Skocz do zawartości

CiapatyMurwa


CiapatyMurwa

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: CiapatyMurwa

2. Imię: Sebastian

3. Wiek: 18

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewnetualnie (0/10) 9/10 

5. Mikrofon(Tak/Nie): Dostane 10 maja gdyż robię wtedy imprezę 18 - kwestia czasu

6. Składka(Tak/Nie): TAK


8. Reklamy sieci*:






9. Opisz: Siebie:* 18-letni Licealista na profilu Wojskowym z woj. Podkarpackiego, amator piłkarz, zawodnik Ju Jitsu, stanu wolnego, numer buta 43. A z takich ważniejszych: admin z doświadczeniem, 4 lata stażu w CS, kiedyś tworzyłem mapki na serwer BF2, były współwłaściciel serwerowni aczkolwiek prędzej się moja kariera skończyła niż zaczęła ponieważ zmieniwszy miejsce zamieszkania musiałem zrezygnować, coraz bardziej aktywny na forum :P

10. Platforma Cs(Steam/Non Steam): Non Steam, także kwestia czasu

11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze**: W dni robocze mniej więcej po około 3-4h, na weekendach 5-7h z przerwami

12. W jakich godzinach na nim grasz(Dni robocze, weekend)**:  Dni robocze: 15:00-17:00, 18:00-22:00, weekendy 10:00-12:00, 13:00-15:00, 17:00-22:00

 

EDIT:

 

Dodałem GT(błąd wynikł z nieumiejętnego wciśnięcia kombinacji CTRL+C) oraz zmieniłem "składkę" na tak.

 

A co do "wypowiadania się we własnym podaniu" wynikło to ze złej interpretacji pkt 23 regulaminu forum.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak składki. Na nie.

EDIT:
Jakie ale? Nie spełniasz wymagań nie składaj podania -_-. Nienawidzę ludzi, którzy nie przestrzegają zasad...
2x nie, wypowiadasz się w swoim podaniu ... :). Powodzenia mistrzu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że składka tak ale jeśli byłaby możliwość a takowa istnieje wg. regulaminu podań chciałbym uniknąć składki.

 

 

 

EDIT:

Sądzę, że James ma po prostu do mnie jakieś ale...

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c1edc84602c43e78.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj więcej nie wypowiadaj się w swoim podaniu tylko używaj opcji "Edytuj"

 

Jeżeli chodzi o mnie to będę na Tak jeżeli:

 

Poprawisz to:

7. Link do swojego GT**:   http://cs-staraszkol...p?p=38947#38947

 

 

To ma być link do twojego GameTrackera nie do reklamy :) Pokaż że ci zależy i wklej poprawnie

 

Co do składki to jeżeli masz Non Steam to jest ona obowiązkowa.Tylko gracze którzy posiadają Steam są zwolnieni z składki.

 

Tak jak wyżej pisałem jak dasz radę wpłacić składkę 11 zł sms + poprawisz GameTrackera to będę na TAK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak

Wiek

Reklamy

Amx- wyjdzie z czasem czy napewno 9/10

Jak dasz tą składkę to pewnie nie będzie większego problemu.

 

@Siom

Może jak wklejał ostatnią reklamę to mu się wkleiła zamiast linku do GT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak. Akurat mam to "szczęście" i często cię na serwerze widzę. Wymagania. Mały minus to wypowiedź we własnym podaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności