Skocz do zawartości

podanie Luffy


Luffy

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Luffy (wcześniej Luffy /no form)

2. Imię:Bartek

3. Wiek:17

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie (0/10) : 6-7

5. Mikrofon(Tak/Nie):tak

6. Składka(Tak/Nie):jak będzie trzeba, to zapłacę

7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/Luffy/31.186.82.184:27691/ (na nowym nicku po restarcie topki), niestety nie potrafię wkleić linka z mojego starego nicku (Luffy /no form), ale można sprawdzić, że mam na nim przegrane 35h

8. Reklamy sieci*:----

9. Opisz: Siebie:*Jestem miły, pomocny, w miarę spokojny. Interesuję się sportami (głównie siatkówką) oraz grami komputerowymi.

10. Platforma Cs(Steam/Non Steam):Steam

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze**:w tygodniu 2-4 godzinki, weekendy zależy ale coś pomiędzy 3-8h

12. W jakich godzinach na nim grasz(Dni robocze, weekend)**:dni robocze 16-19, weekendy różnie (najczęściej w nocy, oraz w okolicach południa)

 

 

Chciałbym dodać, że moje głupie zachowania sprzed 1-2 tygodni już nie będą miały miejsca, m. in. podawanie głupich bindów (nie myślałem wtedy o adminie na tym serwerze). Druga sprawa : prosiłbym w miarę możliwości nie patrzeć na moją aktywność na forum, gdyż nie wiem dlaczego, ale jedna karta ładuje mi się około minuty, nie mam niestety pojęcia dlaczego, mam to tylko na Waszym forum.

 

@down : napisałem, że takie zachowania nie będą miały miejsca. Ostatni raz robiłem coś takiego około tydzień temu, za namową kumpla.

@natalja : jak to mnie nie widzisz? Od restartu topki gram dość dużo, a poza tym czemu sugerujesz się aktywnością na moim nowym nicku? (przynajmniej ja to tak odbieram)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ steam

+wiek

- aktywnosc na forum (bardzo mala aktywnosc, trudno ze Ci sie strony laduja ok. minuty)

- jak dla mnie spalony pod wzgledem zachowania, przeszkadza podczas gry wydajac dziwne odglosy przez mikro. Dostajesz kicki ode mnie za to - wracasz (to samo). Kultura nie grzeszysz .

 

 

NEUTRAL nie przekonalo mnie to podanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ steam

+wiek

- aktywnosc na forum (bardzo mala aktywnosc, trudno ze Ci sie strony laduja ok. minuty)

- jak dla mnie spalony pod wzgledem zachowania, przeszkadza podczas gry wydajac dziwne odglosy przez mikro. Dostajesz kicki ode mnie za to - wracasz (to samo). Kultura nie grzeszysz .

 

 

NEUTRAL nie przekonalo mnie to podanie

Jak Kolega  NEUTRAL..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-słaba aktywność na forum (4h)

-na nowym nicku tylko 4h na serwerze(ostatnio Cię wgl nie widze)

-dziecinny, chodz dla mnie zabawny xD

 

Narazie na Nie, nadrób zaległości na forum.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up
Nowy nick ma od wczoraj xd  i jak możesz go nie widzieć skoro jest top1, chyba ze ktoś go przegonił :O
Mniejsza, wracając do tematu
Lufka to dobry typ, ogarnie mieliśmy kiedyś własny serwer (pokemod), na logikę miał tam adma i ogarniał. Te Jego "dziecinne" zachowanie, to po prostu ciśnięcie beki bo jakoś sztywno było ^^ Na więc kończąc to jestem na taknie dlatego, że to mój rl, po prostu wiem, że ogarnie, i skończy cisnąc beke jakby miał admina ^^ A w sumie, on już ine cisnie beki od około tygodnia.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś się trochę bardziej postarać w tym podaniu, ale jestem na małe TAK.

- amx

- aktywność

 

+ wiek

+ steam 

+ ogarnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że można mu dać szansę :)

 

+ steam

+ wiek

+ jako Luffy /no form przegrane 35.53h

+ możliwość składki

+ zapewnienie że wybryki się już nie powtórzą.

 

- aktywność na forum (nic nie poradzę, że tyle wczytują Ci się strony.)

 

W ostateczności, na Tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że kręci beke na serwerze nie jest wadą, a zaletą. Właśnie dzięki takim osobom tworzy się zajebista atmosfera na serwerze, co przyciąga nowych graczy. Forum z czasem nadrobi, na serwerze często go widuję, dlatego jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem probnym

 

ale bardzo duza uwaga. z tym Twoim Luffy kreceniem beki , mozesz to robic ale w taki sposob by nie urazic innych graczy . jak czesto to robiles

 

+ w miare czesto Cie widze

+ dobrze grasz

+ steam 

 

ale ten spory minus pod wzgledem zachowania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Przyjety na okres probny.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności