Skocz do zawartości

skarga na 3lu


Legenda123

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Legenda


2.Nick admina/gracza który zawinił: 3lu

3.Admin/Gracz : admin

4.Data i godzina: 5min temu 

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): świadkowie

6.Opis sytuacji:gram na killdust i kampie z krzysiem w jednej kampie postawiłem 2lm on też postawił 2lm a dostałe bana  na 3h z powodem 6lm a moj kolega z powodem 5lm troche tu nie hallo chyba co to ma być 

po 1 ban na 3h za dużo pierw 1h regulamin po 2 adminowi napisałem ze mnie typm zeskanował a ten  mi odpisał beszczelnie grając sobie dalej ze nie widział to moze bede skanować ja ciagle a on nie bedzie widział gdzie tu logika inny banowali jakoś zero ogaru admina bczekam na świadka który kampił ze mną :)

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No siemano.

Tak, to prawda. Dostałem bana z powodem "5lm". Typie, jak mogłem postawić 5 laserów, skoro miałem 14 ap? ;o Chyba jeden postawiłem, maksymalnie.

Poza tym, proponuję zainwestować w HLTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(typie) <- takie teksty na podwórku.

Więc tak kampiliście razem prawda.

2.6 Zakaz stawiania więcej niż 3 lm'ow w kampie przy więcej niż dwóch osobach lub więcej niż 4 przy jednej osobie. - nie tyczy się ostatniego żywego człowieka który może postawić tyle lm ile jest potrzebne do przeżycia. (np: Jest 18 zombie a on sam,więc może stawiać max 9 Lm).

 

Postawiliście 5 lm łacznie, póki nie zarazili twojego kolegi legenda, po zarażeniu twojego kolegi ty postawiłeś jeszcze 2 lm 5+2=7 Proste? Ok jedziemy dalej

twój kolega do póki żył postawiliście 5 lm stąd przy banie "5lm" , a ty 7 więc :)

 

3.15 2 lasery na kampe - Ban od 1h do 3h   Innego punktu w regulaminie nie ma. po za tym to nie pierwszy raz Masz nauczkę.

Ps. W razie wątpliwości można sprawdzić logi będzie tam napisane "Legenda i gamming(cos tam) " Ile lm postawili 

Dziękuję i Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie 1 raz szkoda mi słow a może wytłumacz się z tego czemu nie dałeś ana typowi co mnie zeskanował nie widziałeś ok a jak widziałeś ze postawiłem 5 lm skoro byłeś człowiekem żenua :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem jak skanował, więc nie ma bana. 

A cb widziałem bo byłem zm i wchodziłem do kampy w której kampiłeś z kolegą :) coś jeszcze? czy dalej będziesz się ośmieszał? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podwórku wyrażam się inaczej, niż na forum, więc nie pouczaj mnie jak mam się odzywać.

Ja odniosę się do tego samego. Zeskanowali mnie - poinformowałem admina. Co zrobił admin? "Nie widziałem, nie ma bana". To zainwestujcie w HLTV, skoro admin nie wierzy poszkodowanemu.

Poza tym nie przypominam sobie, byś był zombiakiem. Fajnie gdyby ktoś sprawdził logi, wtedy się upewnimy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo można sprawdzi logi :)

a HLTV nie będzie odwiedzaj Częściej forum :D

Po za tym, Jakie skanowanie???? Skarga dotyczy czego innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: HLTV nie działa z naszej winy, a admin nie może banować jeżeli nie widział danej sytuacji.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności