Skocz do zawartości

Oferta współpracy


GanjuhA

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego że nie chce zaśmiecać forum to napiszę wszytsko w jednym temacie i prosiłbym o odpowiedź. A więc pokolei:

 

Mam do zaoferowania dwa serwery:

 

Pierwszy to serwer CS 1.6

 

Aktualny Mod: BF2
Ilość slotów: 21
Opis serwera: Serwer Steam+NonSteam z systemem AMXBans Gm 1.6 z Fast Download oraz typem rozgrywki Free For All i modem j/w
Link do gametracker:
Ile istnieje serwer?: Hmm i tu jest mały problem gdyż serwer mam od minimum 2 lat ale 2 miesiące temu musiałem zmienić firmę hostingującą mojego VPS-a bo na Nim stoi serwer i wraz ze zmianą IP jakoś ludzie nie przeszli i jest ich mało z tendencją na wcale, ale już negocjuję z firmą mocniejszy VPS który umożliwi postawienie kolejnego serwera CS 1.6 który także chciałbym aby wszedł w szeregi Waszej sieci serwerów
Właściciel: GanjuhA
Wiek H@: 27
Czy przepiszesz serwer na adres e-mail serwerowni: Ciężko przepisać serwer który stoi na wirtualnej maszynie która jest moją "własnością" a mam też na niej moje inne projekty jak stronę i serwer pocztowy
Kontakt: Najlepiej email [email protected] oprócz tego gg:7958882 lub forum

 

PS. Oczywiście istnieje możliwość zmiany moda i nie jest to dla mnie problemem. Oprócz tego rozumiem Wasze obawy że mogę uciec z serwerem, ale nie na tym mi zależy wolę aby serwer był w szeregach Waszej sieci i grali na Nim ludzie niż stał praktycznie pusty. Więc tak zależy mi na użytkownikach i nie chcę nic w zamian.

 

 

Drugi to serwer TS3

 

Aktualny Mod: Po prostu TeamSpeak 3
Ilość slotów: 512
Opis serwera: Publiczny polski serwer do komunikacji głosowej w technologii TeamSpeak 3 w lokalizacji Warszawa ATMAN
Link do gametracker:
Ile istnieje serwer?: Sytuacja ta sama co z serwerem CS 1.6 ale powoli pniemy się w górę i robimy reklamę serwera
Właściciel: GanjuhA
Wiek H@: 27
Czy przepiszesz serwer na adres e-mail serwerowni: Ta sama sytuacja
Kontakt: j/w

 

PS. Serwer publiczny który będzie dobrym miejscem dla Waszych użytkowników, pewny, stabilny i darmowy bo Was nic nie będzie kosztował a mnie zależy przede wszystkim na użytkownikach.

 

Z góry dziękuję za udzieloną odpowiedź jakakolwiek by ona nie była i życzę samych sukcesów

Pozdrawiam serdecznie

GanjuhA - Właściciel Publicznego Serwera TS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie nie myle, -_- zaraz powie że nie przyjmujemy serwerów.

Więc na nic to.. 

 

BF2 - porażka, jakiś nowy serw.. mamy o wiele lepszy

 

TS3 - jedyny + to więcej .. slotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: NIE

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności