeś bo widzę,że trzeba być idiotą zeby sie chwalić takim rzeczami publicznie.

Do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Najlepiej dodać "byle tylko kasa", zacznij pracować i robić wszystko za darmo i możesz mi to śmiało napisać, tylko że najpierw trzeba uwolnić się od rodziców.
Nie wiesz nawet 30% o tej sieci, a gadasz najwięcej.
Serwery też według ciebie są z nieba i nie płaci się za nie.

 

 

Wracając do tematu,

Nie masz żadnych dowodów na to, więc ja z tym nic zrobić nie mogę. Dodatkowo sprawa wygląda tak, że piszesz dopiero wtedy gdy miałeś problem z adminem, nie jesteś obiektywny.
Bez dowodów nikt cię nigdy nie "wysłucha", jeżeli będziesz je miał, napisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności