Skocz do zawartości

Reklama w formie SPRAY'u??? :D


CiapatyMurwa

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka :P
Postanowiłem wcielić w życie nowy pomysł (a zarazem stary gdyż już lata temu o nim myślałem) aby reklamować nasz serwer w postaci "SPRAy'a"  
Efekt końcowy dzisiejszego tutoriala wygląda tak:     
158bajk.jpg
 
Prawdopodobnie sposób ten znajdzie sporo zwolenników a na dowód mogę wam powiedzieć iż cieszy się on dużą popularnością oraz liczbą pytań "jak to zrobić?" i innych tego rodzaju :P Nie będę o tym rozprawiał, dzisiaj wytłumacze jak zainstalować Spray reklamujący serwerownię fatqp2.jpg
Poniżej danego etapu jest zdjęcie przedstawiające kolejne jego czynności.
 
 
Etapy:
1.Wchodzimy w link: http://www.speedyshare.com/gKNPd/tempdecal.wad po czym kilkamy na nazwę "tempdecal.wad"(na zdjęciu miejsce kliknięcia zaznaczone czarną obwódką) dzięki czemu plik pobierze się nam do folderu pobrań. Otwieramy ten folder.
 
Zdjęcie: 
2vdldzl.jpg
 
2.Klikamy na pobrany plik prawym przyciskiem myszy po czym wchodzimy we właściwości.
 
Zdjęcie: 
2cibo9k.jpg
 
3.Zaznaczamy opcję "tylko do odczytu"
 
Zdjęcie: 
aabss9.jpg
 
4.Klikamy "zastosuj" a następnie "OK"
 
Zdjęcie: 
2z7e8v9.jpg
 
5.Kilkamy prawym przyciskiem myszy na plik po czym go wycinamy/kopiujemy.
 
Zdjęcie: 
5lwcw3.jpg
 
6.Wchodzimy w nasz folder z CS'em.
 
Zdjęcie: 
s12b0i.jpg
 
7.Jeżeli posiadamy STEAM wchodzimy w folder cstrike polish jeżeli zaś jak w moim przypadku NON STEAM wchodzimy w folder cstrike.
 
Zdjęcie: 
r2u7t2.jpg
 
8.Klikamy prawym przyciskiem myszy na przestrzeń wolną od plików i klikamy wklej.
 
Zdjęcie: 
24fgopv.jpg
 
9.Następnie gdy wyskoczy nam komunikat o potwierdzeniu zamiany plików klikamy "TAK".
 
Zdjęcie: 
ajtb3q.jpg
 
10. Możemy już wyłączyć wszystkie foldery, włączyć naszego CS i klikając klawisz T lub inny pod, którym macie zbindowany spray reklamować naszą serwerownie. 
 
 
 
 
Chciałbym bardzo gorąco podziękować użytkownikowi Semi na, którego pracy oparłem swojego spraya nic mu o tym nie mówiąc. 
Link do jego pracy:
http://forum.cs-classic.pl/topic/14116-prosta-tapeta-cs-classicpl/ 
 
 
Miłego dnia i samych HeadShotów, CiapatyMurwa  

  • Like 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lajk za chęci i prace.

Ale jest mały problem bo robiąc to co ty sam napisałeś w pkt nie skutkuje bo tego sprayu nie uzyskuję.

 

@Edit

Dobra już sobie to ogarnąłem i działa wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

rozkopuje stary temat ;d 

 

Taki sprey, ten 3 obrazek CS-CLASSSIC.PL (bez nick) można umieścić w naszym cs 1.6, jak karol zrobi" kolejną wersje to móglby dać, bo z tymi ostatnimi spryami przegiął :) można jeden podstawowy sprey dać i to nim będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności