Skocz do zawartości

Prosba do graczy !!!!!!!


Jimmy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ludzie z DD2 bo w sumie tam gram , mam do was prosbe dla mnie bardzo wazna , o toz o co chodzi , chodzi oczywiscie o u@. Ci co tam graja dluzej i Ci co dopiero tam zaczynaja i juz wiedza ze jestem adminem u@ jest do zglaszania cheaterow , graczy naduzywajacych mikrofonu lub tez graczy ktorzy oslepiaja swoich z druzyny itp itd , ale jest jeden problem , dotyczy to spamu , placzu , i roznych pogawedek kierowanych do mojej osoby. Wiecie o co mi chodzi ? Chodzi mi o to zebyscie nie zatruwali u@ smieciowymi pogawedkami jak i prusb badz rozkazow typu " jimmy co ty kur*wa nie widzisz odpalenca ? " " Jimmy ten mi wczoraj rzucal fleshe na ryj " "Jimmy wez zobacz tego bo chyba odpalony " jak to czytam to mnie krew zalewa , dlaczego wy wszystkie skargi prosby i pierdoly roznego rodzaju kierujecie je pod moj adres nie ogolnie do admina na u@ tylko do Jimmy , co wy sobie myslicie ze wszystkie tematy rozpracuwoje je sam ? Jest kilku adminow na serwerze a wy i tak do mnie to piszecie , wezcie sie ogarnijcie , prosze was codziennie kilkadziesiat razy nie skarzyc sie przez mikro ten to a ten tamto u@ i czekac na reakcje mozna 2-3 razy napisac nie wszystko da sie zauwazyc za pierwszym razem ale bez przesady . Wywalam was , slapuje banuje itp was to nie rusza co mam robic ? Postawcie sie na moim miejscu takie bystre chlopaki a placzecie jak male dzieci o byle co leci info albo z mikro albo na u@ o jakies blachostki , a moze wam zalezy zebym bym bardziej taki hardcorowy co ? nie ma sprawy , skoro tyle prozb do was nie przemawia to bede bardziej konsekwentny , bo ja tez jestem graczem a ze pilnuje porzadku to moja wola i nei chcem widziec na u@ pierdól ZROZUMIANO! ? ! ? ! ? ! ? ! ? ! Tyle.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jimmy, ostrzeżenie > 30min +++ i może zrozumieją. 

 

A jeżeli jest temat, i czytający.. 

Ja jestem STEAM, a na serwie przeważnie NS'y. Czyli, co chwile sie żalicie że ktoś nadużywa mikra, a potem wąty do admina "czego ty kur** nic nie robisz" "banuj go" a więc, jeżeli mam coś zrobić wystarczy nick na u@ + powód (tu. mikro) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo Chłopaki płaczą na u@ ze ktos odpalony bo go pojechał (w csie) koles zabije kogos i zaraz piszą ze odpalony hehe dawaj bany za taki płacz :0

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

To że się żalą i płaczą mi na u@, to jest nic. Najgorzej jest, jak już mi lecą kurwy na tym czacie. Jak to Jimmy napisał,  w takich momentach mnie krew zalewa. Może powinienem być bardziej konsekwentny. Ilość adminów jest spora obecnie. Chyba ośmiu, dziewięciu ze mną. Więc racja, nie kierujcie swoich spraw pod imię Jimmy'ego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności