Skocz do zawartości

Ilosc Adminow na FFA


Damian? NL/PL

Rekomendowane odpowiedzi

Siema:)

Jest sprawa, mianowicie chcialem sie zapytac wszystkich zainteresowanych , jaka macie opinie na temat ilosci adminow FFA?

Obecnie jest nas 14 ze mna (Arus stracil bo gra na bf2).

Czy ta ilosc adminow jest wystarczajaca albo ciagle niedostateczna?

Serwer jest dosyc gesto obstawiony w ciagu dnia. Duzo osob pisalo mi ze dzieki temu mozna normalnie grac.

Doszedl nam Neobans, ktory ukrocil czitowanie zmiennemu ip.

Jednoczesnie nie chcialbym zabrac mozliwosci skladania podan stalym gracza, bo oni tez sie chca wykazac. 

Nowe osoby ktore dostana admina zauwazylem ze maja bardzo duzo motywacji i nabijaja godziny, na czym serwer korzysta.

Mysle ze mamy opinie fajnego , ogarnietego serwera.

Ale nie mozemy przyjmowac w nieskonczonosc adminow takze zamkniecie rekrutacji sie zbliza.

 

 

Temat napisalem bo zauwazylem ze nie wszystkim sie to podoba ze jest nas tylu....

 

Dodawajcie opinie ,napewno wszystkie beda brane pod uwage.

 

Pozdrawiam ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem aktualnie jest wystarczająca liczna adminów na FFA. Proponuje zamknąć rekrutacje ^^ od teraz Admini, Head admini powinni w vip roomie omawiać kogo chcieli by w gronie adminów i do takich osób powinni wysłać wiadomość żeby zwerbować ich do grona adminów. Podania nie mają najmniejszego sensu w porównaniu do obserwacji stałych graczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślę, że już wystarczająco, jak już to potrzeba nocnych adminów bo shadow też chce czasami się przespać :) Po 1 godzinie praktycznie nie ma już nikogo z adminów a o 3h jeszcze 10 ludzi gra.

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie gram za duzo na ffa ale kiedys sporo tam gralem i moim zdaniem nigdy nie jest za duzo adminow nawet przy 20/30 adminach zawsze znajdzie sie taka pora dnia w ktorej nie bedzie nawet 1 ale przy wiekszej ilosci bedzie to mniej mozliwe , chyba ze macie tak zgrana ekipe adminow i dogadujecie sie ze np 1 gra od rana 1 w polodnie 1 w nocy itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem adminów jest wystarczająco, gram dosyć często w różnych godzinach i jakiś admin zawsze jest co się wam chwali ;)

Rekrutacja na dzień dzisiejszy powinna być off.

Takie jest moje skromne zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę, że nasz serwer cieszy sie takim zainteresowanie i, ze każdy chce pomagać w ogarnięciu. Są nowe trzy podania, myślę,że liczba 17(po dodaniu trzech) adminów jest wystarczająca a wręcz zaskakująca duża. Myślę, ze można spokojnie zamknąć rekrutacje i cieszyć się ogarniętymi adminami i bezpiecznym serwerem ;))))))

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adminów jest sporo, fakt. Jendak czasem zdaży się nie ma żadnego z nas na serwerze, temu nikt nie zaprzeczy. Mimo to sądzę, że liczba 17 jak wspomniała natalja nie jest mała i na chwilę obecną wystaczy. Jeżeli znajdzie się na prawdę silny kandydat, wtedy można pomyśleć. Póki co - rekrutacja off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest wystarczająco adminów. Mamy adminów którzy grają w dzień i w nocy, więc myśle że narazie adminów nie potrzeba.

Jestem za zamknięciem rekrutacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności