Skocz do zawartości

Podanko by Nikośś ;P


Nikotyna

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Nikotyna

Wiek:17

Staż gry Counter-Strike: Szczerze to nie pamiętam ale kilka lat.

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans? : Tak miałem tutaj ubteam, jednak zrezygnowałem z braku wolnego czasu.

Ile czasu poświęcasz forum?: Jest to zależne czy mam praktyki czy szkołę, jednak te parę h zawsze w dniu mam wolnych i mogę to poświęcić ;)

Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?:Tokio drift v 1.0  jednak nie pamiętam ich nazw.

Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Nie.

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Tak, jak up napisałem byłem już ubteam tutaj ;)

Informacje o sobie lub uwagi: Miły, sympatyczny, pomocny.

 

 Wymagania:

Co najmniej 5 dni spędzonych na forum- Ptaszek 

Przynajmniej 100 postów napisanych na forum- Ptaszek

Konto na forum powyżej 2 miesięcy- Ptaszek

Chęć pomagania innym użytkownikom- Ptaszek

Czyste konto (Brak warnów)- Ptaszek

Dobra znajomość regulaminów forum- Ptaszek

Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji- Ptaszek

Umiejętność obsługiwania się amxbans- Ptaszek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to mam małe zastrzeżenia, co do Twojej aktywności na forum. Jesteś jakiś niewidoczny. Ja sama Cię za często nie widuje, a twoich postów tym bardziej. UB Team sobie radzą dobrze, lecz myślę, że zawsze ktoś nowy się przyda, by pomóc, lecz jak chcesz mieć dodatkową rangę, to musisz ogarnąć te co już masz. Masz admina na 45k, a tak trochę wygląda jakbyś zaniedbywał go. Ja sama siedzę dziennie sporo na serwerze, i Ciebie rzadko widuję, więc nie wiem czy przez te nowe stanowisko już w całości, nie zaniedbasz serwera. Miałeś już UB Team, więc jest Twoim plusem to, że wiesz o co chodzi, i wiadomo komu się powierza stanowisko. Jak dla mnie powinieneś trochę poprawić swoją aktywność na forum, bo konto masz długo, więc dla tego masz 12 dn. online, jednak ja znam Cię trochę z 45k, więc myślę, że można Ci powierzyć to zadanie. Myślę, że można przyjąć Cię, lecz na okres próbny, bo jak wcześniej wspomniałam, mam zastrzeżenia co do twojej aktywności, i nie wiem czy tego nie olejesz. Z dniem dzisiejszym daje Ci TAK, i zobaczymy co będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze 1 osoby do SupportUB. I powinno wystarczyć. 

Ode mnie masz tak, bo miałeś już SupportUB i masz doświadczenie jak i dobrze sobie wtedy radziłeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Przyjęty na okres próbny

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności