Skocz do zawartości

skarga na DaawciOo


T()^^ECZEK

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: nic

2.Nick admina/gracza który zawinił: DawciOo

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 06.05.2014 - 16:35:48

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): gracze...

6.Opis sytuacji:był SURV i popatrzyłem ze niektorzy sobie stoja to ja też na chwile stanałem zeby wziasc napoj z lodowki i patrze ban na 3 godziny powod kampisz na NEMKU :/! ja sie pytam co to jest? a przypomne ze byl surv...  przypierdolil sie dzieciak do mnie a na inncyh nie popatrzył .Widze ze troche skarg jest na niego... i b dobrze niech wie ze gracze nie chca cie jako admina .Wy patzcie komu admina dajecie jak dzieci maja rzadzic to ja dziekuje, juz nie mowie jakie słówka od niego szly w moja strone... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli wcześniej nie było banów za kampienie to admin nie może ci od tak najwyższego czasu bana.

 

Co do twojego "juz nie mowie jakie słówka od niego szly w moja strone ...", pokażesz dowody, uwierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kampiłeś jestem świadkiem ja ci chciałem dać bana ale ubiegł mnie dawcio a co do tego "kampisz na nemku" to pomyliło mu się i tyle miało być na survie -.-

Dodam jeszcze że 1h przed tym zdarzeniem dostałeś ode mnie bana za cele na 3h i weszłeś na aktywnym banie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem na nemku bo się pomyliłem. jeżeli chodzi o bana, człowieku Ty siedziałeś w kampie jako zm, gdzie był surv. Nie łam regulaminu to nie będzie bana. Jakie słówka szły w Twoją str? czekam na to co niby do Ciebie pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aktywne bany (42)
Data          Gracz           SteamID                 Admin    Powód Ban     Długość  
06.05.2014 nic STEAM_2:0:1874380632 DawciOo kampisz na nemku 3 Godzin(y)   
06.05.2014 nic STEAM_2:0:1025056186 3lu Cele kampisz 3 Godzin(y) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieudowodnie bo nie zrobilem screena ... ale teraz zrobie i bede miał na uwadze ciebie i twoich koleszkow   ale dobra zacytuje "masz bana kurwo" mapa zm_killdust te slowa padly od DawciOo.Mysle ze ktos kto bedzie patrzyl forum to przypomni mu sie ta akcja i potwierdzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Sprawa wyjaśniona.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności