Skocz do zawartości

Krzysio po raz kolejny


WilkuZmC

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: WilkuZmC

2.Nick admina/gracza który zawinił: KrZySiO
3.Admin/Gracz : admin
4.Data i godzina: 2014-05-04 11;35
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): swiadkowie hapajkule kozak zmc Dawciooo i ruskieeee
6.Opis sytuacji:Bylem w kampie u humana bodajze hapaj kule i nagle bum ban za cele na godzine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge to potwierdzic byłem w kampie obok hapaj kule . I wilku wszedł do hapaj i sie zbugował a krzysio mu bana za cele  . No bez przesady nic nie robi gry pisze mu sie na u@ odrazu banuje bez sprawdzania . Strasznie mnie to wnerwia kiedy mu napisze dlaczego nie banuje np za cele  to on domnie z tekstem "ty sie nie udzielaj bo admina straciłeś " ...  Pozdro 600 . elo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze sytuacji nie widziałam, ale jestem po stronie Krzysia. Dlatego iż już była taka sytuacja, że lm nie rozwalałeś, więc jakoś mnie to teraz nie dziwi. Paradoksalnie ta osoba też się tutaj wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jest 2 świadków i tylko sam krzysio się broni (argument Ilonez jest do bania - oboje to wiemy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że ci wszyscy świadkowie razem na ts siedzieli. Uwierzę dopiero wtedy jak wypowie się postronny świadek. A tu takiego nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 krzysio byłem wtedy po 2 kampił koło mnie i widziałem że wilku wchodził  do kampy po 3 co was obchodzi z kim i co robimy na ts. Zresztą o ile sie nie myle to nie 1 skarga na cb krzysio a tak po za tym to masz farta że mi sie nie chce pisać skarg na forum bo dlamnie to strata czasu ale ... chyba czas najwyższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruskie ty mnie nie strasz. bo ja miałem ze 2 skargi a ty z 20 nie nadawałeś się na admina i taka jest prawda a teraz chcesz żebym ja już go nie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie przy tym, ale ja jetem po stronie Krzysia. Nie rozumiem jak był bym na miejscu Krzysia to ja nawet bym nie zmyślał bo nie warto tracić admina czy upomnienie załapać Ruskiee, Wilku, Kozak, i kto tam jeszcze był przy tej sprawie nieraz łamali regulamin, a to że byli razem na ts to może być prawda :) Zmówili się i chcą aby Krzysio stracił admina.

Tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też jestem za Krzysiem  , Krzysiu wie za co dać bana , nie pouczaj  go Ruskiee. A jedna skarga nawet to nie 20. Więc nie ma się czego bać Krzysiu :]

 

 

Myślę tak jak Gepard  i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Czyli w skrócie, nie mamy nic. 
Nie ma dowodów, które wspierałyby skargę na krzysia, a posty Ruskiego go pogrążają (nie mam nic do niego, ale pisze tak jakby miał problem z krzysiem i na siłę szukał byle czego na niego). Wiem też, że sam "HapajKule i spółka" nie są też bez skazy, bo czasami dostaje wiadomości o was na GG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysio jeszcze nic nigdy nic przy mnie negatywnego nie zrobił, a co do ruskie,wilkuzmc,kozakzmc, to sam z nimi na ts gadałem Ale ostatnio zauważyłem że do "spółki" dołączył patologiczny ganjamafia :) Sorry za wyrażenie innego nie znam tylko tak mogę go nazwać :) Więc sorry chłopcy zapomnijcie o znajomości ze mną :D powodzenia z Ganjamafia :>

Dawcio widzę że ty też tam powoli wsiąkasz więc Jeżeli tak dalej będzie to zapomnij o mnie jako koledze :D

tyle na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności