Skocz do zawartości

JESTEM NORMALNY?


Senrox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie 

W ostatnim tygodniu albo 2 tygodnie temu wynikła pewna niemiła sytuacja, która tylko pokazała moją głupotę oraz brak jakiegokolwiek myślenia. Nie będę się tłumaczył bo nie mam jak. Najwidoczniej taka natura.

 

Ten czas pozwolił mi na pewnego rodzaju przemyślenia i doszedłem do wniosku że moje zachowanie nie ma sensu .

Obiecywałem poprawę już raz ale nic z tego nie wyszło, głównie z przyczyn prywatnych ale teraz wiem co mam robi.

Z góry wszystkich przepraszam za moje wyzwiska kierowane w waszą stronę.

Szczególnie 2 osoby 

 

Mianowicie 

Krypton

-_-

 

Głównie to u nich sobie przerąbałem 

Ale co się stało to się nie odstanie 

Dlatego

 

KRYPTON, -_- Przepraszam za moje słowa, które was raniły oraz zachowanie, które was denerwowało 

 

Wiem że nie dostane 3 szansy bo i tak za dużo ich miałem

Decyzja należy do Administracji o tym co dalej będzie

Ale proszę o przebaczenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh dzieciaku, nie obiecuj NIC, skoro i tak wiesz, że nie dotrzymasz słowa, wystarczyłoby, żebyś przeprosił ich na PW za swoje zachowanie spowodowane tam nie wiem, Twoją głupotą?
Możesz zrobić jeszcze tak, wyłączyć komputer, usiąść przy biurku, wziąć słownik i po 50 razy przeczytać, jak powinno pisać się dany wyraz, tak na utrwalenie "nie miłe" . Dobrze Ci radzę, może zajmij się życiem realnym, edukacją, lepiej na tym wyjdziesz niż na tym wyzywaniu, prowokowaniu a później proszeniu o wybaczenie NA FORUM LUDZI -_- ...
Karygodne, cóż... Nie będę pisać żebyś to sobie przemyślał, bo trzeba mieć czym.
Do komputera siadaj z wiadrem Melissy, zobacz jakie noty masz w "wyborach elity v2", co Ty w ogóle sobą reprezentujesz?
__________________
Nie napisałem tego, żebyś się zaraz na mnie "fochał" :).
Daje Ci, po prostu kopniaka po to, żebyś wiedział, że nie z każdym pójdzie Ci tak łatwo i że nie na wszystko możesz sobie pozwolić.
 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh dzieciaku, nie obiecuj NIC, skoro i tak wiesz, że nie dotrzymasz słowa, wystarczyłoby, żebyś przeprosił ich na PW za swoje zachowanie spowodowane tam nie wiem, Twoją głupotą?

Możesz zrobić jeszcze tak, wyłączyć komputer, usiąść przy biurku, wziąć słownik i po 50 razy przeczytać, jak powinno pisać się dany wyraz, tak na utrwalenie "nie miłe" . Dobrze Ci radzę, może zajmij się życiem realnym, edukacją, lepiej na tym wyjdziesz niż na tym wyzywaniu, prowokowaniu a później proszeniu o wybaczenie NA FORUM LUDZI -_- ...

Karygodne, cóż... Nie będę pisać żebyś to sobie przemyślał, bo trzeba mieć czym.

Do komputera siadaj z wiadrem Melissy, zobacz jakie noty masz w "wyborach elity v2", co Ty w ogóle sobą reprezentujesz?

__________________

Nie napisałem tego, żebyś się zaraz na mnie "fochał" :).

Daje Ci, po prostu kopniaka po to, żebyś wiedział, że nie z każdym pójdzie Ci tak łatwo i że nie na wszystko możesz sobie pozwolić.

 

z chęcią bym do nich napisał na PW gdybym mógł 

A co do życia realnego, to akurat nie wiesz co robię w nim więc bardzo proszę nie poruszaj tego tematu bo mógłbyś się bardzo zdziwić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i byśmy się zdziwili, jednak chłopak ma trochę racji. Nie było mnie tu "wcześniej", ale od czasu jak tu jestem, według mnie jesteś najbardziej irytującą osobą. Nie musisz pisać, że się zmienisz, po prostu to zrób i nie będzie problemu.

 

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności