Skocz do zawartości

Tylko do adminow FFA


Damian? NL/PL

Rekomendowane odpowiedzi

Bylem na urlopie tydzien. Mamy dwoch nowych adminow z okresem probnym 5g i Brawo Dla Tego Pana .  A takze Pigwiny z Madagaskaru

 

Prosze o opinie jak sobie daja rade chlopaki.

Kazda opinia ma miec powody , nie pisac prosze "Tak" "Nie" "Powody up" .

 

Dzieki z gory :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż myślę, że obaj panowie sobie dobrze radzą, reagują na każde zgloszenie na u@.

 

Powody przeciw: Brawo dla tego bana ma dość często bana za ping, ale wiemy, ze to z powodu internetu, ktory juz zmienia. Do admina 5g nie wypowiem sie bo mało z nim gram, ale zostawiłabym ich obu. Dość często i regularnie bywają na serwerze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jA rowniez mysle ze dadza rade :) czesto ich widac na serwerze udzielaja sie 

 

 

przeciw : brawo dla tego pana : tak jak Natalja napisala czesto ma problem,y z pingiem i go banuje na 5 minut

 

a pingwiny z madagaskaru musialby popracowac czasami nad kultura bo jest troche ze tak powiem uboga :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5g nie ogarnia czasami co się wokół niego dzieje, ale jest prawie zawsze jak nie na serwerze to często go na steam widzę :P
Brawo dla tego pana ma problemy z szybkim podejmowaniem decyzji, już na pewno mu lepiej idzie niż na początku gdy nie banował aimów, bo wolał patrzeć na gracza czy nie ma wh ;D Tak jak mu dzisiaj pisałem, brakuje mu pewności w banowaniu.
A Pingwiny z Madagaskaru za bardzo cwaniakuje. Wymaga od graczy kultury i ich za to kara, ale sam nie spojrzy na siebie jak się zachowuje. Nie mówię, że admin ma być sztywny, ale ma być wzorem do naśladowania na serwerze, a nie pozwala robić burdel.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5g pytał sie mnie, czy można sie odpalić, gdy jest wgrane neobans i za to ma u mnie minusa, ale wytłumaczyłem mu, że ma dawać przyklad graczom, a nie sam robić rzeczy które są zabronione.

Po za tym chłopaki dają rade to dopiero początki, mogą popełniać błędy, ale z czasem jest coraz lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Dla Tego Pana - Widać, że się chłopak stara. Próbuje każdego z lepszych graczy sprawdzić pod względem aim/wh. Stara się również utrzymać kulturę, nawet w sytuacjach kiedy mu nie idzie :) Niestety ma problemy z internetem i czasem widzę, jak banuje go na okres 5 minut przez ping. Myślę, że parę dni/tygodni wprawy w banowaniu i będzie całkowicie w porządku jeśli uda mu się zmienić internet.

 

5g - Często widuję go na serwerze, ale niestety rzadko z nim gram. Widziałem, że początki były różne pod względem nadużywania u@ lub @@, ale jak do tej pory nie zauważyłem żadnych większych problemów :)

 

Pingwiny z Madagaskaru - Od samego początku niestety zauważyłem, że przesadza ze spamowaniem na @@ lub wyrzucaniem ludzi pod pretekstem kultury. Na serwerze bywa bardzo często - od godzin porannych do późnych stąd ma u Mnie plusa. Ogólnie jest w porządku, ale mogłoby być lepiej z zachowaniem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności