Skocz do zawartości

UB Mattheusz <3


mattheo.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Mattheusz
Link do SSów: Poleciał za "Groźba Adminowi"
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

 

 
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] There are 23 hours , 50 minutes and 54 seconds left of your ban. 
[AMXBans] Banned Nickname : Mattheusz <3 
[AMXBans] Reason : ' Grozba Adminowi ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 65176691 ' 
[AMXBans] Your IP : ' IP ' 
[AMXBans] ===============================================

Serwer: #9 NewDiablo
Link do banahttp://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=27882

 

Sytuacja miała się następująco: 

Pisałem na sayu dla żartu, podkreślam dla żartu, że jak dostanę Admina, to zbanuję Geparda. za nieogarnianie regulaminu, etyki i zachowywanie się jak dziecko z podstawówki. I pewna osoba poleciała do niego na skargę i wbija pan Admin i leci banik. Ten typek kompletnie nie ogarnia, by raczył coś, kogoś sprawdzić to najpierw na tsay pisze, że zaraz "luknie" i jak ten ktoś wyjdzie to ten wbija na spect. Jego gra jest ważniejsza niż gracze. Co więcej, dopiero wbije jak go ktoś zabije, ktoś kto ma dobre staty. Miłego czytania, dobranoc, dziękuję. Proszę o szybkie UB. Przed czasem.

 

Potwierdzic moze

Addie, bitches <3

Gastroyer

Kubus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 primo nie było wiadomo że to do żartu... wbiłem na mój drugi nick zobaczyć czy nikt mnie za plecami nie obgaduje, a tu się dowiaduje takich rzeczy. Po 2 primo jak wlazłem na serwer zaczynałeś wyklinać do mnie wraz z Kubus żebym zbanował gościa od razu tego nie zrobię muszę to najpierw zobaczyć tak? A gdy już go zbanuje to dalej wyklinacie do mnie czemu tak wolno 1-2 rundy gościa sprawdzałem, a rundy były szybkie bo po 3 graczy w każdym teamie... A po 3 primo ultimo! Dla mnie gra nie jest ważniejsza zazwyczaj ginę pierwszy więc mam jeszcze dużo czasu abym mógł sprawdzić cały serwer. Nie raz łamałeś regulamin a ja od tego od suwałem rękę tu przekleństwo to upomnienie u TXT upomnienie a ty dalej swoje... A to że jak wbijam gdy ktoś silny zginie to nie ma znaczenia do UB... To że ktoś jest dobry to nie znaczy że muszę do niego iść po banuje i wracam do gry... Jakbyś nie mógł przeczekać tego czasu nauczył byś się czegoś nowego z Geografii i Biologii... A tobie tylko w głowie Counter Strike i jak bana dostaniesz to lecisz z płaczem na forum  i nie wiem czy się chwalisz czy żalisz .... Ty tylko masz konto na forum aby mieć admina i płakać by Ciebie od banowali...To nie jest jeszcze czas na Ciebie mój drogi. Tyle z mojej strony.

 

P.S. groźby nie są dla żartu nawet nie uprzedzałeś...dla mnie ban jest słuszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Txt raz mi sie zdarzyło na dust2_long. Nie mam w głowie tylko CS'a. 2-3 rundy? Pół mapki miałeś spam... Zresztą Revo to Twój drugi nick tak? Kubus pisal na steamie, że wczoraj go wyklinałeś jak i cały serwer. A po drugie po co wbijałeś na 2-gim nicku? Aaa " wbiłem na mój drugi nick zobaczyć czy nikt mnie za plecami nie obgaduje, a tu się dowiaduje takich rzeczy", to jest po prosru żalosne. Wnoszę o upomnienie dla ww Admina i jak najszybsze UB. Może nie jest najlepszy, ale jeszcze się nauczy. Pisane z telefonu więc mogą być blędy.

 

 

EDIT.

Admin chyba tutaj nie powinien pisać. Tylko członek Unban Teamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin ma prawo się wysłowić, tak? Wczoraj jeszcze admina nie miałem... Myśl co ty piszesz raz Ci się zdarzyło na TXT wejść ja to cały czas widziałem ponad raz chciałeś powiedzieć. Ty nie jesteś tu o upominaniu Adminów za kogo ty się uważasz za pępka świata? Wiec że to mój pierwszy raz jak jestem adminem mam okres próbny i nie jest to łatwe jak każdy mi spami na u@ ale potrafię to kontrolować... 

 

P.S. Pisanie skarg to jest od tego inny dział kretynie. A w tym dziale każdy może się wypowiadać z tych osób związanymi w tej sprawie...

 

Idź już spać Mateuszku bo matuchna będzie zła (Sam pisałem "Dobranoc" więc o co Ci chodzi? :3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnoszę o upomnienie tak? Nie upominam bo nie mi jest to dane.

"Idź już spać Mateuszku bo matuchna będzie zła (Sam pisałem "Dobranoc" więc o co Ci chodzi? :3)" - to pokazuje i świadczy o Twoim rozwoju umysłowym. Jest to prośba o ub a nie skarga. Członek UB Teamu powinien tu pisać, nie Ty, nie ja. Więc to Tobie o coś chodzi. Jak dla mnie sprawa zamknięta. Czekam na odpowiedź załogi Cs-Classic.


Zacytuję regulamin:
"1. Zakaz wypowiadania się w dziale „Prośby o UB” osobom, które nie zostaną poproszone o to."

 

@n!ck buziaczka może nie, ale ja rozumiem to co on przechodzi jako 1-wszy raz. Każdy kiedyś miał tak kiedyś ale koleś z tego  co czytałem w podaniu ma 16 lat, a "jeździ" po rodzicach. Żałosne jest to mimo jego pierwszej w życiu kadencji.

 

 

@Gepard. groziłem? Tak, raz i dostałem bana. Ale jak sam widzisz to było dla żartu. A co do TXT to mapka dust2_long była moją drugą na klasie Upadły i tej liny jeszcze nie ogarniałem. 

 

Dobra, przepraszam za tą "groźbę" i proszę o odbanowanie lub skrócenie bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treść pierwszego postu wygląda raczej jako skarga, a za razem prośba o UB, dlatego powinien on znajdować się w innym dziale, czyt. Skargi.

Do sedna... Jak wspomniał Gepard, jest to jego pierwszy raz, mam na myśli funkcję admina na serwerze. Każdy popełnia błędy i każdy powinien się na nich uczyć. To, że jemu zajmuje trochę dłużej sprawdzenie podejrzanego gracza jest dość oczywiste prawda? Rozumiem lekkie poirytowanie z Twojej strony, ale wypada tutaj okazać choć odrobinę cierpliwości.

 

Gepard, staraj się wstrzymać z obrazami kogokolwiek na forum jak i na serwerze. Powinieneś dawać przykład innym.

Ciężko rozstrzygnąć tę sytuację... myślę, że skrócenie bana było by optymalnym wyjściem. Panowie dadzą sobie buzi na zgodę i po problemie.

Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem przesadzam czasami, ale to jest nie do wytrzymania :/ Od kiedy mam Admina ten gracz ma nierówno pod sufitem. Ciągle ma do mnie spiny... On jużkilka dziesiąt razy złamał regulamin i jeszcze mi groził dla mnie długość bana jest konkretna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. jak masz zamiar pisać skargi to w temacie, UB byś dostał bo w regulaminie nic nie pisze i do tego 1 dzień, ale.. 

217.8.163.150 - Twoje IP. 

A w AMXBans masz jeszcze 2 permy na te IP. http://amxbans.cs-classic.pl/search.php

 

 

Jeżeli masz zmienne IP zrestatruj router czy modem. jeżeli stałe podaj SID lub go kup. 

Ja tobie nie dam UB. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności