Skocz do zawartości

Podanie: Brawo Dla Tego Pana


Pynio

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Brawo Dla Tego Pana
2. Imię: Patryk
3. Wiek: 16
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewnetualnie (0/10) - Dobre 7/10
5. Mikrofon(Tak/Nie) Tak
6. Składka(Tak/Nie): Pomogę tak, jak tylko będę mógł.
9. Opisz: Siebie:* Jestem miłym, spokojnym chłopakiem. Dla innych staram się być także koleżeński oraz pomocny. Interesuje się piłką nożną i grami komputerowymi. W wolnych chwilach lubię spotykać się ze znajomymi. Z Cs'em mam stycznosć już od około 1.5 roku. 
10. Platforma Cs(Steam/Non Steam): Steam
11. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze**:  W tygodniu ok. 3-5h, w weekendy min. 4
12. W jakich godzinach na nim grasz(Dni robocze, weekend)**:  W dni robocze zazwyczaj 16-22 natomiast w weekendy gram o każdej porze dnia i nocy. 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIELKIE NIE!!!

-wiek

-kultura

-nie ogar jakich wiele więc żadnego czitera nie złapie

-amx prosta sprawa a tu 7/10 czyli podejrzewam, że nigdy nie miałeś admina i jakiejkolwiek styczności z amxem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Wuzet nie każdy musi byc takim ogarem jak Pan, zeby złapać czitera. SSy służą przede wszystkim byc sie upewnić czy ktos nie ma wh.

 

Ja jestem na Tak:

 

-steam

-reklama

-składki

-naprawdę często na serwie

-alarmuje na steam gdy ktos biega odpalony

-bardzo sympatyczny

-nie widziałam nigdy by sie unosił.

-kulturalny

-szanujący drugą osobę.

 

 

Panowie, nie oceniajcie ludzie po ich grze. Oczywiście Patryk nie jest zbyt wielkim ogarem ale jestem pewna, ze mozna mu zaufac i dac admina chociaż na okres próbny by mogł sie wykazacł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem za okresem próbnym, chociaż tak jak WuZet napisał "podejrzewam, że nigdy nie miałeś admina"

- rozgarnia co dzieje na servie

- aktywny

- kulturalny

- składka

Myślę, że można dać mu szanse aby się wykazał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIELKIE NIE!!!

-wiek

-kultura

-nie ogar jakich wiele więc żadnego czitera nie złapie

-amx prosta sprawa a tu 7/10 czyli podejrzewam, że nigdy nie miałeś admina i jakiejkolwiek styczności z amxem

Rozumiem, że jeśli On wypowiedział się źle pod Twoim podaniem, Ty również musisz zrobić to samo? Dobrze, że nie odpowiadałeś na moje ^^

 

 

+ Gametracker

+ Reklamy

+ Mikrofon

+ Możliwość składki

+ Często informuje na u@ lub na steam jeżeli jest ktoś podejrzany.

+ już steam :)

 

- Skill w grze

 

Na okres próbny, jestem na Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jeśli On wypowiedział się źle pod Twoim podaniem, Ty również musisz zrobić to samo? Dobrze, że nie odpowiadałeś na moje ^^

 

 

Po za tym jest już masa adminów i nie potrzeba kolejnych tym bardziej takich, którzy nie mieli do czynienia z taką funkcją.

Edytowane przez Damian? NL/PL
Zdanie ktore wykasowalem nie bylo potrzebne.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuzet, rozpierdalasz mnie typie. Skoro jest wystarczająco dużo adminów, to czemu sam podanie składałeś? Teraz wielce obrażony, że go nie dostales i nikomu nie dasz szansy, tlumacząc się że nie ogarnia? No sory wielkie, ale zachowaniem jestes na poziomie gimbazy.

@Edit : no, jeśli ciągle kampisz na respie jako TT to po x razach krótki banik by się należał. Slapowałem, żeby cię pogonić z celami, sam wtedy żyłem więc nie wiedziałem, że ktoś do ciebie akurat strzela. Oczywiście wuzet, jesteś najbardziej ogarnięty na całej tej serwerowni, tak? No rozumiem, wysoko się cenisz ale uwierz mi, coraz więcej osób denerwujesz swoim zachowaniem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak czesto go widac co mozna zauwazyc w gt spelnia wymagania , a co do amx nawet jakby nie umial go wlaczyc to wpisac w google i zobaczyc co i jak nie jest ciezko a sa setki poradnikow dla poczatkujacych adminow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuzet, rozpierdalasz mnie typie. Skoro jest wystarczająco dużo adminów, to czemu sam podanie składałeś? Teraz wielce obrażony, że go nie dostales i nikomu nie dasz szansy, tlumacząc się że nie ogarnia? No sory wielkie, ale zachowaniem jestes na poziomie gimbazy.

 

"Typie" to możesz do kolegów mówić chłopcze. SAM ZREZYGNOWAŁEM BO NIE ZAMIERZAM BYĆ W GRONIE ADMINÓW, KTÓRZY MAJĄ PO 16 LAT !!

Byłem adminem na 100 razy lepszej sieci only steam, złapałem ponad 300 cziterów co potwierdzają statystyki black listed sieci OE i nie zamierzam być tutaj adminem po tym jak zobaczyłem jakie dzieci tu adminują więc gówniarzu łaskawie zamknij się co do mojej osoby. Z Twoim adminowaniem i decyzjami jakie podejmujesz, straszenie banem, slapowanie jak ktos do mnie strzelał tylko dlatego, że Cię zabiłem i się spłakałeś SERIO PRZYKRY JESTEŚ! Psa bym Ci nie dał wyprowadzić na spacer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WuZet, tym oto postem pokazałeś jaki jesteś dorosły. Nawet nie będę próbował tłumaczyć jaka jest nasza ekipa i jakie doświadczenie mamy, bo przecież złapałeś ponad 300 cheaterów. Nikt nie może się z Tobą równać... :< To jest przykre...

Wszyscy mamy po 16 lat i nadal chodzimy do szkoły, tak jest szefje! Szkoda, że Twój wiek jest ukryty ^^

100 razy lepsza sieć? Więc dlaczego jesteś tu a nie tam?

Skończ te hejty na forum... tak czy siak nic tym nie wskórasz. 

 

Jestem za okresem próbnym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZA okresem probnym

 

wymagania na tak ale nie wiem czy poradzisz sobie

 

Wuzet admini 16 lat ? hahaha zacznijmy od tego

Ja - 19

Sikor - 25

Damian ponad 20

polaczek ponad 20

Ziele kolo 20

Shad 18

Kitol 18

Reszta tez cos kolo 18-20 wiec masz te 16 lat

Edytowane przez Damian? NL/PL
Poprawiles mi humor Dudek , bo ja juz nie pamiętam co robilem jak mialem 20 lat ; D
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+reklamy

+steam

+często widzę cie na serwie

+GT

 

wymagana spełnia ale

 

Jestem za okresem próbnym jeśli nie będzie żadnych uwaga to nie będę miał nic przeciwko aby dołączył do nas na stale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Przyjety na okres probny. Napisz do Rybaka lub -_- na PW

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności