Skocz do zawartości

Wywiad z opiekunem serwera FFA - Damian? NL/PL


soot

Rekomendowane odpowiedzi

 

pre_1461674509__damian.png

Redaktor: Soot

 

 

 

Bohater: Damian? NL/PL

 

 

Zapraszam wszystkich na ciekawy wywiad z opiekunem serwera FFA. No to zaczynamy !!!! 

 

 

 

 

 

 

 

 

1) Witam cię bardzo serdecznie, cieszę się że poświeciłeś dla mnie troszkę czasu. Tak więc na sam początek powiedz jak masz na imię, ile masz lat, skąd pochodzisz oraz jakie są twoje zainteresowania? 

 

Siema. Mam na imię Damian pochodzę z malej miejscowości kolo Czechowy .

Zainteresowania to cs ( bardzo go lubię ) ,majsterkowanie oraz książki czytam czasem

nie za wiele bo nie mam czasu na nic innego. Mam 29 lat.

 

2)  Zechciałbyś opowiedzieć nam coś o swojej miejscowości?

 

Jasne. To mała wioska Kostrzyna, sklep jedna ulica i kościół . Znajdują się tam same lasy i za to ja lubię najbardziej. Ale mieszkałem także w Olesnie, Wrocławiu, Dobrodzieniu i Sosnowcu. Teraz mieszkam w Schijdel w Holandii już 5 lat.

 

3) Dlaczego akurat Holandia stała się miejscem twojego teraźniejszego "domu" ?

 

Pracowałem jako budowlaniec w PL, nie narzekałem kasa się zgadzała, masa kumpli i dziewczyna tez była. Ale pewnego dnia siostra zadzwoniła do mnie i zapytała się czy nie przyjadę na 2 tygodnie. Potrzebowała ogarniętego stolarza na już. Pojechałem na 2 tygodnie, i zobaczyłem inne życie... Ludzie są o wiele lepsi niż w Polsce, nauczeni szacunku do innych. Nie musiałem się kłócić o każda pierdole na budowie, zawsze było ok. No i kasa tez zrobiła swoje. W końcu kupiłem sobie porządne auto, a teraz mam już 3 i niczym się nie muszę przejmować. 

Atmosfera jest świetna a to dla mnie najważniejsze . Jak to mówią "żyć nie umierać".

 

4) Przejdźmy może teraz do twoich zainteresowań, dlaczego akurat majsterkowanie?

 

Zawsze lubiłem coś tworzyć rekami :P  Mimo ze miałem świadectwo z paskiem to wolałem zawodówkę niż liceum. Zacząłem jako stolarz , później płytki i kamienie naturalne kładłem u "nowobogackich" (nienawidzę takich ludzi!) a po roku w Holandii zostałem monterem w Voets&Donkers. Buduje duże systemy klimatyzacyjne. W szczególności fabryki sera.  Zwiedziłem także dożą część Europy jeżdżąc z moja firma. Teraz walczę o wyjazd do Australii na 2 miesiące .Ogólnie robię to co lubię

 

 

5) A nie myślisz otworzyć własnej firmy ?

 

Miałem w Polsce. Ale aż tak nie zależny mi na kasie. U mnie w firmie mam swoja brygadę i dostaje za to odpowiednie wynagrodzenie. Własna firma = masa stresu i trzeba być "świnią"  do ludzi. A to wbrew mojej naturze. Budowlanka to specyficzne środowisko. Trzeba być czujnym i non stop w pracy. A ja mam kobietę i csa .

 

6) Przejdźmy teraz do twojego drugiego zainteresowania. Jakie książki lubisz czytać najbardziej oraz jesli masz jakąś ulubioną to podaj nam tytuł.

 

John Grisham i wielu innych. a jak bylem w podstawówce to przeczytałem parę razy serie " Przygód Pana Samochodzika" i to zdecydowanie mój faworyt.

 

7) A nie podobają ci się jakieś kryminały albo Science Fiction ?

 

Grisham pisze świetne książki które są po części kriminałami. S-F to bardziej filmy ale nie mam czasu na nie bo moja Marta ogląda jakiś szajs " Na Wspólnej " wieczorami i nie mam dostępu do TV. Dlatego ja siedzę na kompie. 

 

8)Zostawmy na chwile twoje zainteresowania. Z tego co wiem to masz już swoją ukochaną kobietę, więc zechciałbyś nam powiedzieć jakie cechy względem cb powinna mieć dziewczyna?  

 

Trochę tych kobiet się już przewinęło w moim życiu i z doświadczenia wiem jedno. Twoja kobieta powinna być tez Twoim Najlepszym Przyjacielem. U mnie w  związku nie ma zasad, każdy robi co chce i nic nikomu nikt nie zabrania. Nie raz jeździła na wakacje tylko z koleżanką sama bo ja akurat miałem jakiś ważny projekt. Przede wszystkim powinna nadawca na tych samych falach.A i bym zapomniał MUSI mieć dobre serducho.

 

9) A jak myślisz co mężczyzna powinien dostarczać swojej kobiecie tak aby się jej nie znudził ? 

 

Szczerze to się nigdy nad tym nie zastanawiałem. Ale na pewno nie powinien być "pantoflem" , to się zawsze złe kończy. Kobiety lubią "złych" chłopców  :D

 

10) A nie sądzisz że dużo dziewczyn właśnie chce zrobić ze swojego chłopaka "pantofla", a jeśli on się nie daję to są różnego rodzaju kłótnie ?

 

Jak od początku będziesz sobą to się szybko znudzi. Moja ma bardzo mocny charakter i nie dyskutuje już nic. A jak przesadzi to zabieram jej kluczyki od aut. Po spacerze z zakupami w deszczu od razu łagodnieje. Pamiętaj ze zawsze czekają nowe lepsze za rogiem :D

 

 

11) Napisałeś wcześniej ze miałeś dużo dziewczyn i nawiązując do poprzedniej wypowiedzi a dokładnie do zdania " Pamiętaj ze zawsze czekają nowe lepsze za rogiem" powiedz nam czy masz jakaś sprawdzoną metodę na zapomnienie o dziewczynie która kochałeś i z którą zerwałeś lub na odwrót ?

 

Metodę ? Nowa Dziewczyna , od 16 roku życia najdłużej to 2 tygodnie bez dziewczyny. Zawsze skutkowało

 

12) Zostawmy temat dziewczyn. Powiedz nam czy miałeś w życiu jakaś odjechaną sytuacje która mógłbyś się teraz z nami podzielić ?

 

Ciężko coś wybrać ale może noc w rumuńskim areszcie. Za dużo wypiliśmy w knajpie i pokłóciliśmy się z ochrona klubu. Brudno , zimno i zabrali mi gnojki moje fajki. Długo będę wspominał jak mnie wieźli DACIA na komisariat i nikt nikogo nie rozumiał ... :D Nikt tam nie mówił po angielsku.

 

13) Lepiej przejechać się polskim Sprinterem albo kia :P. Jak już jesteśmy w takim temacie to opowiedz nam o swoim dzieciństwie czy także masz jakieś piękne chwile o których nigdy nie zapomnisz ?

 

Nie mam pochodzę z patologicznej rodziny...Teraz nadrabiam

 

14) Jaki jest twój ulubiony gatunek muzyki ?

 

Wszystko i nic... :P  Limp Bizkit,Korn, Metallica , Westbam , Prodigy, Paul van Dyk i dużo dużo innych. Wszystko co wpadnie mi w ucho uważam za fajne.

 

15) A ulubiony utwór/utwory ?

 

Dr Motte & Westbam - One World One Future [love parade 1998]

Bylem na Paradzie Miłości i uważam ja za najlepsza imprezę jaka kiedykolwiek była

 

16) Masz jakieś rodzeństwo?

 

Siostrę Kasie 2 lata młodszą ode mnie. Ale z nią już nie utrzymuje kontaktów, wybrała drogę pieniędzy. Rodzina przestała być na pierwszym miejscu, a ja nie chce takich osób wokół siebie....

 

17) Masz jakieś zwierzęta ?

 

Mam dwie papugi Predatora i Afrodyte i co jakiś czas jajka (teraz maja 5  ). Maja podcięte lotki także robią za "kury" i chodzą po całym domu

 

18) A myślisz nad powiększeniem swojej zwierzęcej rodzinki ?

 

Nie na razie starczy :P

 

19) Jakie jest twoje najskrytsze marzenie ?

 

Nie mam bo żyje chwila, nigdy nic nie planuje. 

 

20) Przejdźmy teraz do "szybkich pytań"

 

Ulubiony kolor?

 

-Niebieski

 

Klub czy domówka ?

 

-Kiedyś klub teraz domówka

 

impreza z kolegami czy kolacja z rodzicami dziewczyny ?

 

-Kumple oczywiście

 

Telewizor czy komputer

 

-Komputer tam nie ma "Na Wspólnej"

 

Samochód czy motor ?

 

-Samochód

 

Ulubiona pora roku ?

 

-Lato 

 

Ulubiony dzień tygodnia

 

-Piątek po pracy

 

Książki czy filmy ?

 

-Książka

 

Co wolisz: podroż statkiem, pociągiem, autobusem, samolotem czy samochodem?

 

-Samolot zdecydowanie

 

21) Przejdźmy teraz do ostatniego zagadnienia naszego wywiadu. Jak trafiłeś na nasz sieć cs-classic ? 

 

Przypadkiem wbiłem na ffa i spodobało mi się tam 

 

22) Dlaczego akurat ffa a nie np bf2 albo coś innego?  

 

Bo lubię ffa, jestem nowy i mam takie same szanse jak reszta. Kiedyś grałem na Bf2 ale to wymaga czasu. Ale nie powiem bf2 cs-classic to bardzo ogarnięty serwer, widać to na forum.

Robicie tam dobra robotę

 

23) Dziękuję :P Co cie skłoniło do tego aby zostać na naszej sieci ?

 

Atmosfera była bardzo fajna, ale adminow mało i tak zostałem pierwszy raz w życiu adminem cs 1.6

A dzisiaj już jestem wkręconym forumowiczem

 

24) Jesteś także opiekunem serwera powiedz nam czy jest to odpowiedzialna funkcja i co trzeba robić ?

 

Jest ... dlatego mam stema na fonie i siedzę na forum praktycznie cały dzień nawet w pracy. Mniej gram , bardziej skupiam się na tym jak serwer rozwinąć (mam nadzieje ze to widać) ale sprawia mi to dużo przyjemności. Są oczywiście problemy ale myślę ze jestem w stanie zawsze znaleźć jakieś wyjście z sytuacji

 

25) Czy chciałbyś coś zmienić na forum ?

 

Rozbudować je może trochę, tak żeby tematy na serwerach były bardziej widoczne

 

26) Jak oceniasz starania swoich adminów na FFA ?

 

Uważam ze mamy bardzo fajna ekipę na FFA, większość się dobrze zna i szanuje. Ja zawsze za nimi stoję murem bo wiem ze można na nich liczyć 

 

27) Czy zamierzasz w przyszłości startować na inna range ?

 

Sam nie wiem.Lubie forum wiec nie wykluczam, ale czasu mam coraz mniej i kobieta mi coraz bardziej marudzi :P

 

28) Najlepsza mapka i broń w cs ?

 

Dust2 i kalach

 

29) Ile lat grasz już w cs i czy grasz także w coś oprócz tej gry ?

 

Gram tak non stop z 2 lata a w sumie to z 10 lat. Miałem xboxa i playstation ale dałem kuzynom bo nie miałem czasu, a moja ogląda "Na Wspólnej " wiec do Tv się nie dopcham

 

30) Kto względem cb poświęca się najwięcej dla forum ?

 

Siwy

 

31) Najlepszy H@?

 

-_-

 

32) Najśmieszniejsza osoba na forum ?

 

Wszyscy po trochu

 

33) Z kim dogadujesz się najlepiej ?

 

Z adminami FFA , a także z Siwym no i z Karolem

 

34) Kto na forum wkurza cię najbardziej ? 

 

Nie ma takiej osoby, nie miałem żadnych większych spin

 

35) Nasz wywiad dobiegł już końca dziękuję za poświęcony czas. Na sam koniec możesz kogoś pozdrowić albo opowiedzieć jakiś kawał.

 

To pozdrowię  :P

 

Karola,

Siwego,

Milorda,

Kitola,

Natalje,

Shadowa,

Hajdzika,

Sikora,

Dudka,

Ziele,

Polaczka,

Danielka,

Wh-y,

Hofmana,

Nicka,

Sprinta,

Antonia,

Mtx,

Majkiego,

Madzię

i wszystkich o których zapomniałem !

No i Ciebie oczywiście  :P

 

36) Dziękuję jeszcze raz za wywiad trzymaj się :P

 

To Ja dziękuję Pozdro 

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze mi sie z Toba wspolpracowalo Soot :) 

Ladnie kolory dobrales i poprawiles interpunkcje ;)

 

Sorry za bezposredniosc przy niektorych pytaniach ale zawsze staram sie byc szczery do bolu;P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, ciekawie się czytało.

Wielki plus za odpowiedź na 19 pytanie!!!

Jest jednak jedno ale... parskłem wręcz śmiechem jak zobaczyłem "Sains Fiction" ^^

 

Dzięki za pozdrowienia : )

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Poprawcie te błędy xD
Wywiad fajny, ale te błędy [...] 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27) Czy zamierzasz w przyszłości startować na inna range ?

 

No przecież damian idzie na modka ;) 

 

 

A co do.. , jeden z najlepszych wywiadów. Ze strony redaktora jak i naszego "bohatera" ;) 

Dobre pytania | Dobra odpowiedź ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden z najlepszych wywiadow (jak nie najlepszy) i chyba jedyny ktory przeczytalem od a do z. dobrze dobrane pytania i w dobrej kolejnosci dzieki czemu czyta sie bardzo dobrze

ps - tez nie lubie "na wspolnej"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności