Skocz do zawartości

Skarga na admina za niesłuszny ban


Cichy1999

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: C I C H Y 


2.Nick admina/gracza który zawinił: bzyq

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 05.05.2014 22:54

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://zapodaj.net/images/21a92e7836850.jpg

6.Opis sytuacji: Dostałem bana gdyż inny gracz zdobył perk, dzięki któremu ma 1/1 z HE. Bardzo często zabijał z tego granata właśnie naszego admina bzyq'a, którego dopadła złość i chciał wklepac bana kolezce ze to, ze uzywa granatów, których można używać, a perk jest po to, zeby nam pomagal, wiec zdobylem jakis tam perk, w ktorym mialem 1/4 z HE. No i rzuciłem ten granat, nikogo on nie zranił, za co dostałem bana za ,,granat na małej mapie'' graliśmy na de_dust_2_long. Bana dostalem co prawda na 30 mnut, ale skarga jest po to, żeby więcej takich sytuacji nie było, bo jak wyżej napisałem, perk jest, żeby ułatwić nam grę, a nie nas banować. Z góry dziękuję za rozpatrzenie skargi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na serwie.. wraz z Bzykiem ostrzegaliśmy ze jest to mała mapa " long" i jest ZAKAZ. ! ! ! rzucania he na tej mapie ... Nie posluchałes 2/3 upomnien , poleciałes z banem tyle w temacie .. Zacznijcie wkoncu czytac ragulamin .. Close -,-

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<strong class='bbc'>Automatycznie wygenerowana wiadomość.</strong><br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.<br /><br /><strong class='bbc'>Powód:</strong> Dokładnie. Nie ważne czy masz HE 1/1 czy 1/100 za rzucanie na tej mapie jest ban. REGULAMIN<br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności