Skocz do zawartości

[UB]Proszę o UB


Lag?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Nick: Lag?

SSy: brak

Wycinek:

BUILD 5787 SERVER (0 CRC)
Server # 544
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.
[AMXBans] Zbanowany Nick : Lag?
[AMXBans] Powod : ' Aimbot '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' VALVE_ID_LAN '
[AMXBans] Twoje IP : ************
[AMXBans] ===============================================
Missing RIFF/WAVE chunks
Kicked : Zostales ZBANOWANY. 

 

Serwer: #9 Cs-Classic.pl [NewDiabloMod][Exp x2 21-9] IP: 193.33.176.199:27015

 

Link do bana: http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=28364 - chyba to o to chodzi

 

Grałem na tym serwerze od dobrej godzinki razem z wcześniej wymienionym adminem, aż wkońcu po kilku rundach na mapie de_westwood dostałem bana za aima... ?! Prawda, gram na NS ale tylko dlatego, że mam słabego kompa, jestem już doświadczonym graczem (myśle, że 5 lat z przerwami). SSów żadnych nie dostałem, demko też nie było kręcone, nie wiem na jakiej podstawie dostałem bana.  Weszły mi 3 bańki pod rząd to dlatego... to jest śmieszne. Co więcej z adminem tym grałem już wczoraj pare godzin i nic mu nie przeszkadzalo jak grałem, poza tym zapewniał innych graczy, że jestem czysty... Tym bardziej zdziwiłem się taką decyzją. Po namowach graczy, którzy jęczą i jęczą nie mając pewnie nawet tych 16 lat zmienił decyzje, jest to nie zrozumiałe. W innym przypadku bym to olał i puścił w niepamięć ( nie raz zdażało mi się dostać bana ale nigdy za aima! przeważnie powodem było wh, na co moja gra w sumie może wskazywać, bo często gdy słysze tupanie lubie poskanować przez scianki - myśle, że bardziej doświadczeni gracze wiedzą o czym mówie) ale spodobał mi się ten serwer, dlatego też proszę o odbanowanie i wyjaśnienie spraw z adminem - Gepard. Liczę na szybkiego UB bo chciałbym jeszcze dziś trochę pograć. Dzięki.

 

Pozdrawiam

 

Lag?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, zacznę to tak... Bardzo wielu graczy mi się skarżyło że masz wh czy aima ale wiedziałem że ty wh nie masz :) Tylko jak pisali mi, że masz aima to wbijałem na specta lub gdy zginąłem a ty żyłeś to się na Ciebie patrzałem i Ci celownik skakał :/ Na mapie de_westwood strzeliłeś pod rząd trzy bańki i myślałem że naprawdę masz aima. A gdybyś nawet nie miał to by leciały skargi na mnie że nie banuje, że nie ogarniam admina :( A tego bym nie chciał po tych 3 bańkach 3-4 różnych osób mi napisało: "widziałeś" "patrz!" "on ma aima"... To dałem Ci bana ale jeżeli widzę że starasz się o UB to mogę Ci odpuścić :) Takie jest moje zdanie.  Raz jak nie zbanowałem jednego gracza to kilka osób mi mówi że ja jestem dupa nie admin, co z Ciebie za admin, ale ty go nie ogarniasz... I tak mam codziennie mam okres próbny jeszcze 2 dni i będe w stanie całkowicie ogarnąć admina :)

 

P.S. Dowodów nie mam :( Ale dla mnie już Lag? jest czysty, bo widzę że stara się o UB... Rzadko widzę takich ludzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności