Skocz do zawartości

Autoban za przekleństwa [PETYCJA]


asiunia

Rekomendowane odpowiedzi

Głupota nie plugin.
Rozumiem że zachowanie kultury na serwerze jest rzeczą pożądaną przez opiekuna serwera, ale sama też gram i przydaje się raz po raz (nie mówię żeby używać tego jako przecinka) taki soczysty "wyraz". Pisząc "dupa" też trzeba przepraszać. Wg mnie lepiej żeby tym się sami admini zajmowali i banowali za kulturę niż ma to robić bezmyślnie system.

Zbieram podpisy graczy pod tym postem na usunięcie tego wymysłu.

NIE DLA NOWEGO SYSTEMU!!! ;p

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, a ten plugin jest tak zwalony że za byle słowo karze przepraszać, co ja tam ostatnio mówiłem .. chyba" paka na małym bs", i kazało przepraszać ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej zeby admini banowali, bo z tego ze ktos napisze przepraszam jak zaraz moze dalej przeklinac i tak w kolko. z chamstwem trzeba krotko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno o tym myślałem i usunę ten plugin. Chyba że zmienię edycję pliku w którym są zawarte słowa z przekleństwami?. Chcę dodać też wcześniejszy plugin ale jest problem z banowaniem za przekleństwo. Dopóki tego nie zmienię ten plugin zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pluginy da się zmieniać :) istnieje lista słów, które plugin blokuje i tutaj by mogła się przydać zmiana, a nie skasować cały plugin :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem wam, że nie mam sensu nawet go próbować. Jeszcze nie spotkałem się z dobrym pluginem na przekleństwa, zawsze coś jest nie ta.
KONIEC Z CENZURA!

Co do edycji pluginu to można próbować - tylko dlaczego banuje za słowa, w których cenzura jest zachowana i nigdzie nie kryje się obraźliwe słowo? ; o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności