Skocz do zawartości

WuZet


WuZet

Rekomendowane odpowiedzi

Wycofuje podanie z powodu kłamstw i oskarżeń padających pod moim adresem pod pretekstem kultury.


Nigdy nikogo pierwszy nie wyzywałem, nie wyklinałem jak niektórzy na serwerze. Jeśli ktoś mnie prowokuje, wyzywa to oddaje mu pięknym za nadobne lub jeśli jakiś słaby gracz rzuca na ogólnym say`u oskarżenia o cheatach to mówię mu żeby się zamknął proste. Nie toleruje internetów kozaków, którzy wyzywają, hejtują i mówią jacy to nie są świetni a tak na prawde niczego sobą nie reprezentują pod względem kultury i gry tylko robią z siebie pośmiewisko a gdyby stanęli z kimś twarzą w twarz to wyszliby dokładnie tak jak BONUS BGC w swojej "walce". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ wiek

+ steam

+ doświadczenie

 

- składki / reklamy

- kultura ( zauważyłem, że bywa różnie..)

- Gra w kratkę ( raz bywasz.. raz w ogóle Cię nie ma...)

 

Jeżeli gra w kratkę zostanie wyjaśniona, będę na tak..

 

Na razie - Nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo co koledzy na górze ale parę uwag:
- Bywają sytuacje kiedy okazujesz totalny brak kultury np. Słyszę od Ciebie teksty typu: "Zamknij ryj amatorze"
-  Niby godziny masz, ale patrząc na GT raz jesteś raz nie.. 
- Brak reklam
- Niektórzy gracze zdążyli Cie zwyczajnie znielubić. 


Popraw zachowanie i Postaraj się być częsciej na serwerze. Tyle ode mnie.
Na tę chwilę jestem na- Nie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo co koledzy na górze ale parę uwag:

- Bywają sytuacje kiedy okazujesz totalny brak kultury np. Słyszę od Ciebie teksty typu: "Zamknij ryj amatorze"

-  Niby godziny masz, ale patrząc na GT raz jesteś raz nie.. 

- Brak reklam

- Niektórzy gracze zdążyli Cie zwyczajnie znielubić. 

 

 

Podpisuje sie pod tym na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć, nie kojarze Cię. Może dlatego, że nie używasz mikrofonu, a powinieneś... Przekonuje mnie natomiast Twoje doświadczenie. Byłbym za kkresem próbnym (tydzień?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycofuje podanie z powodu kłamstw i oskarżeń padających pod moim adresem pod pretekstem kultury.

Nigdy nikogo pierwszy nie wyzywałem, nie wyklinałem jak niektórzy na serwerze. Jeśli ktoś mnie prowokuje, wyzywa to oddaje mu pięknym za nadobne lub jeśli jakiś słaby gracz rzuca na ogólnym say`u oskarżenia o cheatach to mówię mu żeby się zamknął proste. Nie toleruje internetów kozaków, którzy wyzywają, hejtują i mówią jacy to nie są świetni a tak na prawde niczego sobą nie reprezentują pod względem kultury i gry tylko robią z siebie pośmiewisko a gdyby stanęli z kimś twarzą w twarz to wyszliby dokładnie tak jak BONUS BGC w swojej "walce". 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ze zrezygnowales :/ ale szanuje Twoja decyzje. Mam nadzieje ze zostaniesz z nami, bo grac umiesz. Pamietaj ze nie kazdy ma zle zdanie na temat Twojej osoby....Sa tu tez osoby ktore lubia z Toba grac.

W podaniu chodzi o to,ze kazdy ma prawo napisac co mysli. Ale nie zawsze trzeba brac to do siebie,czasem mozna nabrac dystansu do tego i udowodnic samemu sobie i innym ze jest inaczej. 

Pozdrawiam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności