Skocz do zawartości

Skarga na admina


demolka

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: eQ` demolka

2.Nick admina/gracza który zawinił:  nie wiem własnie który to był, mam nadzieje że się tutaj przyzna.
3.Admin/Gracz : ADmin
4.Data i godzina: ok, 13:45
6.Opis sytuacji: Gram sobie, i gra gracz o nicku dobre gessy, pisze do admina na u@ gessy odpalony, po chwili admin spamuję czity na u@ wielokrotnie, po 5 minutach tak samo, w koncu pisze do niego gessy odpalony , a ten zero kultury, demolka gessy kur*** czysty, tyle że ja przy słowie kur*** zastosowałem cenzurkę, a on normalnie. zmienia się mapa, jakoś 3-0 dla mnie , dostaje kicka, zero powodu, gessy dalej gra i pali, to demko jest troche wczesniejsze, dlatego że nie chciałem czekać aż wyjdzie nowe w hltv, chciałem napisać od razu skarge, widać jak pali akcje za akcją, wie gdzie kto ustawiony od razu strzały, demko po oglądaniu 5-ęcio minutowym można banować, jak widać był to znajomy admina albo coś, Admin zero pojęcia o rozpoznawaniu graczy, jak widać patrzy tylko na to czy skanuję po modelach przez sciany czy nie. Demko jak najbardziej spalone, ale dla admina Gracz czysty!!!!!!!!!! 
 
PS. Proszę o zabranie rang Adminowi który tak ocenia graczy!
 
Dodam iż wcześniej napisałem adminowi na u@ ze nie ma pojęcia o Adminowaniu czy jakoś tak, napewno bez przekleństw ani obrazy, jak by się tłumaczył że za to dostałem kicka, ale to było jakiś czas wcześniej. Nie można w tej sytuacji dawać Ostrzeżeń skoro Admin pozwala grać osobie odpalonej.
 
 
Demko z późniejszego czasu za chwilę dołącze.
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym najpierw spamowaliscie ze geesy ma wh na normalnym czacie i on to widzial a jezeli widzi to co pierwsze robi? wylacza... napisalem ze jest czysty aby poczul sie pewniej i myslal ze go nie sprawdze, a w tym czasie ty mi pisales co mam robic ze jestem slepy itd. i za to dostales kicka bo nie pozwole sobie na to abys mnie pouczal... a typ dostal ssy wiec ja tu nie widze problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wszystko przemieniasz, gość palił jakieś 40/50 minut a ty nie reagowałeś na nic, dopiero po jakim czasie moich błagań to zrobiłeś, kiedy wyszedłem z serwera i pisałem skarge, po za tym jedna osoba napisała tylko że on jest odpalony, gdzie tego nie widzial, i moim zdaniem skarga jak najbardziej słuszna! po za tym, masz admina i grasz niewiadomo kogo na serwerze! widać było w każdej akcji że jest odpalony, wiec jak możesz mówić żeby cię nie pouczać skoro to trzeba robić. Sory, ale musiałem odpowiedzieć. Po za tym, na demku wszystko widać jak kłamiesz, i niech ktoś wyciągnie z tego konsekfencje.

 

 

PS. Mazowiecki Marcin, nic nie wnosisz do tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli jest 1 Admin i ma kilka spamow na u@ to sie chyba nie rozdzieli co nie ? musi miec czas na wczesniejsze sprawdzanie , a wy myslicie ze admin to robot i odrazu bd robil ssy czy demka ma czas a moze nie bylo przy kompie a Ty sie czepiasz i jeszcze skarge piszesz , czlowieczku ogarnij troche , ciesz sie ze sam bana nie dostales za spam bo ja bym Ci pewnie dal.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Co do demka z odpaleniem to tutaj wrzucamy:

http://forum.cs-classic.pl/forum/110-nszg%C5%82oszenia/

 

Co do skargi to nie skomentuje dopóki nie będę miał pewność (opinii UbTeam), że gracz gessy był odpalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności