Skocz do zawartości

Krzysio


WilkuZmC

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: WilkuZmC

2.Nick admina/gracza który zawinił: KrZySiO
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: 9;40 2014-05-10
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Logi moze ktos z swiadkwo potwierdzi chociarz wiekszosc to dzieci bez kona na forum...
6.Opis sytuacji: w nowej rundzie gracz Pro dostaje pierwszego zombie rzuca pake nastepnie kupuje jeszcze 2  co daje 3  a w regulaminie stoi wyraznie max 2 paki..... Admin Krzysio nic.. pisze na u@ Pro 3 paki i dalej nic.. pisze 2 raz Pro 3 paki i nagla odpowiedz "Gram teraz" jestem pewny ze to widzial bo po 1 slychac jak paka wybucha po 2 jak szly paki zabijaly po 4 osoby to tez mozna sie zorientowac ze to paka po 3 bylo widac latajace paki  a na koniec sam pro sie przyznal  napisalem ze rzucil 3 a on "oj tam oj tam :)"nie wiem moze to jakis kolega ...   ja wiem ze "admin to nie robot " ale skoro dostaje skarge na u@ i dobrze wie ze tak bylo a nic sobie z tgo nie orbi to chyba cos nie dziala jak powinno
 
A tak nawiasem na stanowisko admina przyjmujecie  albo dzieci z podstawowki albo analfabetow ortografia krzysia niszczy totalnie "pUjde" ktUre" to tylko przyklady
 
Krzysio ty 23 lata??? no skoro teraz ludzie w wieku w tym wieku robia takie bledy ortograficzne to czas umierac.... a obserwujac cb i twoje zachowanie nie wydaje mi sie zebys wyszedl z gimbazy jak nie nizej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wilku po pierwsze nie widziałem że były 3 paki a po drugie tylko ty mi pisałeś że były 3 paki. tylko ty się czepiasz wszystkiego bo nikt inny nie pisał że były 3 paki, tyle na ten temat. a dzieckiem to ty jesteś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadzam sie z kozakzmc poniewaz wystarczy wejsc w konsole i tam wszystko pisze przez co zabil a chwilka na sprawdzenie tego by mu nie przeszkodzila a nawet by mogl pozniej po zarazeniu sprawdzic to, bo chyba gdy gracz pisze takie rzeczy to powinno sie przynajmnie zobaczyc a jak jest taka potrzeba to ukarac gracza :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wilku tutaj żeś dowalił, wytykasz mu błędy ortograficzne, a sam piszesz  "Chociarz" ^ ^

 

 

Wychodzi na to, że Krzysio olał to zgłoszenie (nawet nie sprawdził konsoli), więc dostaję już ostatnie ostrzeżenie.

Jeszcze jedno i wyleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności