Skocz do zawartości

Punkty na forum


Deminer84

Rekomendowane odpowiedzi

Mój pomysł polega na tym, aby na forum dodano punkty, za które będzie można odebrać VIP'a lub co tam sobie administracja wymyśli aczkolwiek za 1 post będzie dostawało się 1 punkt za nowy wątek 5 punktów. Jeżeli administracja zdecyduje się na zaakceptowanie tego pomysłu mogę dać link do tego pluginu.

Pozdrawiam całą administrację sieci cs-classic.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa juz "lubie to" po co kolejny system lajkowania? oszem zapełnily by się spamem w celu uzyskania "punktów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie to to nie jest to co punkty. Punkty naprzykład będzie się zbierało do 100 i potem z tych punktów będzie można dostać Vip'a czy coś tam coś tam. Lubie to to system, który umożliwia lajkowanie tych postów, które się podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest zbędne, zasyfiło by tylko forum

Nikt tego nie stosuje ponieważ na forum zrobiły się gigantyczny spam

Wiadomości napływałyby jedna za drugą

W ciągu dnia mieli byśmy 3k postów do przodu

A takiego spamu nikt nie ogarnie

A co do vipa to gdzie osoby miałyby go dostawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie, ale dobrze, że choć jeden brnie do tego, by wypełnić te pustki na forum, tu się nic nie dzieje, tutaj trzeba kreatywności, pomysłów, aby przyciągać ludzi, żeby rekrutacje były pozamykane z powodu przekroczenia miejsc. No cóż... To jest oczywiste, że każdy napisze coś, aby dostać punkt, myślę sobie nawet, że pojawiałyby się odpowiedzi w temacie "Prośba o UB" ...

Już wolę nie wiem, żeby ludzie biegali po innych serwerowniach i reklamowali nasze forum, przyciągali ludzi, potem ukazali wielką sumę swoich reklam w zamian za, nie wiem, VIPA na wybranym serwerze, no można coś wymyślić, po to macie te arbuzy na kijach by myśleć -_-.

Jest tyle pomysłów na które nie umiecie, albo nie chcecie wpaść, bądź ich zrealizować "Bo nienawidzicie jak ludzie robią coś dla rangi itp" Z takim podejściem to zdziałacie wiele :)). Powodzenia, ja w jakiś sposób staram się przyciągać ludzi, ale to na nic, pootwierać konkurs redaktorski, konkurs graficzny, bo widzę, że nieźle graficy się, że tak powiem opie*dalają, tyle z mojej strony, ja niestety, bądź "stety" (Dla Rybaczka) - tymczasowo nie istnieję.

Edytowane przez -_-
Wygląda to tak że dana osoba robi coś przez jakiś dany moment by otrzymać rangę, a po otrzymaniu powoli to olewa. Wystarczy popatrzeć na niektórych użytkowników.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

Powód: Nie. Taki pomysł odpada, ale plus za to że starałeś się pomóc.

Jame'bond

"Wygląda to tak, że dana osoba robi coś przez jakiś dany moment by otrzymać rangę, a po otrzymaniu powoli to olewa. Wystarczy popatrzeć na niektórych użytkowników."

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności