Skocz do zawartości

Jimmy #swag!


PaniQQQ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na wstępie chcialbym napisac ze nie chodzi mi o zabraniu mu Admina-NIE! Lecz pouczenie go ze czasem moze jakis gracz wejdzie na jakims tam poziomie i nie lubi gdy ktos Drze przez majka przeklenstwa czy pisze wulgaryzmy. 5!

1. PANIQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ
2. Jimmy
3.Jimmy
4.Dowod: są to wycniki z konsoli:


[VIP] *DEAD* MasoN :  Admin tez ma obowiazek zachowac kultere czyz nie?
_________________________

[VIP] *SPEC* Jimmy :  co kurwa ?

[VIP] *DEAD* NeMuS :  L(

Gofer dolaczyl
[VIP] *DEAD* PANIQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ :  grzeczniej

[VIP] *SPEC* Jimmy :  bd mnie wkurwiac

[VIP] *DEAD* PANIQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ :  ochlon -,-

"
[VIP] *SPEC* Jimmy :  Ty co raz bardziej mnie wkurwiasz

[VIP] *DEAD* PANIQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ :  powod?,)


[VIP] *SPEC* Jimmy :  chcesz powod ?

[VIP] *DEAD* PANIQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQ :  daj.


[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ cs-classic.pl
[AMXBans] Powod: 'japa '
[AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:35163792'
[AMXBans] Twoje IP: '91.232.175.222'
[AMXBans] ===============================================

6. Opis sytuacji: Wiadomo gramy.. Noi pewien bardzo nerwowy admin Pan Jimmy zaczął niezle klnąc na sayu Adminowskim(PS niestety w konsoli juz tego nie mialem) a potem na sayu noi + przez majka ze go "wkurwiamy". Co do bana powiedzial przez mikro ze go wkurwiamy wiec powiedzialem zeby ochlonął noi on zbanowal mnie. Powod? - japa. Pytanie czy osoba ktora nie rodzi sobie z emocjami psychicznymi powinna miec Admina? Jednak nie o to mi chodzi bo chodzi mi o to by sie tak nie spinał np Mason zwrocil mu uwage lecz wczesniej inny gracz niestety nie pamiętam nicku. Dziwi mnie taka sytuacja ponieważ pierwszy raz spotkalem sie z tak NERWOWYM adminem. Admin powinien dawac przykład przedewszystkim kultury i opanowania. Lecz tego tu zabraklo;/


PS. Jesli chcesz cos napisac, a nie byles przy tym, czy moze nawet trudno ci w to uwierzyc..Daruj sobie nabicie postu. ;3


Edit. ODP jimmy.
'bo taki cinki sik pajaka jestes' Nadal spinasz?
Co ze jestes po pracy -,- to nie zmienia faktu twojego bezkarnego obrazania. "wyluzowal" to akurat OSDI powiedzial bys wyluzowal ja mowilem Ochlon;3
Denerwowac czym? akurat prosze o sprawdzenie Logów i podanie mi czy cos pisalem na u@ akurat tylko na sayu napisalem 2 razy jak typy na respie TT byli ponad minute ..;3 Ale pisalem do OSDI bo nie wiedzialem ze masz adma. Jaki placz? Chodzi mi o to bys sie odstresowal, bo widac gra ci w tym nie sluzy. A co do tego ze czity.. Hmm wole grac z czitami niz jak ktos myslisz ze ma Admina i moze jechac po innych. 5! Nie pozdrawiam.

Edit. ODP  Siwy
c
o do jego obowiązków nie mam zastrzeżen wykonuje je dobrze. Jednak mi chodzi o to by zachowal troche kultury jesli nie umiecie sie opanowac bo gracze was wkurzają, zadajcie sobie pytanie czy warto grac w CS'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez czlowieku jeszcze tu mnie oczerniasz , przyszedlem na serwer prosto z PRACY ! odrazu wbilem sprawdzic czy wszystko wporzadku. poczytalem wasze skargi na u@ , spamy i te skargi przez mikro za co powinienem was wywalac odrazu , bo ja juz na ten temat pisalem , a Ty mi jeszcze przez mikro wmawiasz zebym gdzies wyszedl ochlona , wyluzowal ? a na dodatek nie dasz mi nic powiedziec przez mikro , ciagle slyszalem wez wyluzuj wez to i tamto . wiedzialem ze napiszesz skarge bo taki cinki sik pajaka jestes bo Cie zbanowalem na 5 min za to ze zaczoles mnie dobitnie denerwowac a Ty juz na forum i placz . ale jak nie bylo Admina to co robiles ? jak czity byly ? pukales sie w glowe gdzie oni sa ? zanim napiszesz kolejna czerstwa skarge pomysl co robimy dla was zebyscie spokojnie grali. nie wdzieczni synowie . pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimmy, wybacz, ale nie masz tutaj racji. Jak kolega wyżej napisał, powinieneś zdecydowanie ochłonąć, bo Tobie jako osobie z jakimiś uprawnieniami po pierwsze nie wypada zachowywać się w ten sposób, po drugie powinieneś dawać przykład.

 


[VIP] *SPEC* Jimmy :  co kurwa ?

[VIP] *SPEC* Jimmy :  bd mnie wkurwiac

[VIP] *SPEC* Jimmy :  Ty co raz bardziej mnie wkurwiasz

Chociaż jedno zdanie bez "kurwy" też czasem mógł byś napisać. 

Ostrzeżenie w tej sytuacji według mnie to minimum...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem przy tej sytuacji, napisałem grzecznie, że admin ma obowiązek zachować kulturę, to Ty wjechałeś na mnie jak na psa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jimme'go czasem ponosi ale obowiązki admina wykonuje jak najlepiej, a to że czasem powie "kurwa"... n!ck masz admina, czasem gracze tak wkurzają a lepiej, jak sie siedzi pare godzin na serwie przy nich, to nerwy siadają. Nie raz ja nie wytrzymywałem, i poszło coś podobnego do tego UP

 

Admin ma świecić przykładem? A kto wzoruje się na adminie, i tak każdy klnie, wyzywa.. Bany lecą ale po powrocie na serw to samo jest.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimmy z tym co zrobil mial racje ja na jego miejscu zrobil bym to samo. Bo siedzisz i ze tak powiem brzydko wkurwiasz ucho i to ostro..Sam na jego miejscu pewnie tez bys tak zrobil.. ale po prostu chcesz sie zemscic bo co? Bo dostales bana na 5 minut tak bardzo Cie to zabolalo? Ciesz sie ze tylko na 5 bo ja to bym Ci dal na dluzej jak bys mnie tak denerwowal...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na onlydd2 nie da się nie przekląć, gracze zbyt często wchodzą z adminem w dyskusje nie raz bylem tego świadkiem, ja robię tak że nie wchodzę w dyskusje z graczami tylko odrazu leci ban 5-30 min z powodem ogarnij się i wróć, albo coś podobnego, jimmy bardzo dobrze się sprawuje jako admin, nie mam mu nic do zarzucenia.

Po za tym wycinki skopiowane z konsoli to nie żaden dowód równie dobrze ja mogę coś takiego zrobić i sobie pozmieniam.

Tyle odemnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem przy calej sytuacji moze i Jimmy przeklnal, kazdy czasem przeklnie jak cos go ostro wkurzy chyba nie? Jimmy tez jest czlowiekiem i jego nerwy maja granice.. a Ty widac nie przyjmiesz tego na klate tylko sprzedajesz jak frajer bity decha.. Dobrze wiesz ze tez nie byles swiety ale do tego sie nie przyznasz bo jestes czlowiekiem bez honoru. A takich trzeba tepic wlasnie tak jak zrobil to Jimmy. Najpierw podpuszczasz go aby tak do Ciebie powiedzial, a potem frajerujesz.. Czlowieku zastanow sie..

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do tej kultury , powiadasz ze nic mnei nie usprawiedliwia itp. zebym ogarna sie z kultura , przed chwila wszedlem na serwer po przeczytaniu SB i widzialem jak wyzywasz graczy , jestes bezczelny i nie masz za grosz honoru wmawiajac komus o brak kultury a sam jej nie masz , tyle. / temat do zamkniecia ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dales Przykład mi jak mam sie zachowywac jimmy;3 Wlasnie wszedlem na forum by odwolac skarge bo myslalem ze sie uspokoiles bo dosc spokojnie dzis mowiles na Serwie.
Co do moich przeklenstw owszem dzis kilka razy sie zdenerwowalem, ale nie wyzywalem!

OSDI nie podlizuj sie;)
Podpuszczalem? Ciekawe jak? Pierw zaczął cisnąc jakiegos typa potem mason'a a potem mowilem by ochlonął.. Sam mowiles do niego "wyluzuj" Starasz sie o Admina i chcesz teraz pokazac jak ty ich strone trzymasz?;) Zachowanie podle, pierw jest inaczej a teraz piszesz takie cos.. I kto to mowi kto jest frajerem BUUUU! Spadles ponizej zera, bo sam nie wiesz co to znaczy.
OSDI jesli bys tez tak zrobil to widac odrazu ze na admina nie zaslugujesz.. Pierw trzeba przemyslec.

A czy wycinki są prawdziwe mozna sprawdzic w konsoli serwa.. I równiez zobaczyc ze wczesniej scisnął 2 innych graczy.

PROSZE O ZAMKNIĘCIE SKARGI, PONIEWAZ MYSLE ZE SIE WYJASNILO I SIE OKAZALO JAKI OSDI JEST DWULICOWY. 
JIMMY DOBRZE WYKONUJE SWOJE OBOWIAZKI, rozumiem jest czlowiekiem moze mial problem w zyciu rl i dlatego byl zdnerwowany. 
CHODZILO MI O TO BY TAK NIE CISKAL GRACZAMI i cos poskutkowało bo dzis widzialem ze jest jednak spokojny.

 

 


No i chuj z tego ze mowilem wyluzuj. Mowilem tak zeby nie mial przez takie cos jak ty problemu... Wez najlepiej to zamknij morde i sie nie wypowiadaj na moj temat bo nic o mnie nie wiesz lajzo.. 

 

POKAZALES SWOJ POZIOM TĄ WYPOWIEDZIĄ. To co napisales ze mam sie nie wypowiadac na twoj temat jak nic nie wiem, to po co ty sie wypowiadasz na moj? Spauzuj, komunisto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chuj z tego ze mowilem wyluzuj. Mowilem tak zeby nie mial przez takie cos jak ty problemu... Wez najlepiej to zamknij morde i sie nie wypowiadaj na moj temat bo nic o mnie nie wiesz lajzo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja do niego sie zwracam "Zamknij morde" "lajzo" ? Niee;]
Nie wypowiadajcie sie jak nie jestescie w temacie.

Noi temat powienien byc juz zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

No to poleciały warny.

 

 

Co do Jimmy'iego to sprawa jest prosta, swoje obowiązki wykonuje dobrze, ale co do kultury to mam nadzieję, że ją poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności